Blogeris Zeppelinus. O ką aš sakiau? Gruzinams dar anksti į Europą… (video) (40)

Blogeris ZeppelinusŽemiau yra vaizdelis, duodantis supratimą apie vakarykštį Pirmąjį Gėjų Pasididžiavimo paradą, beveik įvykusį Gruzijos sostinės – Tbilisio centre.

Nors merija išdavė leidimą šiam renginiui ir skyrė jo apsaugai gausias policijos pajėgas, protestuoti prieš jį susirinko net kelios dešimtys tūkstančių žmonių.

Daugelis rankose laikė dilgėlių puokštes parado dalyvių pasturgaliams dilginti. Buvo ir piktesnių, kurie apsiginklavo rimčiau.

Vos tik apie 50 homoseksualizmo plėtros aktyvistų pabandė pradėti paradą, kai didžiulė pasipiktinusių tbilisiečių minia sugebėjo pralaužti gausias policijos užkardas ir juos užpuolė (žr. antrą video).

Policija, kurių sudėtyje buvo ir specialios paskirties dalinys pabandė malšinti įsisiūbavusią žmonių masę, ir net, kaip teigiama, panaudojo ašarines dujas.

Tačiau, netrukus suprato, kad prieš tautą nepašokinėsi, skubiai sugrūdo homoaktyvistus į autobusą ir evakuavo. (žr. pirmą video).

Kaip matome iš video, tai nebuvo toks jau paprastas uždavinys. Autobusą teks kapitaliai remontuoti.

Dalis netilpusių į autobusą homoseksualizmo plėtros aktyvistų tiesiog išsilakstė po aplinkines gatves, kur juos gaudė ir dilgino bei lupo uolieji dorovės gynėjai. Bandydami gelbėti tuos nelaimėlius nukentėjo ir keli žurnalistai (Tiny Takadzė, Chatija Kalandadzė).

Paskutiniais pranešimais, riaušių metu buvo sužeisti 28 žmonės, tame tarpe – 3 policijos pareigūnai.

Gavo į kailį ir aukštas Gruzijos valdininkas, berods, ombudsmenas. Kuris gan neapdairiai pabandė auklėti minią ir kažką porinti jai apie žmogaus teisę į homoseksualumo demonstravimą.

Tik per plauką susidorojimo išvengė ir USA ambasadorė Bridžita Brink. Kurią JAV Valstybės departamentas įpareigoja visokeriopai remti ir asmeniškai dalyvauti homoseksualizmo plėtrai skirtuose renginiuose. Jos automobilis minios buvo užpultas bandant pasprukti iš Laisvės aikštės.

Panašu, kad gruzinai palaikė ją homoseksualistų renginio koordinatore. Gal ir ne be pagrindo?

Premjeras Bidzina Ivanišvilis pasmerkė riaušių organizatorius ir dalyvius bei pagrasino, kad jie bus nubausti.

——————–
Pažiūrėjus ir paskaitinėjus tuos reportažus kilo dvi mintys:

A. Visgi pirminė šių smurtinių įvykių priežastis yra tiesioginė nepagarba demokratijai, kaip tautos daugumos valią išreiškiančiai valdymo formai.

Bent kiek žinant Kaukazo mentalitetą, planą surengti homoseksualizmo plėtros aktyvistų pasididžiavimo paradą Gruzijos sostinės centre galima įvertinti, kaip įžūlią provokaciją ir iššūkį vietos gyventojų dorovinėms nuostatoms.

Kaip matėme, jie tą iššūkį priėmė ir atsakė su kaupu. Taigi, provokacija pavyko.

Nesupratau tik Gruzijos valdžios pozicijos.

Faktiškai, nusileisdami homosesualizmo plėtros aktyvistams, o tiksliau – už jų nugarų stovintiems užsienio veikėjams ir spjaudami į savo šalies gyventojų daugumos dorovines nuostatas, jie savo rankomis sukūrė prielaidas smurtinėms riaušems pačiame sostinės centre.

Kas yra gan pavojingas reikalas, žinant tos šalies valdžių pasikeitimo tradicijas.

Žiū, kad tik per sekantį homoparadą riaušės neperaugtų į kokią neeilinę “dilgėlinę revoliuciją”…

B. Antra mintis yra pakankamai banali, bet manęs neapleidžia jausmas, kad kai kuriems mūsų elito atstovams ji tiesiog nebetelpa į jų išminties kupinas galvas.

Kuomet rimtai kažkuo nepatenkintų ir ryžtingai protestuojančių žmonių skaičius pasiekia tam tikrą kritinę masę, jokios taikaus meto policijos pajėgos nėra pajėgios jų sustabdyti be masinio karinio tipo šaunamųjų ginklų panaudojimo.

Ką mes ir pamatėme Tbilisyje, kurio policija tikrai yra patyrusi visokių masinių riaušių malšinimo srityje.

Jei tai kelių dešimčių tūkstančių miniai vakar būtų šovusi į galvą mintis, kad homoseksualistų parado gynėjai sėdi Parlamente, tai vargu ar kas būtų jį apgynęs nuo šturmo.

Ir sugebėk tu man kvailais sprendimais dėl viešo renginio taip suvienyti politiniu susiskaldymu garsėjančius gruzinus…

Įdomu, ar mūsų sostinės valdžia ko nors pasimokys iš šio įvykio?

Nes tikrai nenorėčiau, kad tai, ką matome video vaizdeliuose iš Tbilisio, kokią gražią vasaros dieną atsikartotų Gedimino prospekte.

Visgi esame demokratinė valstybė Europos centre, o ne Pietų Kaukaze.

 

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .

40 komentarų

 1. tikras lietuvis:

  Dabar supratau kodėl simonkai ir rudomanskiai nenori eiti Upės gatve – jie, juk, nemoka plaukti. 🙂

 2. Goda:

  Gruzija bando politiškai orientuotis į vakarus, bet kai kuriom politinėm jėgom tai nepatinka. Pastatomas trijų veiksmų spektakliukas:
  1, pradeda aktyviai reikštis neva homoseksualų teises ginančios organizacijos, kurios reikalauja parado. Prieš tai jos sukelia daug triukšmo žiniasklaidoje, kad kuo labiau įerzinti žmones. (Palyginkim – kokios tautybės ir politinės orientacijos aršiausi kovotojai už “homoseksualų” teises Lietuvoje?)
  2, kolaboruojantys su tom politinėm jėgom valdžios atstovai išduoda leidimą paradui. Valdžiai galima daryti spaudimą ir per tuos pačius vakariečius – minėtos organizacijos nenustoja zysti kad homoseksualų paradas tai demokratija, žmogaus teisės. Pritraukiami geopolitiškai žiopli vakarų visuomenių “žmogaus teisių” šalininkai (palyginkim, parade Lietuvoje irgi buvo keletas prometėjų iš vakarų šalų, bent kai kurie jų naiviai tikėjo nešantys šviesą atsilikusiai visuomenei, o ne atliekantis statistų vaidmenį prorusiškame geopolitiniame žaidime).
  3, parado metu susirinkus nepatenkintiems žmonėms į jų tarpą reikia įterpti kurstytojus, kurie minią paskatins smurtiniams veiksmams, kuo daugiau nukentėjusių, tuo geriau. Ir viską gerai nufilmuoti
  Rezultatas – vakarai gąsdinami nufilmuotais vaizdais, o Gruzijos (ar kitos šalies) žmonės gąsdinami homoseksualizmu, neva plintančiu iš vakarų.Gruzija tolsta nuo vakarų.

 3. lyvis:

  Kodėl Alkui.lt rūpi šie dalykai. Gal čia Vaiškūnas galėtų plačiau papasakoti. Ką jisai bendro turi su gėjais. Ir dar daug klausimų? lyvis

  • tikras lietuvis:

   Įsivaizduoju kaip simonkai su rudomanskiais plikom subinėm plaukia Nerimi šalia Upės gatvės.
   Tik vieno niekaip negaliu sužinoti: kokios valstybės vėliavų kotai būtų įstatyti į jų rūras? 🙂
   Kad ne Lietuvos, tai jau ir taip yra aišku.

 4. kuzis:

  teisybe Lyvi, sis portalas eiline antis vakarietisku tradiciju
  ir valdysit jus zemes iki pakrasciu, o kas nesutiks bus isnaikinti – sake isrinktuju tautai issigimeliu vadas
  alke rast tokiu nesunku su vertybemis o istikro maru smegenu.. tolerancija jums gyvuliai atsirugs

 5. Negali gi siknaruriai fasistuoti.Nieks ju neliecia.Bet nereikia juokinti svieto su vedybomis,vaiku ivaikinimu—–cia uzdelsto veikimo boba kas uz pasekmes atsakys.

 6. h:

  Homo propagandos tema dar ir kaip susijusi su tautinių vertybių griovimu ir tai visiems aišku išskyrus tolerastinių pakraipų atstovams…

 7. kuzis:

  ko tyli alko atstovai? atsakykit mums ne piderastams kur europines vertybes jusu rast
  bijot remejus prarast, alkani liksit ir pikti dar labiau

 8. Ku+Klux+Klan:

  “….Nes tikrai nenorėčiau, kad tai, ką matome video vaizdeliuose iš Tbilisio, kokią gražią vasaros dieną atsikartotų Gedimino prospekte…”

  Maniau, kad Zeppelinus normalus čiabuvis, bet regis prasimuša ano žydrumas ir tolerancija pederastizmui….

 9. Ricardas:

  puikiai aprasyta, musu vadininkams neprosali butu is cia isminties pasisemt.. O gruzinai tai saunuoliai!

 10. jo:

  Šaunuoliai gruzinai. Tokie turi būti valstybės piliečiai. Tokia turi būti tauta. Norėčiau, kad ir lietuviai taip pat gausiai ir ryžtingai gintų savo papročius, moralę, kalbą ir viską prieš ką yra nukreiptos tolerastų ir jedinstvos-jednosc pastangos. Ir visai tai nereiškia, kad Gruzija tolsta nuo vakarų. Tiesiog reikia turėti proto ir neperimti svetimų ligų.

 11. grazu ziureti:

  saunuoliai gruzinai- dave drasu, stipru, daugiatukstantini atkirti siems neskaitlingiems iskrypeliams ir ju propagandistams 🙂
  Lietuvoje manau bus atvirksciai- “pastoves po medziu”, pasiseiles delfi komentaruose ir tiek 🙁

 12. kuzis:

  rutkauskai su lietuviu tikru, busit ne skyles jei paliksit kontakta susitikt, turesit galimybe pazint viens kita
  patys pries geju valdzia, bet uzkliuvau skyletom smegenims jusu
  tebunie tos skyles i didejima, arba atsiprasykit lavonai

 13. kuzis:

  nebera erdves be issigimeliu, reiskia nedingsta blogi darbai o vis ismetami su issigimumu tarp zmoniu atidirbti klaidas.. tiek to, atleidziu jums visciukai, tik bukit kuturingi ir neieskokit santykiu tarp ZMONIU

 14. Spėju, jei Lietuvoje prostitutės būtų aktyvesnės, neliktų ir gėjų nekadėjų. Tik, gydant gėjus, būtinai jos turėtų būti sijonuotos, o ne provyriškai kelnėtos !
  CHA

 15. Gintautė:

  Nors nedidelė, bet visdėlto tautos pergalė, prieš vakarietišką brukalą. Sveikinimai gruzinams!

 16. z:

  Genecvale bidžio . Šaunuoliai Gruzinai. Na o tiem 50 homikų pasakysiu mogitchan džegar samoatreles dedagis mauthana čem švilepsi . Mogithan babos nephave.Šiveci trakši.Apie tokius gruzų jeldakus veikiausiai visi europos šiknaskiliai svajoja.Tad, gerbiama Gruzija, nuo europos sąjungos nebepabeksite.Tik tak tik tak tik laiko klausimas.Čia ir tikras rutkauskas su vilmantu lietuviu laukia.ane.

 17. ...:

  Putinas:

  Kuo Gruzijoje blogiau – tuo geriau.

 18. ...:

  Homoseksualų paradai – tai priklausomybės reklama, tik gyvai.

 19. A.L.:

  Koks naudingas augalas dilgelė: ir sriubą virti, ir nuogam užpakaliui masažuoti!
  Gal JAV ambasadorė ne į homoseksualistų paradą, o į masažo seansą buvo atvykusi?

 20. surizikuok,gal..:

  pedikai yra tik pedikai ir lezbės . Mūsų kraštuose pasileidimas niekad nebuvo teigiamai vertinamas.Todėl ir diskutuot ta tema nebeišeina. Jei esi protingas ,geriau išsakyk ar išvardink ,pvz. priemonių ,igalinsinčių emigrantus lietuvius prisiviliot atgal į tėvynę,sąrašiuką.Vienžo – gal užuot krušus protą liaudžiai,skant, gal ir ką rimto ir naudingo sugebėtum sumastyt. Nors ….

 21. Nehomofobas:

  Nehomofobas

  Viskas, kas leidžia pasiekti malonumą: homoseksualumas, pedofilija, zoofilija, nekrofilija yra normalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: