Kauną aplankė elektromobilių maratono „Talinas–Monte Karlo 2012“ dalyviai (2)

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Šeštadienį vakare Kauno Rotušės aikštėje praeivių dėmesį traukė jokio triukšmo neskleidžiantys automobiliai. Per naktį pasikrovę elektromobilių baterijas, maratono dalyviai sekmadienį ryte pratęsė savo kelionę.

Šeštadienį Kauną pasiekė 6 elektromobiliai. Vieną iš jų – sportinį „Tesla Roadster“ vairavo žinomas lenktynininkas Stasys Brundza. Šalie rotušės vyko apdovanojimų ceremonija, kurios metu apdovanotas iki Kauno vedusį etapą laimėjęs iš senovinio automobilio „Pobeda“ Estijoje perdaryto elektromobilio vairuotojas.

Talino praėjusį ketvirtadienį prasidėjusio ir ateinantį sekmadienį Monako princo rūmų aikštėje pasibaigsiančio elektromobilių maratono dalyviai iš viso kirs dešimties valstybių sienas ir aplankys 29 miestus.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

2 komentarai

 1. Vilmantas Rutkauskas:

  Patys gamintojai pripažįsta didžiausią jų trūkumą, kad jie labai nesaugūs. Kad su jais avarijos atveju būtų paprasta užsimušti. Be to, elektrobilių prisipirkę estai, šią šaltą žiemą, kažkur Gazas.lt skaičiau, juos estiškai keikė, kad per šalčius “nevelka” jų baterijos. Tad, žodžiu, jiems yra dar kur toli toli tobulėti.
  —-
  Turiu 95 metų 4,6 litro, 191 Kw benzininį Perkūno paukštį (Ford Thunderbirdą) ir negaliu juo atsidžiaugti pagoniškai “skrisdamas”.

  • eco:

   Acha ir kiek skraidai,nuo degalines iki degalines…perkunas jegos ir trenksmo gauna is Gamtos(taip suredyta),o is kur tu…dar,ir ta pacia Gamta tersi,su savo amerikonu…ech tu..reklamos ir uzrasu auka…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: