Rusija atšaukė draudimą Lietuvai eksportuoti veislines kiaules (0)

efoto.lt, V. Stonio nuotr.

efoto.lt, V. Stonio nuotr.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad vakar, rugpjūčio 28 d. Rusijos Federacijos federalinė veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba oficialiu raštu informavo, apie sprendimą atšaukti Lietuvai taikytą draudimą eksportuoti į šią šalį veislines kiaules.

Laikini apribojimai iš Lietuvos eksportuoti kiaules į Rusijos Federaciją buvo įvesti dėl 2011 metais kilusio klasikinio kiaulių maro protrūkio Jonavos rajone.

Kaip teigiama oficialiame atsakingos Rusijos tarnybos rašte, sprendimas atšaukti veislinių kiaulių eksporto apribojimus priimtas atsižvelgus į stabilią epizootinę situaciją šalyje klasikinio kiaulių maro atžvilgiu.

„Tai labai gera žinia, kurios sulaukėme dėka nuolatinio, konstruktyvaus ir dalykiško bendradarbiavimo su atsakingais Rusijos tarnybos pareigūnais. Didele dalimi prie jo prisidėjo ir geras gegužės mėnesį vykusio Rusijos auditorių įvertinimas dėl to, kaip Lietuvoje stabilizuota situacija po klasikinio kiaulių maro protrūkio“, – pabrėžė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: