Konservatorius K.Starkevičius agituoja už Darbo partiją (12)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Tėvynės sąjungos deleguotas Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius siekia prisidėti prie Darbo partijos sėkmės antrajame LR Seimo rinkimų ture.

Masinis balsų pirkimas, kuriuo įtariami Darbo partijos atstovai, juodosios buhalterijos byla ir populistiniai lozungai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko pavaduotojo, regis, neglumina.

Atvirkščiai – Domeikavoje, Čekiškėje ir kitose Kauno-Kėdainių rinkimų apygardos vietose pasirodė reklaminiai lapeliai, kuriuose K.Starkevičius ragina balsuoti už Darbo partijos kandidatą Vydą Gedvilą.

„Jam visada rūpėjo ir rūpi, kaip gyvena kaimo žmonės, padeda jiems įvairiais klausimais. Gerbiamieji Kauno-Kėdainių vienmandatės rinkimų apygardos žmonės! Kviečiu jus balsuoti už Vydą Gedvilą – patyrusį, dorą ir darbštų žmogų!“, – agituoja už Darbo partijos kandidatą K. Starkevičius. Čia pat jis priduria, kad „V.Gedvilas ir pats yra Kauno rajono žmogus“, nors šio politiko oficialioje anketoje nurodyta nuolatinė gyvenamoji vieta – Kaunas.

Kauno-Kėdainių rinkimų apygardoje V.Gedvilas rungiasi su jokioms partijoms nepriklausančia, Lietuvos socialdemokratų partijos iškelta kandidate Raminta Popoviene.

Ši politikė susilaukė  Nepriklausomybės Akto signataro Leono Milčiaus, Valstiečių ir žaliųjų, Tvarkos ir Teisingumo, kitų partijų bei visuomeninių organizacijų paramos. Ją taip pat palaiko du įtakingi Kauno rajono konservatoriai – Seimo narys, Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, bei į antrąjį rinkimų turą nepatekęs, bet nedaug nuo R.Popovienės atsilikęs Seimo narys Justinas Urbanavičius.

Kauno rajono socialdemokratai savo ruožtu išreiškė paramą D.Jankauskui, kuris Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje konkuruoja su „Drąsos kelio“ atstove Audrone Skučiene.

K. Starkevičius Pramonės rinkimų apygardoje taip pat rungiasi su „Drąsos kelio“ kandidatu Dainiumi Danilevičiumi.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

12 komentarų

 1. Rytas:

  Sistema veikia. Jie niekuo nesiskiria. Susivienijo PRIEŠ Drąsos kelią.

 2. Amelija:

  Remti socdemę karjeristę Popovienę – tikras tautininkų kortų atskleidimas. Maskolberniai, praleidot progą patylėti.

 3. tikras lietuvis:

  V.Gedvilas yra sporto žmogus, todėl turi būti seime.

 4. Simas:

  Straipsnio antraštė – melas, nes Starkevičius agituoja balsuoti už konkretų žmogų, o ne už daro partiją. Tam jis kaip asmuo turi teisę ir to nepaneigsit. O toliau jau prasideda kaimietukų demagogija iš serijos “visi jie vagys”

 5. Rytas:

  Nuotraukoje tai Sosnovskio barštį apsivijusi lietuviška piktžolė vilkdagis

 6. už NERINGĄ ir DRĄSOS KELIĄ:

  Mieli TAUTIECIAI,
  .
  bukime vieningi vardan Lietuvos, spalio 28 d. visi pabalsuokite (nesvarbu, kuriame pasaulio kraste gyvenate) uz “DRASOS KELIO” PARTIJA , nes ankstesnes partijos per 20 metu atvede Lietuva i aklaviete. Paskutiniai ivykiai parode iki kokio absurdo prieita. GANA TYCIOTIS IS TAUTOS. Sie rinkimai mums visiems suteikia vienintele galimybe pakeisti seimo sudeti kardinaliai. Kitos tokios progos – ATSTATYTI TEISINGUMA VISAI LIETUVAI VISOSE GYVENIMO SRITYSE GALI NEBEBUTI. Atejo laikas kovoti uz TIESA ir TEISINGUMA, keisti NUSIKALSTAMA SISTEMA bei stabdyti TAUTOS GENOCIDA. Reikia rinkti ZMONES, KURIE UZ MUS KOVOTU, O NE STUMTU I BEDUGNE.
  P. S. VISI NEABEJINGI LIETUVOS ATEICIAI PILIECIAI, ATVESKITE I RINKIMUS IR “PASYVIUS” RINKEJUS, KURIE NIEKADA NEBALSUODAVO, – SAVO SUAUGUSIUS VAIKUS, TEVUS, KAIMYNUS, DRAUGUS. KIEKVIENAS BALSAS BUS LABAI SVARBUS. TOKIA ISTORINE PROGA PAKEISTI VISKA I GERA LABAI RETAI PASITAIKO. DK – VIENINTELE VILTIS IR IŠEITIS…
  Pagarbiai

 7. vardas:

  kaifuoja vyrai – Lietuvos valdžia

 8. In the cocpeimatld world we live in, it’s good to find simple solutions.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: