G.Songaila: Kubiliaus ir Uspaskicho sandėris (audio) (14)

Alkas.lt fotomontažasApie birželio 21 d. Seimo priimtų Visagino atominės elektrinės (VAE) statybų įstatymų priėmimo aplinkybes su Seimo nariu, Tautininkų sąjungos pirmininku Gintaru Songaila kalbasi Alkas.lt redaktorius Jonas Vaiškūnas.

 

 

 

Kategorijos: Energetika, Garsai, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

14 komentarų

 1. suomis:

  Aš taip pat manau, kad visi judėjimai, šiuo metu esantys Lietuvoje turi jungtis PRIE aljanso “Už Lietuvą – Lietuvoje”. Taktiniu požiūriu, gal ir galima eiti, kurį laiką atskirai, bet neilgiau, kaip iki rugpjūčio. Bet jeigu, judėjimai ir Venskienės šalininkai, bus išsiskaidę, ką propaguoja, tokia neaiški figūra, kaip ponas Stulpinas, tada apie vietas parlamente galima net nesvajoti. Gal ir pateks vienas kitas, bet tai valdantiesiems, kaip nuo žąsies vanduo. Ir jeigu, gerbiamas D. Kuolys įsivaizduoja, kad jis ir jo konceptas yra vedantis, jis labai apsirinka. Nes Kuolio bendradarbiavimas su Santaros-Šviesos klubu, kelia abejonių, kadangi, Lietuvos didžiosios problemos, kaip tik ir kilo valdant santariečiams.

  • Aistė:

   Manau, kad Lietuvos didžiosios problemos kilo ne valdant santariečiams, o neatlikus kaip Estijoje desovietizacijos. O dėl judėjimų (Lietuvos sąrašas, Už Lietuvą Lietuvoje, Drąsos kelias) vienijimosi pritariu, reikia būtinai vienytis, kaip reikia vienytis ir visos Lietuvos žmonėms. Tik nėra gerai, kad ne visi supranta, kad ir Lietuvos sąrašas ir Drąsiaus kelias kovoja dėl to paties teisingumo. Jei vieni linkę labiau paremti pirmąjį, tai tada mažiau Venckienę ir atvirkščiai (dėl emocinių psichologinių dalykų ir dezinformacijos, ir juo labiau dėl sąmoningo skaldymo ir siekiamo supriešinimo, kuris dabar ypač išryškės). Manau, kad negalima skaidytis dėl smulkesnių dalykų, bet reikia jungtis remiantis bendrais principais. Dėl taktikos gal ir pritariu jums.

 2. Rytas:

  Kuolys yra priedas prie Liberalų sąjūdžio, Donskio draugas, priėmęs liberalsąjūdietį Gailių į Lietuvos sąrašą ir t.t.

 3. o kas čia tie du nuotraukoje?:

  kuris čia moteriškė?

 4. vincas:

  Matau.kad tai nauja šeima,tačiau neaišku kuris iš jų žmona,o kuris vyras,o gal tai naujas modernios meilės darinys.

 5. Taskutis:

  Matyt už reaktorių japonai neblogą atkatą sumokės… ( nes patys nestato atominių, o reaktorių turi… o čia lietuviai dar pinigus mokės) O po to pinigų turint ir rinkimus norės laimėti.

 6. Kirvis:

  Judant link siekio del lietuvos nepriklausomybes, teks pamirsti tai, jeigu bus pastatyta si atomine elektrine! Manau nereikia aiskinti kodel!
  Visas pasaulis rengiasi sustabdyti atomines elektrines, o kas lietuvoje.
  Siulau referenduma del sios statybos, nes toki svarbu dalyka vienas seimas negali priimti, bet kadangi lietuvos zmones gyvena neteisineje valstybeje, tai sudetinga…

 7. Benjaminas:

  Atidžiai išklausiau gerb. Songailos argumentus prieš naujos AE statybą, šiuo klaisimu lieku prie tos nuomonės, kad ją statyti reikia vien dėl to, kad tai suteiks darbo vietas keliems tūkstančiam Lietuvos jaunuolių , kuriems nereikės važiuoti darbo ieškot užsieniuose, antras argumentas už būtų tai, kad liekame atomine valstybe, nes visas kitas technologijas , kurias buvome paveldėję iš TSRS jau sunaikinome, juk negalime pastoviai technologiškai degraduoti iki vien tik “pirk-parduok ir nieko negamink” lygio. Skaitau reikia ir AE statyti ir Kruonio HAE iki projektinio lygio užbaigti ir pagalvoti kaip daugiau elektros naudoti ne tik pramonėje, transporte bet ir buityje pvz. šyldyti būstus. Taip bus problemų , tame tarpe ir finansinių, bet kai atsiranda problemos paprastai atsiranda ir jų spendimai. Ieškantis suranda, stovintis lieka toje pačioje vietoje. Kas dėl referendumo, tai abejoju dėl jo reikalingumo, nes tokius klausimus negalima atiduoti spręsti nekvalifikuotiems žmoniems, vis dėlto tai turėtų būti specialistų sprendimas.

  • Rytas:

   Siūlau išklausyti konferencijų medžiagą, o tada spręsti (šneki kaip politikierius). Paskaičiavimai KUodžio, Vilemo ir t.t.
   Keli tūkst darbo vietų bus sukurta Lenkijoj, nes viskas bus gaminama Lenkijoj. Sekmokas jau Varšuvoje.
   Bus prarasta 30000 darbo vietų, nes nereikės biokuro.
   Berlynas jau vykdo ant 100000 stogų saulės baterijų sumontavimo programą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: