XX-oji Vyriausybė, vadovaudamasi Vyriausybės įstatymo 9 straipsnio 6 dalimi ir atsižvelgdama į Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės siūlymą, antradienio posėdyje priėmė nutarimą dėl atsistatydinimo.
Priėmus nutarimą, tą pačią dieną jis įteikiamas Prezidentui, kartu siūlant pavesti Vyriausybei toliau eiti pareigas, kol bus sudaryta nauja Vyriausybė.
Vyriausybė laikoma atsistatydinusia nuo Prezidento dekreto įsigaliojimo dienos.
Parengta pagal Vyriausybės kanceliarijos pranešimą
























