A.Butkevičius „Chevron“ teiginius vadina melagingais (4)

A.Butkevičius, lrs.lt nuotr.

A.Butkevičius, lrs.lt nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius šiandien, spalio 9 dieną, melagingais pavadino teiginius, kad „Chevron“ derėjosi su Vyriausybės atstovais, kurie neturėjo įgaliojimų.

„Pirmiausia, nei Vyriausybės atstovai, nei premjeras jokiose derybose nedalyvauja, ir galiu pasakyti, kad gali dalyvauti tik pati komisija, tai čia yra grynas melas. Nei aplinkos ministras, nei premjeras negali kištis, kai vyksta nugalėtojo atrinkimas, tai čia yra visiška netiesa. Ką tik turėjau pasitarimą su žmonėmis, kurie atsakingi, tai buvome pasiruošę priimti Vyriausybės nutarimą, jeigu matytumėm, kad komisija nesiryžta arba bijo“, – trečiadienį radijui „Laisvoji banga“ sakė A. Butkevičius.

Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus nuomone, amerikiečių kompaniją „Chevron“ iš skalūnų dujų žvalgybos konkurso trauktis paskatino Seimo sprendimas, kuriuo reikalaujama, kad atliktam poveikio aplinkai vertinimui pritartų vietos valdžia.

„Aš manau, kad viena pagrindinių priežasčių buvo ta, kad buvo pakeistas įstatymas, kuriame yra numatyta atlikti poveikio aplinkai vertinimą, ir tas poveikio aplinkai vertinimas turi būti patvirtintas savivaldybių tarybose. Žinau, kad to krašto savivaldybių tarybos ir merai yra nusiteikę neigiamai prieš „Chevron“ investicijas…“, – kalbėjo Premjeras.

Kalbėdamas „Laisvajai bangai“ premjeras paneigė, kad „Chevron“ galėjo atbaidyti Seime planuoti aukšti skalūnų dujų gavybos mokesčiai.

A.Butkevičius prasitarė, kad tam tikrą informaciją turėjo prieš tris savaites, jog planuoja pasitraukimą iš Lietuvos, bet nelabai tikėjo tuo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: