Pirmadienis, 30 birželio, 2025
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Kultūra

R. Karbauskis. Bandoma žlugdyti Naisių vasaros festivalį

Ramūnas Karbauskis, www.facebook.com, www.alkas.lt
2022-07-09 10:36:34
14
Naisiai. Baltų arena | R. Karbauskio FB nuotr.

Kadangi esu minimas, kaip priežastis, dėl kurios kai kurie atlikėjai atisako dalyvauti Naisių vasaros festivalyje, pasisakysiu ir aš.

Visų pirma, man labai gaila, kad kažkas pasinaudojo Lietuvos atlikėjais. Grupės nuostabios, mylimos visų žmonių, nepriklausomai nuo jų politinių ar kitokių pažiūrų.

Šios grupės niekada iki šios dienos nedalyvavo politikoje. Kaip ir Naisių festivalio turinys taip pat niekada neturėjo nieko bendra su politika, išskyrus tai, kad šiemet jis skiriamas Lietuvos ir Ukrainos bendrystei.

Tie, kurie atlikėjams darė spaudimą ir pasufleravo argumentą nedalyvauti renginyje dėl to, kad grupė Seimo narių kreipsis į Konstitucinį Teismą dėl valstybės vadovo V. Landsbergio statuso suteikimo, nepaaiškino, tiksliau nutylėjo, kad tai naudinga visiems.

Konstitucinis teismas jau du kartus yra pasisakęs šiuo klausimu ir abu kartus išsakė neigiamą nuomonę. Norime, kad Konstitucinis Teismas tame klausime padėtų galutinį tašką ir tada nebeliks terpės įvairioms interpretacijoms.

Man iš tiesų labai nuoširdžiai gaila, kad atlikėjai buvo suklaidinti ir jais pasinaudota. Tai, kas tai padarė, tikrai negalvoja apie Lietuvą, žmones, vienybę. Atvirkščiai, siekia chaoso, skleidžia neapykantos kalbą ir nori dar didesnio žmonių susipriešinimo.

Ramūnas Karbauskis | asmeninė nuotr.
Ramūnas Karbauskis | asmeninė nuotr.

Antra, jau net Lietuvos atlikėjams daromas milžiniškas spaudimas! Tai parodo, kad kuo toliau, tuo labiau mūsų valstybėje nelieka vietos nei nuomonių įvairovei, nei laisvam žodžiui, nei kūrybos laisvei.

Tolerancijos, apie kurią šneka ir iš festivalio pasitraukę atlikėjai, mūsų šalyje nedaugėja.

Atvirkščiai, jos mažėja ir labai sparčiai ypač iš tų tribūnų, kurios taip daug apie ją kalba. Kultūra, šiuo atveju atlikėjai, panaudoti, kaip propagandos įrankis, parodant, kad kažkas vertas kūrybos, kažkas ne.

Nuoširdžiai, niekada nemaniau, kad Lietuvoje tai kada nors nutiks. Naisių festivalyje niekas niekada neklausė, kas kokius politikus mėgsta.

Nepaisant visko, festivalis, po dviejų metų priverstinės pertraukos, įvyks. Jo sėkmė – gražūs, kultūriniu turiniu gausūs ir šeimoms saugūs Naisiai. Tai ir yra priežastis, traukianti žmones. Naisiai laukia visų.

O mano vaidmuo jame – įmonių, kurių esu savininkas, parama ir mecenatystė, kuri leidžia nemažai daliai žmonių dalyvauti kultūroje nemokamai. Tik tiek.

Gražaus renginio, gero oro ir puikios nuotaikos! Iki pasimatymo Naisiuose !

***

Pastarosiomis dienomis kartu su Naisių vasaros festivalio rengėjais sulaukėme ne vieno akibrokšto.

Prieš pat festivalio pradžią vienas po kitos koncertuoti atsisakė muzikantai. Štai grupė „jauti“ iš pradžių organizatoriams nurodė, kad vienas jos narių susirgo Covid-19.

O vėliau prasidėjo – iki festivalio pradžios tiksint paskutinėms valandoms, muzikantai staiga neva praregėjo ir vienas po kito pranešinėja nebedalyvausiantys Naisių vasaros renginiuose.

Argumentai įvairūs. Dabar neabejoju, kad tokia įvykių eiga yra iš anksto ir kruopčiai suplanuota provokacija, kurios tikslas – sužlugdyti festivalį ir pažeminti Naisių bendruomenę, mane bei visus tuos, kurie planavo ir tikiuosi atvyks į festivalį.

Veikiama sistemingai, nuosekliai ir koordinuotai. Visa tai daroma puikiai suvokiant, kad likus mažiau nei dienai iki renginio, surasti naujus atlikėjus yra ypatingai sunku.

Atskiro paminėjimo vertas atvejis, kaip buvo pasielgta su ukrainiečių atlikėjais TaRuta. Naisių vasaros festivalio organizatoriams perduota, kad ukrainiečiams visą dieną grasino, anot jų, „tūkstančiai Lietuvos tarnybų“, net vienos iš ministerijų atstovai.

Ukrainos muzikantų grupei buvo patarta „kuo greičiau dingti iš Naisių“, nes priešingu atveju Ukrainoje jie bus laikomi separatistais. Muzikantai išsigando ir išvyko.

Po kelių valandų perskaičiau ukrainiečių atlikėjų TaRuta pranešimą socialiniuose tinkluose ir iki šiol negaliu patikėti tuom, ką perskaičiau. Todėl kreipiuosi į žmogų, kuris buvo paminėtas ir kurį labai gerai pažįstu – į Lauryną Baškį, Thundertale atlikėją.

Laurynai Bašky, TaRuta savo pranešime padėkojo lietuviams draugams, kurie mat “padėjo susigaudyti situacijoje”. Tie minimi draugai esi pats, Stasys Taraila ir Robertas Semeniukas. Ir, anot TaRuta pranešimo, būtent jūs grupei iš Ukrainos išaiškinote, neva „festivalio organizatoriai palaiko net ir tarpininkavimo ryšį su šalimi agresore“!

Ar tu, su kuriuo bendraujame jau daugiau nei dešimtmetį, kartu dirbome prie festivalio ir kitų projektų, iš tiesų Ukrainos muzikantams pasakojai, neva aš ar festivalio organizatoriai palaikome kažkokius tarpininkavimo ryšius su rusija? Ar tu manai, kad aš galiu dirbti su rašistais?!

Su manimi siejamas verslas vienas pirmųjų atsisakė dirbti su rusijos įmonėmis, vos tik agresorė pradėjo karą Ukrainoje. Mūsų įmonės dabar finansuoja aktorių iš Ukrainos trupės darbą Lietuvoje, kad jie galėtų oriai kurti ir Lietuvoje papasakoti, ką Ukraina šiandien išgyvena! Ir festivalį skyrėme bendrystei su Ukraina, organizatoriai pakvietė ukrainiečių šeimas, atlikėjus į Naisius.

Negana to, dar po geros valandos matau, kad TaRuta koncertą jau organizuoja A.Tapinas, kuris dalinasi ir TaRuta žinute apie atsisakymą dalyvauti Naisių vasaroje ir žada pasirūpinti didesniu honoraru.

Naisių vasaros festivalis yra skirtas bendrystei su Ukraina. Itin apmaudu, kad vardan savanaudiškų kėslų kai kam neliko jokios gėdos skleisti absoliutų melą, taip siekiant pakenkti renginiui.

Kuo toliau, tuo labiau susidaro įspūdis, kad per pastaruosius metus ne tik kad grįžtam į sovietinį konclagerį, kur yra viena tiesa, vienas leninas… kita nuomonė yra draudžiama, bet ir kitaip galvojantys bei savo nuomonę sakantys yra naikinami visokiomis priemonėmis.

Festivalis vyksta. Organizatoriai užpildė muzikinę programą kitais atlikėjais. Laukiami visi!

P.S. Galvojau, kad man pačiam gali tekti dainuoti, bet ne visus atlikėjus pavyko įbauginti, tad festivalio scenoje pasirodys tik profesionalūs atlikėjai…

***

Jau nuo liepos 8 d. vakaro prasidėjo festivalis šeimai „Naisių vasara 2022“. Festivalis blaivus ir nemokamas. Kviečiame visus ne tik pasiklausyti puikių atlikėjų, bet ir įvertinti, kiek Naisiai pagražėjo per du metus, praėjusius nuo paskutinio festivalio.

Tikimės, kad pokyčiai Naisiuose jus maloniai nustebins. Šiais metais išpiltas asfaltas kelyje Meškuičiai-Naisiai, tad į Naisius dabar veda trys asfaltuoti keliai- nuo Šiaulių-Pakruojo, Šiaulių-Joniškio kelių, bei Pamūšio, Pakruojo rajone.

 

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Į septintąjį „Naisių vasaros“ renginį atvyko nepaprastai daug žiūrovų (nuotraukos)
  2. „Naisių vasaros teatras“ paminėjo Tarptautinę teatro dieną (nuotraukos)
  3. Renginio „Naisių vasara 2015“ atgarsiai (nuotraukos)
  4. R. Karbauskis. Užgavėnės ir kiti etnokultūros lobiai
  5. Mažosios kultūros sostinės Naisių bendruomenei malonūs iššūkiai
  6. „Naisių vasara 2012“ dalyvius pasitiks staigmenų gausa (programa)
  7. Tūkstančiai dalyvių savaitgalį patrauks į Naisių šventę Šiaulių rajone
  8. R. Karbauskis: Etnografiniai regionai – Lietuvos kultūros lopšys
  9. R. Karbauskis. Ir vėl anūkas senelį bando padaryti valstybės vadovu
  10. R. Karbauskis. Nykstame ir išsižudome be karo
  11. R. Karbauskis. Pareiškimas dėl LRT finansų tyrimo
  12. R. Karbauskis. Apie skiepus ir prievartą
  13. R. Karbauskis. Kas bus toliau, ką turime daryti?
  14. R. Karbauskis. Kodėl Landsbergiui reikalingas karas?
  15. R. Karbauskis. Kam naudingas didesnio priešo kūrimas

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 14

  1. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
    3 metai ago

    Ramūnas Karbauskis – Lietuvos priešas.
    2003 sausio 23, seime, valstiečių atamanas Ramūnas Karbauskis neprieštaravo (susilaikė balsuodamas) dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra nesipriešino bemaž didžiausios aferos įgyvendinimui pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
    2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Ramūnui Karbauskiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu. Ramūnai Karbauski, ant kelių, bjaurybe.

    Atsakyti
    • taškas says:
      3 metai ago

      Įdomu kas, Jūsų nuomone, nėra Lietuvos priešas? Nes tikriausiai kokie 90% Jūsų pasisakymų yra įvardijami priešai…

      Atsakyti
      • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
        3 metai ago

        Atsisijokim priešus, pirmiausia.
        Štai visas 2003 sausio 23 dienos bemaž pačios didžiausios aferos bendrininkų sąrašas
        Nedalyvavo balsavime (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu:
        1  Babravičius Gintautas 
        2  Bobelis Kazys 
        3  Čekuolis Jonas 
        4  Glaveckas Kęstutis 
        5  Gražulis Petras 
        6  Kirkilas Gediminas 
        7  Klišonis Audrius 
        8  Klumbys Egidijus 
        9  Lydeka Arminas 
        10  Matulevičius Algimantas 
        11  Melianas Artūras 
        12  Sakalas Aloyzas 
        13  Steiblienė Nijolė 
        14  Steponavičius Gintaras 
        15  Šukys Raimondas 
        16  Vagnorius Gediminas 
        17  Vazbys Artūras 

        Susilaikė (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu:
        1  Karbauskis Ramūnas 
        2  Matulevičius Juozas 
        3  Mincevič Gabriel Jan 
        4  Tomaševski Valdemar 
        Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu:
        1  Andriukaitis Vytenis Povilas 
        2  Babonienė Ona
        3  Balčytis Zigmantas 
        4  Barakauskas Dailis Alfonsas
        5  Baravykas Vydas
        6  Bastys Mindaugas
        7  Baura Antanas
        8  Bernatonis Juozas 
        9  Bradauskas Bronius
        10  Budrevičius Jonas 
        11  Burbienė Sigita
        12  Butkevičius Algirdas
        13  Čiulevičius Jonas 
        14  Dalinkevičius Gediminas
        15  Degutienė Irena   TSKF 
        16  Didžiokas Gintaras 
        17  Dmitrijev Sergej 
        18  Dovydėnienė Roma 
        19  Einoris Vytautas
        20  Fiodorov Vasilij 
        21  Greičiūnas Valentinas 
        22  Gricius Algirdas 
        23  Indriūnas Algimantas Valentinas 
        24  Jakavonis Gediminas 
        25  Jakučionis Povilas   TSKF 
        26  Jučas Jonas 
        27  Juknevičienė Rasa   TSKF 
        28  Juozaitienė Jūratė 
        29  Jurkus Jonas
        30  Juršėnas Česlovas 
        31  Kaniava Edvardas
        32  Karbauskis Vaclovas 
        33  Karečka Edvardas
        34  Karosas Justinas 
        35  Kašėta Algis
        36  Kniukšta Gintautas 
        37  Korenka Jonas
        38  Kraujelis Jeronimas 
        39  Kriščiūnas Kęstutis 
        40  Kružinauskas Stasys 
        41  Kubilius Andrius   TSKF 
        42  Kunčinas Algirdas 
        43  Kutraitė Giedraitienė Dalia
        44  Kuzmickas Kęstutis 
        45  Kvietkauskas Vytautas
        46  Landsbergis Vytautas   TSKF 
        47  Lapėnas Saulius 
        48  Lapėnas Vytautas
        49  Lionginas Jonas 
        50  Macaitis Alfonsas
        51  Mačernius Zenonas 
        52  Maldeikis Eugenijus 
        53  Martišauskas Virginijus
        54  Masiulis Eligijus
        55  Matuzas Vitas    TSKF 
        56  Medalinskas Alvydas 
        57  Medvedev Nikolaj 
        58  Mikolaitis Gintautas 
        59  Mikutienė Dangutė 
        60  Monkevičius Algirdas 
        61  Narvilienė Janė 
        62  Nekrašas Visvaldas
        63  Olekas Juozas
        64  Orechov Vladimir 
        65  Paksas Rolandas 
        66  Palaitis Raimundas 
        67  Palionis Juozas 
        68  Papovas Petras 
        69  Paulauskas Artūras 
        70  Pavilionis Rolandas 
        71  Plokšto Artur
        72  Poplavski Aleksander 
        73  Popovas Vasilijus
        74  Prunskienė Kazimira Danutė 
        75  Pulokas Alfonsas 
        76  Purvaneckienė Giedrė 
        77  Raistenskis Juozas
        78  Ramanauskas Alvydas 
        79  Razma Jurgis    TSKF 
        80  Rimas Algis 
        81  Rimšelis Klemensas 
        82  Rinkevičius Viktoras 
        83  Sabatauskas Julius
        84  Sadeckas Alvydas 
        85  Salamakinas Algimantas 
        86  Saudargas Algirdas 
        87  Saulis Vytautas 
        88  Savickas Eimundas 
        89  Sedlickas Romanas Algimantas 
        90  Simulik Valerijus 
        91  Sinkevičius Rimantas 
        92  Sysas Algirdas 
        93  Skamarakas Kęstutis 
        94  Skarbalius Egidijus 
        95  Skardžius Artūras 
        96  Stankevič Vaclov 
        97  Stasiškis Antanas Napoleonas   TSKF 
        98  Šablinskas Eduardas
        99  Šiaulienė Irena 
        100  Šileikis Gintaras 
        101  Šivickas Gintautas 
        102  Teišerskytė Dalia 
        103  Tretjakov Valerij 
        104  Uspaskich Viktor 
        105  Utovka Jurgis 
        106  Valčiukas Rimas
        107  Valys Antanas
        108  Vareikis Egidijus 
        109  Vaštakas Rimvydas
        110  Velička Domininkas 
        111  Velikonis Virmantas 
        112  Vėsaitė Birutė 
        113  Vidžiūnas Arvydas   TSKF 
        114  Vilkas Pranas
        115  Žalnerauskas Vladas 
        116  Žukauskas Henrikas

        Žinia lai padeda rinktis valstybės t_a_r_n_a_u_t_o_j_u_s

        Atsakyti
    • Kuršis says:
      3 metai ago

      Ramūnas – demagogijos aukštamokslį praėjęs profesionalus vandens drumstėjas. Gyventų ramiai su Greta Kildišiene… visų pavydui…

      Atsakyti
  2. Global-Kapitalistas says:
    3 metai ago

    Formulė: ”Rusai puola” , užtikrintai veikia jau daugelį dešimtmečių. Sušukai – ir liaudis ant ausų stojasi akimirksniu. Niekas tada neskaičiuoja pinigų, liaudis gali badauti, šalti, ubago lazdą graužti, bet – valdžia išlieka šventa. Bet tai patentuota formulė. jos naudoti bet kas negali. Tik labiausiai nusipenėję begyvendami geriau iš globalistų rankos. Antra: Lietuvos gelbėtojas yra tik vienas – jokios konkurencijos nepakęs. Karabasas išbučiavo Zelenckiui kojas ir jau tikisi bilieto į valdžią . Pasvajok. Tokių bučiuotųjų dabar pilna ir ne todėl, kad trokšta valdžios, o todėl, kad kitaip būsi ištrintas. Savisaugos instinktas. Nemokamas patarimas: Karabasai , tvartelio vatagalviai atėjo amžiams – visiems kitiems nebėra kas veikti. Politika jau nebe tas laukas, kur kas nors normalaus dar auga. Tik GMO.

    Atsakyti
  3. T0mas J. says:
    3 metai ago

    Valdžios šiknalaižių visada buvo ir bus. Tai savęs negerbiantys žmonės, su kuriais geriau neturėti nieko bendra.
    Gerai, kai jie neužsimaskavę, – aišku į kieno koncertus neiti.

    Atsakyti
  4. Bartas says:
    3 metai ago

    Koks čia “festivalis” jei nėra alaus iki soties, “arielkos” iki soties, kvaišalų iki soties. Girti bernai pasimušti negali.
    Tokius “festivalius” rengti gali tik priešas.

    Atsakyti
  5. Gediminas says:
    3 metai ago

    Blogai,kai kultūra siejama su politika. Grupės ir atlikėjai,kurie buvo pakviesti į Naisius koncertuoti ir natvyko, parodė savo didžiulę nepagarbą susirinkusiems žmonęms,Ateityje reikėtų pagalvoti,ar verta juos kviesti koncertuoti į Šiaulius…. O žmonių į festivalį susirinko pakankamai (ypač vakare).Ne taip,kaip nušvietė sisteminė žiniasklaida.

    Atsakyti
  6. Laumėnų kaimas says:
    3 metai ago

    O slaptumoje , mąstymo gilumoje , Ramūnas dėl visko gal kaltina senelį Landsbergį ? Vis laiko jį supermenu : )))) Juk tokias minteles per visą savo kadenciją varinėjo. Ir dar per rinkiminę kampaniją .

    Atsakyti
    • Bartas says:
      3 metai ago

      Kas gerbia senelį Lansbergį – (aš tame tarpe) lai gerbia. Paminklą pastatysim ir užrašysim. Nerinktas Tautos, bet paskirtas Seimo daugumos , vadovaujant anūkėliui. Ar negražu? Man gražu.

      Atsakyti
      • T0mas J. says:
        3 metai ago

        Cha cha cha…! Tokiam paminklui ir aš paaukočiau.

        Atsakyti
      • Žemyna says:
        3 metai ago

        Ar jau teko nugirsti per mūsų nacionalinį R nereguliariai, nedažnai, netikėtai įsiterpiantį reklamos formato aiškinimą paaugliams, kas jiems normalu? (Autorius – Valst. VT gynimo ir įvaikinimo tarnyba). O ,,Ryto garsuose” bei 11 val. žinių pradžioje savotišką pareiškimą dėl to, kad nereikia aiškinti, kas yra ir koks turi būti lietuvis? Klausiu, nes nesu tikra dėl paskutinio nuskambančio paaugliams skirto žodžio, o radiotekos laidų įrašuose, kaip jau įprasta LRT, ne viskas įrašoma. Turėtų būti viskas nuo pirmos iki paskutinės tos valandos/pusvalandžio minutės, tačiau ,,cenzūra” bent 10 min. turinio iškerpa. Kažkas savo nuožiūra nusprendžia, ko šio radijo klausytojas neturi išgirsti, jei neišgirdo.
        Tarnybos puslapiuose apie šią informacinė kampaniją įrašo nėra:
        – vaikoteises.lt/naujienos/aktualu/paauglyste–normalu-normalu.html
        Projektų puslapyje
        – vaikoteises.lt/projektai/multidimensine-seimos-terapija/
        irgi nėra. Puslapyje pateikiamos 3 Jutubo nuorodos veda tik į 3-jų tarnybos darbuotojų prisistatymą.
        – m.kauno.diena.lt/raktazodziai/paauglyste-yra-visiskai-normalu
        – pagalbasau.lt/jaunimui/
        Tuo mano paieškos baigėsi.

        Atsakyti
        • T0mas J. says:
          3 metai ago

          Labai abejoju, ar daugiau nei 5 proc. vaikų apskritai savo iniciatyva įsijungia LRT.
          Normalus žmogus neturėtų klausytis LRT, bent jau vaikams matant tai tikrai, kad nerodytų blogo pavyzdžio.

          Atsakyti
  7. Gallinago gallinago says:
    3 metai ago

    Ne apie politiką, ne apie Naisius vasarą, o apie tai, kiek nuošimčių visų Lietuvos taip vadinamų atlikėjų turi klausą, balsą, valdo instrumentą? Tai apie ką mes kalbame: apie Lietuvos lengvąją muziką ar apie ką? Baisus nuosmūkis, nes klausytojai (!) neturi net paprasčiausio muzikinio išsilavinimo, supratimo, kas yra muzika, ką jie privalėtų įgyti mokyklose.

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Aplinkos tarša
Lietuvoje

Norintys gauti kompensaciją tvariam judumui turi paskubėt

2025 06 30
Kad poilsio gamtoje neapkartintų bauda
Gamta ir žmogus

Prieiti prie vandens telkinių turi teisę visi

2025 06 30
Druskininkuose – Justino Marcinkevičiaus vardu pavadintas miesto skveras | E. Tamkevičiaus nuotr.
Lietuvoje

Druskininkuose – Justino Marcinkevičiaus vardu pavadintas miesto skveras

2025 06 30
Šalies vadovas pasveikino Šiaurės Amerikos lietuvių dainų šventės dalyvius | vilnieciams.lt nuotr.
Kultūra

Šalies vadovas pasveikino Šiaurės Amerikos lietuvių dainų šventės dalyvius

2025 06 30
ICBM vilkikas ir T-72 tankai priešais Šv. Vasilijaus soborą Maskvoje dienos šviesoje
Ukrainos balsas

Ar tikrai Rusija mažina karines išlaidas?

2025 06 29
Senamiestis nuo Išganytojo kalvos | sonsdaughters.lt nuotr.
Kultūra

Vilniečiams dovanoja ekskursiją ausinėse: veda į mažiausiai žinomą, bet labai gražią senamiesčio dalį

2025 06 29
baltoji banga.lt
Lietuvoje

„Baltoji banga“ ragina Seimą pirmadienį nemažinti atsakomybės už piktnaudžiavimą pareigomis

2025 06 28
Vilniuje pirmąkart istorijoje vyks Europos šalių geografijos olimpiada | linesa.lt nuotr.
Lietuvoje

Vilniuje pirmąkart istorijoje vyks Europos šalių geografijos olimpiada

2025 06 28

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • >Naivus klausimas Rimvydui apie M. Navys, M. Sėjūnas. JAV pralaimėjimas. Ar pergalė Irane?
  • Rimvydas apie K. Urba. Kultūros kongreso jubiliejaus pamokos
  • Rimvydas apie K. Urba. Kultūros kongreso jubiliejaus pamokos
  • Naivus klausimas Rimvydui apie M. Navys, M. Sėjūnas. JAV pralaimėjimas. Ar pergalė Irane?

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Liūdni skaičiai: pagal sergamumą infarktu ar insultu pirmaujame Europoje
  • Norintys gauti kompensaciją tvariam judumui turi paskubėt
  • Prieiti prie vandens telkinių turi teisę visi
  • Ukrainiečiai mokėsi senovinių lietuvių žaidimų – „Pasijautėme kaip savi“

Kiti Straipsniai

2025 m. birželio 27 d. Vilniuje prasidėjo Lietuvos kultūros kongreso šimtmečio suvažiavimas Vilniuje

K. Urba. Kultūros kongreso jubiliejaus pamokos

2025 06 29
ICBM vilkikas ir T-72 tankai priešais Šv. Vasilijaus soborą Maskvoje dienos šviesoje

Ar tikrai Rusija mažina karines išlaidas?

2025 06 29
Automobilis BMW

Kodėl 10 metų automobilis – patraukliausias pasirinkimas?

2025 06 29
Trampas Hagoje po smūgių Iranui

M. Navys, M. Sėjūnas. JAV pralaimėjimas. Ar pergalė Irane?

2025 06 28
Su draugėmis, 1974 m. | R. Vikšraitis | LNM nuotr.

Laiminga vaikystė – baloje, tarp gėlių, su blynu rankoje

2025 06 28
Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos valstybės iškilmingas minėjimas Kaune, Valstybės teatre 1938 m. sausio 15 d. | Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros Kaune archyvo nuotr.

I. Jakubavičienė. Prezidento Antano Smetonos dėmesys kultūros laukui

2025 06 28
Kultūros kongresui – 100

Lietuvos kultūros kongresui – 100: nuo Čiurlionio link ateities kultūros politikos

2025 06 27
Gitanas Nausėda

Prezidentas EVT: būtina skubiai stiprinti ES gynybos pajėgumus

2025 06 26
Alkas.lt nuotr.

Valstybinės kalbos likimas – Seimo kontrolieriaus rankose: „Talka“ kaltina ŠMSM neveiklumu

2025 06 26
Daugiabutis | enmin.lrv.lt nuotr,

Seimas patvirtino NT mokestį

2025 06 26

Skaitytojų nuomonės:

  • >Naivus klausimas Rimvydui apie M. Navys, M. Sėjūnas. JAV pralaimėjimas. Ar pergalė Irane?
  • Rimvydas apie K. Urba. Kultūros kongreso jubiliejaus pamokos
  • Rimvydas apie K. Urba. Kultūros kongreso jubiliejaus pamokos
  • Naivus klausimas Rimvydui apie M. Navys, M. Sėjūnas. JAV pralaimėjimas. Ar pergalė Irane?
  • Kažin apie K. Urba. Kultūros kongreso jubiliejaus pamokos
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
Žvilgsnis į ateitį: būstą nuomosis vis dažniau

Namų saugumas neturėtų būti paskutinis dalykas

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

 fs22 mods | ket testai | Farming Simulator 25 mods | Inbank vartojimo paskolos | FS25 | fs25 mods | DARBO SKELBIMAI | lėktuvų bilietai

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai