N.Puteikis. Korupcija teisėsaugoje ir valstybėje jau pradėjo tiesiogiai žaloti ir žudyti Lietuvos piliečius. (11)

Naglis Puteikis | lrs.lt nuotr.

Naglis Puteikis | lrs.lt nuotr.

Beveik milijardas – 790 milijonų litų (vidaus reikalų ministras D.A.Barakauskass sakė, kad „įsisavinta“ 200 mln.eurų) išleista Bendros pagalbos numeriui, bet tai nesutrukdė trims daugybę kartų teistiems banditams išprievartauti ir sudeginti pagalbos numeriu triskart prisiskambinusią ir pusvalandį su policija bendravusią moksleivę iš Dembavos.

Vadinkim daiktus tikrais vardais – tas Bendrojo pagalbos centro projektas (BPC) – eilinis Lietuvos pseudoelito pinigų išvogimo mechanizmas: paaiškėjo, kad sėkmingai apėjome Europos Komisijos bandymą paduoti Lietuvą į teismą už tai, kad mes ES pinigus išeikvojome, bet skambinančio vietos be sim kortelės nustatymo sistemos taip ir nesukūrėme. Nusileidome Bitės ir Omnitelio aiškinimams, kad neva tai neįmanoma. O kodėl Tele2 kompanijai tai įmanoma. Kas meluoja? Kaip sugebėjome apgauti ES lėšų kontrolę ir Lietuvos Valstybės kontrolę? Kokius politikus papirkinėjome, savus, svetimus? Spėju, kad tai darėme iš tų pačių 790 milijonų Lt, skirtų gelbėjimo sistemai.

Eilinių ir kvalifikuotų policininkų normalioms algoms politikai pinigų neskiria, todėl iki šiol tebedirba šioje sistemoje Prezidentės skiriamo generalinio policijos komisaro globojami policininkai–sadistai, nužudę Gintarą Beresnevičių, sužaloję A.Ramanauskienę, G.Miščiokaitį.

Užtat išvogimui per projektus pinigų politikai skiria pakankamai, o kai tie pinigai išvagiami, pvz. per projektą „Vilnius – Europos kultūros sostinė“ bylas užgesina generalinė prokuratūra, kurios vadovą skiria taip pat Prezidentė.

STT, kurios vadovą skiria taip pat Prezidentė, medžioja iš iždo vieną kitą grūdelį bandančias nugvelbti peles, o mamutų, vagiančius biudžeto ir ES pinigus tokiuose „projektuose“ vagonais, „nepastebi“.

Todėl visi drąsiai vagia toliau, kaip kad ir šiuo BPC atveju.

Bendrosios pagalbos centrą administruoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) kurio „specialistai“ taip įrengė naujausią priešgaisrinę signalizaciją Tytuvėnų vienuolyne pažeisdami savo pačių patvirtintą tvarką, kad negrįžtamai sudegė daugiau nei šimtas neįkainojamos bažnytinio viduramžių paveldo auksakalystės dirbinių ir dešimtys milijonų litų restauravimo darbų. Vietoj tyrimo – PAGD vadovų arogancija ir prokuratūros patyčios, aplaidžiai dirbą „specai“ iš visų šaiposi.

Lygiai taip pat iš visų šaiposi girtas jaunuolis, Biržų centre automobiliu vidurdienį užmušęs moterį, nes teismas vilkinimas, o jis vaikšto gatvėmis ir atvirai triumfuoja – tai man pasakojo Biržų merė.

Kitas girtuoklis, taip pat vidurdienį, bet Vilniuje automobiliu užmušęs dviračiu sužadėtinei vežusį tuoktuvių žiedus jaunuolį, per kelias valandas atgauna automobilį ir toliau juo važinėja, o bylą vilkinantys prokurorai ir tyrėjai tyčiojasi iš žuvusio sužadėtinės.

Ir tokių istorijų – begalės.

Ir jų bendras vardiklis – žmonių žalojimas, žudymas, pinigų plovimas, o visa tai globoja, dangsto ir nusikaltėlius išsuka teisėsauga, kurios vadovus skiria Prezidentė. Bet ji ne tik abejingai stebi neteisingumo suklestėjimą, kurį skatina jos paskirti generalinis prokuroras ir generalinis policijos komisaras, bet ir aktyviai siekia, kad Vidaus reikalų ministrais būtų paskirti visiški mėmės ir menkystos. Maža to, Prezidentė aktyviai atleidinėja per šį korupcijos triumfą kažkokio stebuklo dėka dar išlikusius sąžiningus teisėsaugininkus – buvusisu FNTT vadovus Vitalijų Gailių ir Vytautą Giržadą, kurie bandė pažaboti biudžeto vagis.

Tačiau lėšų, pasiklausymo ir sekimo technikos, STT ir saugumo agentų, pulko policininkų, būrio tyrėjų ir itin greitų teismų visada užtenka, jei prireikia kovoti ne su vagimis, banditais, prievartautojais, o su taikiais piliečiais, jei jie išdrįsta išeiti į piketą prieš aukščiau minėtus neteisingumus.

Ir dar – atkreipkite dėmesį, su kokiu pasipūtimu visi tie policijos, prokuratūros, Bendrojo pagalbos centro vadovai mums visiems aiškina, kad žmonės žūsta, bet visais atvejais visi teisėsauginikai laikosi visų instrukcijų ir todėl nieko padaryti neįmanoma.

Ar tikrai neįmanoma? Įmanoma, tik visi kartu pareiškimais, peticijomis, sprendimais, mitingais, protestais pareikalaukime, kad Prezidentė sušauktų Valstybės gynimo tarybos posėdį dėl skubių priemonių visų piliečių saugumui, ypač viešose vietose užtikrinti, nedelsiant atstatydintų dabartinius teisėsaugos vadovus – pasipūtėlius ir paskirtų tokius teisėsaugos vadovus, kurie sustabdytų absurdišką teisėsaugos pareigūnų aplaidumą, neveiklumą, vogimą, korupciją, banditų siautėjimą ir žmonių žudymą.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

11 komentarų

 1. pasirašykite peticiją:

  http://www.peticijos.lt/visos/71415

  Susigrąžinkime valstybę!:

  Lietuvos Respublikos piliečiai – valdžiai

  Lietuvos Respublikos Seimui 2013-09-19, Vilnius
  Lietuvos Respublikos Prezidentei
  Lietuvos Respublikos Vyriausybei

  Siekiant susigrąžinti valstybę Tautai, kviečiame:

  1. Vyriausybę – nedelsiant nutraukti Visagino AE projektą.

  2. Seimą – skubos tvarka:
  – įgyvendinti 2012 m. spalio 14 d. referendumo sprendimą;
  – priimti Seimo sprendimą dėl šiuo metu Lietuvos piliečių siekiamo referendumo dėl mūsų Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo;
  – svarstyti prokuratūros įstatymo pakeitimus dėl nepriklausomo prokuroro;
  – sustabdyti Europos Sąjungos teisės viršenybę prieš Lietuvos Respublikos įstatymus įtvirtinančių įstatymų priėmimą ir priimtų galiojimą iki tol, kol dėl jų referendume pasisakys tauta.

  3. Prezidentę Dalią Grybauskaitę – atsistatydinti.
  Faktas, kad Prezidentė neteisėtai nurodinėjo FNTT vadovybei pažeisti įstatymus, nesiderina su Prezidentės užimamomis pareigomis. Tai patvirtino ir teismo sprendimas dėl FNTT vadovo pavaduotojo V. Giržado atleidimo iš darbo ir teisės jam dirbti su slapta informacija atėmimo pripažinimo neteisėtais.
  Tai, kad Prezidentė slepia esminius savo biografijos faktus ir juos nuolat keičia, nepaaiškina savo lojalumo atkurtai Lietuvos valstybei aplinkybių, jai dirbant Vilniaus aukštojoje partinėje mokykloje – nesiderina su vadovavimu valstybei.
  Tai, kad Prezidentė ar jos viešai neatskleidžiami asmenys be Lietuvos valstybės suvereno – Tautos – pritarimo atidavinėja Lietuvos Respublikos suverenitetą Europos Sąjungai, yra Prezidentės priesaikos Lietuvos Respublikai ir jos Tautai sulaužymas, mūsų Konstitucijos pažeidimas.

  • Nepolitikas:

   Akivaizdus ir liūdnas faktas : Dauguma(pagal „delfi“ apklausą) mano, kad teisingumo nėra, kad valstybę užgrobta(klano) ir t.t. Tačiau kada jiems siūloma konstitucinę Valstybę ir reikia tik ATVIRAI tam pritarti… iš karto į „krūmus“. Yra tik 560 parašai. O jog tai reikia ne tik piliečiams, bet ir Seimo nariams(Venckienei, mažai mergaitei, DK, Gražuliui ir t.t.). Tai kame reikalas? Manau yra tik vienas atsakymas- tie kurie nepasirašo ir nekalba apie šitą peticiją yra politiniai lavonai(kadangi skleidžią melą apie savo tikslus).

 2. Dažnai suteikiant pagalbą ne pinigai dominuoja, o geri norai, kurių kartais daugiau trūksta nei pinigų….
  Kovojant su tokiom žudynėm, pirmiausiai reiktų daryti viską, kad jų nebūtų.Atrodo, kad valdantiesiems tai nelabai rūpi. KOdėl demonstruojami pet TV tokie žiaurūs filmai, kur liejasi kraujas, šaudymai, gaudymai, lavonai? Ar neatrodo, kad tokias programas reikia uždrausti? Uždrausti reikia ir žiaurius kompiuterinius žaidimus. Uždrausti reklamuoti alkoholinius gėrimus bet kuriuo paros metu. Baikit dirbti pinigus tokiais nešvariais būdais! Ar laukiate, kada jūsų pačių vaikai atsuks ginklus į jus?

 3. Nepolitikas:

  Geras straipsnis – parodantis, kas yra Tas okupuotoje Lietuvoje. Retkarčiais, net ateina mintys: o, gal tai(nusikaltimai) ir yra valstybės politika? Kuo daugiau išvagiama, tuo sunkiau suprasti kas yra Tas. Lietuva įstojusi į daugelį tarptautinių organizacijų moka narės mokesčius, pavyzdžiui- (2012 m.) Aplinkos apsaugos ministerija – 2 408,5 tūkst. Lt; Žemės ūkio ministerija-579,3 tūkst. Lt; Susisiekimų ministerija- 1 051,1 tūkst. Lt. Viso 4 038,5 tūkst. Lt (4 mln.) ir niekas negali paaiškinti, už ką ir kodėl. O kur kitos ministerijos? Visos reformos teisėsaugos, sveikatos veikia vienodai – viskas pagal instrukcijas o ligoniai miršta, piliečiai žūdami ir t.t. O reformų atsisakyti negalima- ES draudžią. Todėl labai teisingai pastebėjo Vaišvila – reikia gražinti Valstybę.

 4. Kęstutis:

  Naujo nieko nesužinojom, bet taikliai, kaip visada… Nors šiaip tai šiai dienai man labai įdomu, kodėl Giržado ir Gailiaus bylose, teismai priėmė išteisinamuosius sprendimus? Sunku patikėti, kad kišeniniai teismai nusprendė pasipriešinti VSD su prezidente priešakį ar uodegoj… Gal VSD ruošia kokį planą B?…

  • Nepolitikas:

   „Naujo nieko nesužinojom, bet taikliai, kaip visada…” Bet akivaizdžiai, faktais „išmuša žemę“ iš po kojų valdžios propagandai. „Nors šiaip tai šiai dienai man labai įdomu, kodėl Giržado ir Gailiaus bylose, teismai priėmė išteisinamuosius sprendimus?“ – viskas paprasta, tai yra politinis sprendimas, jog savo kailis „arčiau kūno“. Tokie pareigūnai labai gerai informuoti apie teisėjų „darbelius“.

 5. Peticijai:

  Baik čia landžioti su ta savo peticija. Nori pasakyti, kad Astravo elektrinė bus saugesnė? O gal gausi tuos centus kuriuos jau nebeišlaukę rusai pridėjo prie parduodamos elektros?

 6. Blokuojamas:

  Labai tikslus pavadinimas.Valdžiažmogiai turi žinoti,kad jų “reformos” ir grobstymai grįsti nekaltų žmonių krauju.Jie kruvini.Laikas tai įvardyti.Tikroji,o ne įvaizdžio pažanga kuriama be kraujo.Kodėl neatsidaro portalas Tiesos.lt?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: