Spaudos konferencija „Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės mįslė“ (paskelbtas įrašas) (18)

N.Venckienė | neringavenckiene.com nuotr.

N.Venckienė | neringavenckiene.com nuotr.

2013 m. sausio 8 d., antradienį, 11 val. įvyks Seimo „Drąsos kelio“ frakcijos spaudos konferencija „Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės mįslė“.

Dalyvaus frakcijos „Drąsos kelias“ seniūnė Neringa Venckienė, frakcijos nariai: Jonas Varkala, Povilas Gylys, Valdas Vasiliauskas, Vytautas Antanas Matulevičius bei Lietuvos žmogaus teisių asociacijos pirmininkas Vytautas Budnikas.

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos programa „Seimas – tiesiogiai“ ir internetu.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją žiūrėkite ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai klausimus raštu tiesiogiai užduokite ČIA 

Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus Seimo nariai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

***

Seimo narė N.Venckienė per spaudos konfereniją užsiminė apie tai, kad Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius pažadėjo ją palaikyti balsavime.

Tačiau šiandien, žurnalistės paklaustas A.Butkevičius tvirtai teigė, kad su N.Venckiene nebuvo susitikęs ir žadėjęs jai palaikymo. Taip pat pakartojo jau anksčiau išsakytą poziciją, kad socialdemokratai palaikys N.Venckienės teisinės neliečiamybės atėmimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

18 komentarų

 1. Raminta:

  Negirdėtas dalykas! Seime ruošiamas valstybinis per versmas, griaunami teisėsaugos pagrindai, kovojama prieš Valstybę!

 2. Selenis:

  Sausio 11 dieną 12:00 renkamės prie seimo: reikalausime neliečiamybės Neringai, neliečiamybės grąžinimo Uspaskich ir jo komandai, laisvę ponui Daktarui, kankiniui ir didžiavyriui! Šalin rankas nuo Daktaro! Šalin rankas nuo šlovingosios Darbo partijos! Šalin rankas nuo gerb. Račkausko ir Ulbio! TIE-SOS! MĖ-SOS! Kur Garliavos Mergaitė? Kur antra Mergaitė? Noriu mergaitės! Valio neršai! Tegyvuoja kankinys Brisius, užspringęs vėmalais!

 3. Ona Voveriene:

  A-JA-Jai… Kokia nelaimė. Dangus griūva. Kiškiui ant uodegos lietaus lašas užkrito. Sveikinu drąsiuosius, kovojančius už Tiesą ir teisingumą Lietuvoje.
  Teisėsaugos viršūnė sukūrė valstybę valstybėje, kaip savo laiku KGB buvo sukūręs valstybę valstybėje. Vietoje to, kad ir teisėsaugos valdžia ir seimūnai sėstų ir kaip dori žmonės peržiūrėtų įstatymus, kuriuos jie prikūrė ir kuriais įteisinamas nužmogėjimas ir valstybinis teroras prieš savo piliečius, net garbingo amžiaus senelius ir vaikus, tai jie klykia, kad taip būtų visada. Tikiu, kad Seime visose partijose atsiras dorų žmonių, kurie pasisakys už Neringos Venckienės neliečiamybę, nes byla juk neištirta. Tiesos nežinome. Kodėl ji neištirta? Ar dėl teisėsaugos institucijų labai žemos kvalifikacijos. Jeigu taip – tai jų atlyginimai nėra adekvatūs, arba jie negali dirbti teisėsaugoje. Jeigu dėl Seime priimtų, nužmogėjimą įteisinančių įstatymų, tai kam toks Seimas reikalingas? Reikėtų įvesti prezidentinį valdymą ir teisėsaugą pastatyti į deramą jai vietą. Linkiu sėkmės. Lietuvos pilietė. Vilnius, 2012.01.07

  • zigmas:

   Smagu, kad Tamsta – Lietuvos pilietė ir – tokia kategoriška. Gerbiu O.V. dėl amžiaus ir iškentėjimų, betgi tai dar nėra sąlyga vienpusiškam mastuymui. Jo, dangus griūva – NV rengia perversmą, skandalas – kur mergaitė, kodėl dar jos netampom, kaip čia yra, kalta KGB ir visa valdžia… Išgerkime kavos! Nebūtinai už vieno stalo…

 4. Marta:

  nežinau kaip kitiems, bet man blokuoja šias nuorodas. tik pasirodo adresas media3, lrs.lt ir kaip mat dingsta.

  senai sakiau, kad esame Didžiojo Brolio kontoliuojami, bet kodėl niekas iki šiol apie tai nerašo?

  Radau pvz. bevalydama mako cookies pripieduota tokio adreso http://www.linkedin.com/analisis.. niekada nesu įiregistravusi jokipose socialiniuose tinkluose. Įmečiau nuorodą į googlą, tai radau, kad čia vieno socialinių tinklų tobulintojo Hoffmano išradimas, kuris neva padeda verslininkams… bet natyt tie verslinikai panašesni į hakerius, nes nekviesti įlenda į kompus ir kažką analizuoja, blyn.

  Ar mes turime dar saugumo organus? O gal ir jie dirba Didžiajam Broliui?

 5. Marta:

  radau kad ši linkedin analizes grupė yra HARVARDO universitete.
  Štai kur randasi Dižiojo Brolio gūšta, kurioje šiltai tupi “disidentai” iš Rusijos, globojmi Rotschildų dinastijos.

 6. Berniukas:

  Lietuva bando pavyti Lotynų Ameriką pagal teisėsaugos pareigūnų nužudymus. Nesuprantu kodėl kažkam reikėjo nušauti teisėją Furmanavičių? Įdomu ir tai, kaip Neringa sugalvojo kad reikia važiuoti į morgą brolio ieškoti? Nuojauta ar kažkas pranešė? Kažkas iš kažkur pasakė kad kažkaip pradingo pasislėpęs Kedys? O gal iš anksto žinojo? Kaip dabar jaučiasi gerbiamas Patackas, čia jis nepaminėtas?

 7. Marta:

  Visiškai pritariu gerb. Voverieės mintims. Jau Venskienės konfliktas su senos sovietinės kartos teisininkais rodo itin žemą jų kvalifikaciją ir kvailą savigyną, daugiausia paremtą melu ir nepagrįstais kaltinimais.

  Nežinom juk nei vieno teisininko, kuris būtų ir geopolitikos žinovas. Vargu ar tokių rastume ir VSD.
  Lietuviai visiškai užsnūdo įstoję į ES ir NATO. NATO visiškai bejėgė apginti šalį, kai KARIAUSJAMAS IDEOLOGINIS AR INFORMACINIS AR EKONOMINIS KARAS. Šiuose karuose NATO nepajudins nei pirštelio. O šiuos karus mūsų valstybė aiškiai pralaimi.

  Todėl rusai masiškai ir pigiai perka mūsų nekilnojamą turtą, kurį anstolių agentai reklamuoja jų laikraščiuose, keliasi į Lietuvą iš Novosibirsko ir kitų Rusijos pakraščių, dar net nepriėmus įstatymo dėl žemės pardavimo užsieniečiams. Kalbėjau su ką tik atsikėlusiais jaunais rusais iš Novosibirsko Impulse. Lauisvai jie čia gauna darbą mūsų bedarbyste išgarsėjusioj šaly. Vyksta kažkas rimto su ta bankų-anstolių- teismų konjunktūra, bet dėmesys mūsų žurnalistų nukreipiamas į smulkius skandaliukus tarp kokių algis greeitai račo ar rūtos janutienės….

  O Venskienė irgi pasirodė kaip silpna politikė, nes leidosi supriešinama su konservatoriais, kurių rektoratas ją pagrinde ir palaikė.

  Tokį patį supreiešinimą Valatkos draugija vakar per Savukyno laidą nusprendė surengti prieš Grybauskaitę – padalinti per pus jos rektoratą iškeliant į Prezidentes Degutrienę. Šachmatnaja doska, kaip sakant. Tad iško rinkėjams lieka rinktis? Kieno jie valią vykdo? Tikrai ne savo.

 8. Marta - Gerb. Onai Voverienei:

  Google’as sako, kad esate parašiusi knyga „Tautotyros etiudai“. Ar dar įmanoma ją kur nors rasti?
  Domiuosi Mažosios Lietuvos etnokultūra, ypač dainomis ir tautiniu kostiumu, kurį kildinu ne iš baroko, bet iš ankstesnio amžiaus – renesanso.

  dar google’as sako, kad domitės kone tais pačiais dalykais kaip ir aš. Man tai buvo ypač malonu išgirsti, nes maniau, kad esu tokia vienintelė… ne tik Lietuvoje. 🙂 o juk labai malonu sutikti bendramintį/ę

 9. pensininkas:

  Po konferencijos. Venckienė iš esmės nekalta, ją ginti būtina. Bet Drąsos kelio frakcija neturi apsiriboti vien tuo. Reikia reikalauti visos teisėtvarkos pertvarkymo visoje šalyje ir inicijuoti įstatymus, kurie leistų tai padaryti. Imkite pavyzdį ir parlamentaro V.Gailiaus, kuris jau pasiūlė įstatymo pataisą.

 10. Gintautė:

  po kiek Lietuvoje Teisingumas? Teismai neteisia, jie pardavinėja Teisingumą.

 11. tikras lietuvis:

  Baikite pliurpti nesąmones – jei jaučiasi esanti teisi, tai tegul eina į teismus ir telaimi.
  O jei bijo, jei yra neužtikrinta, tai gal ir nėra jau tokia kieta teisininkė?
  Tuomet ir jos tvirtinimai apie bylą yra abejotini.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: