SKELBIAMAS KARIKATŪRŲ VERTINIMO KONKURSAS „TVORA“ (1)

K.K.Šiaulytis, 1983

K.K.Šiaulytis, 1983

 

Dailininkas Kęstutis K. Šiaulytis kviečia visus į savo BLOGą, dalyvauti karikatūrų VERTINIMO KONKURSE „TVORA“  ir parodyti savo gebėjimus suprasti karikatūros meną, humorą,  rašyti šmaikščiai, aštriai, trumpai.

Jūsų dėmesiui dailininkas atrinko dešimt savo linksmiausių nespalvotų karikatūrų, sukurtų 1981-1991 metais: karikatūros Nr. 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94. Visas 10 karikatūrų rasite ČIA.

Skiltyje KARIKATŪRA (95) bus aptariami konkurso rezultatai.

Vyksmas

Jei kuri iš pateiktų karikatūrų jums patiko, pažymėkite įprastai,  paspauskite ženklelius „patiko” ar “patinka”. Įvertinti galite nors ir visas dešimt karikatūrų. Taip pat, po visomis galite rašyti savo šmaikštų komentarą.

Vertinimo komisija atrinks geriausią komentarą  ir skelbs  nugalėtoją, tai vyks keturis kartus – po 7, 14, 21, 28 dienų nuo šio konkurso paskelbimo dienos – penktadieniais.

Prizas nugalėtojams – draugiški šaržai.

Geriausių komentarų autorių apdovanojimas – draugiškas šaržas, kurį nupiešiu  pagal laureatų pateiktas nuotraukas. Šaržus  paštininkai pristatys nurodytais adresais. Taigi, konkurse bus keturi nugalėtojai, keturi šaržai. Jei laureatai sutiks, jų šaržai puikuosis skiltyje  KARIKATŪRA (95), kurioje bus aptariami  konkurso rezultatai. Ten bus pagerbta ir linksmiausia karikatūra – surinkusi daugiausia taškų ir daugiausia komentarų.

Kazys Kęstutis Šiaulytis, 2011 m. sausio 28 d.

Kategorijos: Ukrainos balsas, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: