Pirmadienis, 1 birželio, 2026
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Naujienos Lietuvoje

Trigubas aukso įvertinimas „Lietuvos metų gaminio“ varžytuvėse: naujovės, sulaukusios aukščiausio pripažinimo

www.alkas.lt
2025-12-19 06:00:00
62
PERŽIŪROS
0
Aukso medaliais apdovanoti trys grupės produktai – du Kėdainių konservų fabriko gaminiai ir valgomųjų ledų gamyklos UAB „Vikeda“ naujojo prekės ženklo ICETOPIA ledai

Aukso medaliais apdovanoti trys grupės produktai – du Kėdainių konservų fabriko gaminiai ir valgomųjų ledų gamyklos UAB „Vikeda“ naujojo prekės ženklo ICETOPIA ledai | K. Polubinskos nuotr.

Lietuvos pramoninkų konfederacijos rengiamos varžytuvės šiemet vyko jau 29-ąjį kartą. Jam buvo pateikta daugiau nei šimtas paraiškų, o aukso medaliais įvertinti tik tie gaminiai, kurie išsiskyrė kokybe, naujoviškumu ir konkurencingumu rinkoje.

Apdovanojimų iškilmėse apdovanojimus laimėtojams įteikė LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius ir ekonomikos ir naujovių ministras Edvinas Grikštas.

„Vikonda grupės“ gamybinės įmonės

„Vikonda grupės“ gamybinių įmonių kuriami gaminiai dar kartą sulaukė aukščiausio nacionalinio įvertinimo. Garbingose „Lietuvos metų gaminio“ varžytuvėse šiemet aukso medaliais apdovanoti trys grupės gaminiai. Tai du Kėdainių konservų gamyklos gaminiai ir valgomųjų ledų gamyklos UAB „Vikeda“ naujojo prekės ženklo ICETOPIA gaminys.

Jau kelintus metus iš eilės gaunami įvertinimai patvirtina nuoseklią grupės kryptį kurti naujoviškus, drąsius ir vartotojų lūkesčius atliepiančius gaminius.

Du aukso medaliai UAB Kėdainių konservų gamyklai

Aukščiausio įvertinimo sulaukė marinuoti agurkai su medumi ir garstyčiomis bei padažas picai su bazilikais ir česnakais – gaminiai, kuriuose meistriškai susilieja paprotys ir naujoviški skonių sprendimai.

Marinuoti agurkai su medumi pelnė aukso medalį
Marinuoti agurkai su medumi pelnė aukso medalį | Įmonės archyvo nuotr.

Marinuoti agurkai su medumi ir garstyčiomis

Tai naujai interpretuotas klasikinis skonis, kuriame dera vartotojų pamėgtas agurkėlių traškumas, subtilus medaus saldumas ir lengvas garstyčių aštrumas. Šis netikėtas, tačiau harmoningas derinys atliepia augantį vartotojų norą išbandyti naujus, neįprastus skonius.

„Šis gaminys gimė ieškant naujų tradicinių skonių interpretacijų. Norėjome pasiūlyti vartotojams kažką netikėto, bet kartu artimo ir atpažįstamo. Aukso medalis „Lietuvos metų gaminio“ varžytuvėse patvirtina, kad pasirinkome teisingą kryptį“, – sako Kėdainių konservų gamyklos generalinis direktorius Mindaugas Antanaitis.

Padažas picai su bazilikais ir česnakais

Antrasis aukso medaliu įvertintas gaminys – padažas picai su bazilikais ir česnakais – išsiskiria Viduržemio jūros regiono įkvėptu skoniu ir universalumu.

Klasikinis pomidorų pagrindas, aromatingi bazilikai ir česnakai suteikia padažui sodrų, gilų skonį, tinkantį ne tik picoms, bet ir kitiems itališkiems patiekalams, užkepėlėms ar užkandžiams pagardinti.

„Būdami padažų kategorijos lyderiais, jaučiame atsakomybę nuolat stebinti vartotojus naujais skoniais. Vadovaujamės mūsų šūkiu „Visada truputėlį daugiau“ – daugiau subalansuotų skonių derinių, daugiau patogumo gaminant ir daugiau drąsos kurti“, – pabrėžia M. Antanaitis.

Marinuoti agurkai su medumi ir padažas picai su bazilikais ir česnakais
Marinuoti agurkai su medumi ir padažas picai su bazilikais ir česnakais | Įmonės archyvo nuotr.

„Vikedos“ ledų prekės ženklas ICETOPIA

Dar vienas aukso medalis „Lietuvos metų gaminio“ varžytuvėse atiteko „Vikonda grupės“ įmonei UAB „Vikeda“ ir jos naujojo ledų prekės ženklo ICETOPIA gaminiui. Aukščiausio įvertinimo sulaukė açaí uogų šerbetas su mango gabaliukais – vienas naujoviškiausių šių metų ledų rinkos gaminių.

Tai rinkoje išsiskiriantis gaminys – gaivus šerbetas ant pagaliuko su natūralia açaí uogų tyre ir tikrais mango gabaliukais. ICETOPIA prekės ženklo produktai skirti tiems, kurie ieško dar neragautų skonių derinių ir išskirtinės desertų patirties.

ICETOPIA prekės ženklas kurtas siekiant įgyvendinti viziją, kad tai ne tik ledai – tai atradimo džiaugsmas ir kvietimas leistis į svajonių desertų kelionę. Šiuo gaminiu UAB „Vikeda“ siekia pasiūlyti vartotojams išskirtinę ledų desertų patirtį, o „Lietuvos metų gaminio“ varžytuvių žinovų įvertinimas patvirtino, kad pasirinkta kryptis yra teisinga.

„ICETOPIA prekės ženklą kūrėme galvodami apie šiuolaikinį vartotoją, kuris ieško ne tik gaivos, bet ir naujos patirties. Açaí uogų šerbetas su mango gabaliukais – tai mūsų drąsos bandyti ir atvirumo pasaulinėms skonių tendencijoms rezultatas.

Šis įvertinimas taip pat patvirtina, kad mūsų pasirinkta plėtros kryptis ir šio prekės ženklo vystymas yra tikslingi“, – sako UAB „Vikeda“ generalinis direktorius Algirdas Gauronskis.

„Šie apdovanojimai – puikuskomandos bendro darbo rezultatas. Kaip organizacija nuosekliai veikiame naujoviškumo kryptimi: investuojame į naujovių kūrimą, gilinamės į funkcinio maisto kategorijos plėtros galimybes ir ieškome, kaip dar geriau atliepti vartotojų poreikius.

„Lietuvos metų gaminys 2025“ varžytuvės
„Lietuvos metų gaminys 2025“ varžytuvės | K. Polubinskos nuotr.

Dalijamės patirtimi grupės viduje, mokomės iš partnerių ir kitų šalių rinkų, kuriose prekiaujame savo gamyba. Artimiausiais metais dar stipriau susitelksime į tarptautiškumą – semdamiesi patirties iš skirtingų šalių ir vartojimo kultūrų, sieksime stebinti ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio vartotojus“, – sako „Vikonda grupės“ generalinis direktorius Mindaugas Snarskis.

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. „Lietuvos metų gaminio“ varžytuvėse aukso medaliu įvertintas laivybos kelias Nemune
  2. Klaipėdos uostui – svarbus įvertinimas: radaro bokštas apdovanotas aukso medaliu
  3. Lietuvos moksleiviams – išskirtinė galimybė dalyvauti kosmoso technologijų varžytuvėse
  4. MT kviečia studentus dalyvauti varžytuvėse stažuotėms NASA
  5. Žurnalistai ir kūrybininkai kviečiami dalyvauti tradicinėse varžytuvėse „Žmogus ir aplinka“
  6. Lietuvių surengtose mažų namų varžytuvėse – ryšio su gamta paieškos
  7. Kviečiama dalyvauti Etnokultūrinės kaimo turizmo sodybos varžytuvėse
  8. Vilnius kviečia dalyvauti tyrėjų varžytuvėse
  9. EK kviečia dalyvauti ekologijos varžytuvėse
  10. „Tramtatulio“ varžytuvėse varžysis per du šimtus jaunųjų folkloro atlikėjų
  11. Raudondvario dvarui – europinis apdovanojimas už naujoves
  12. Kartų kaita ūkiuose: jaunieji ūkininkai drąsiau taiko naujoves
  13. Mokslinių tyrimų finansavimas auga: įmonės drąsiau investuoja į naujoves
  14. Varžytuvėse „CanSat“ rungsis 120 moksleivių: konstruos kosmoso palydovų modelius
  15. Varžytuvėse „Vėliava mokyklai“ laimėjusią mokyklą galės rinkti visi – laukiama paraiškų

Naujienos iš interneto:

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Pratybos
Lietuvoje

Pabradėje – pirmosios Vokietijos brigados pratybos

2026 06 01
Studentai
Lietuvoje

Prasideda priėmimas į aukštąsias mokyklas

2026 06 01
Gitanas Nausėda
Lietuvoje

Prezidentas pasveikino NATO Parlamentinę Asamblėją

2026 06 01
Automobilių statymas
Lietuvoje

Nidoje įsigalioja rinkliava už automobilių statymą

2026 06 01
Kelio darbai
Lietuvoje

Numatomi papildomi eismo ribojimai sostinės Ukmergės ir Ozo g. sankirtoje

2026 06 01
Pasaulio esperantininkų kongresas vyks Kaune
Kalba

Pasaulio esperantininkų kongresas vyks Kaune

2026 06 01
VMU saugo vienas svarbiausių miško gyventojų – skruzdėles
Gamta ir ekologija

Kaip VMU saugo vienas svarbiausių miško gyventojų – skruzdėles?

2026 06 01
Atsakingai kūrenkite laužus ir naudokite kepsnines!
Gamta ir žmogus

PAGD: saugus poilsis prasideda nuo atsakingo elgesio

2026 06 01
Atidarytas naujos kartos elektromobilių įkrovimo parkas
Lietuvoje

Kelyje Vilnius–Klaipėda atidarytas naujos kartos elektromobilių įkrovimo parkas

2026 06 01
Kavinė
Lietuvoje

Prasidedant sezoniniams darbams, priminimas darbuotojams ir darbdaviams

2026 05 31
Kaip neperlenkti lazdos vartojant vaistus nuo skausmo?
Gamta ir ekologija

Reikšminga dalis įsigytų vaistų taip ir lieka nepanaudoti

2026 05 31
Būstas
Lietuvoje

Būsto rinka ir šiemet išlieka aktyvi

2026 05 31

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Mikabalis apie Į liejyklą išlydėta Vytauto Didžiojo skulptūra
  • Rimgaudas apie Į liejyklą išlydėta Vytauto Didžiojo skulptūra
  • +++ apie Aplinkosaugininkai ragina atsisakyti balionų ir dangaus žibintų
  • Mikabalis apie Į liejyklą išlydėta Vytauto Didžiojo skulptūra

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Pabradėje – pirmosios Vokietijos brigados pratybos
  • Prasideda priėmimas į aukštąsias mokyklas
  • Prezidentas pasveikino NATO Parlamentinę Asamblėją
  • Nidoje įsigalioja rinkliava už automobilių statymą

Kiti Straipsniai

Pasaulio esperantininkų kongresas vyks Kaune

Pasaulio esperantininkų kongresas vyks Kaune

2026 06 01
VMU saugo vienas svarbiausių miško gyventojų – skruzdėles

Kaip VMU saugo vienas svarbiausių miško gyventojų – skruzdėles?

2026 06 01
Atidarytas naujos kartos elektromobilių įkrovimo parkas

Kelyje Vilnius–Klaipėda atidarytas naujos kartos elektromobilių įkrovimo parkas

2026 06 01
Tapytojos Marijos Teresės Rožanskaitės ir fotomenininkų Brolių Černiauskų paroda „Rešotai“

M. T. Rožanskaitės ir Brolių Černiauskų parodoje – Rešotų lagerio tikrovė ir pasipriešinimas atminties naikinimui

2026 05 31
Vėjo jėgainės

Gyvenantys netoli vėjo elektrinių jau gali kreiptis kompensacijų

2026 05 31
Piniginė, pinigai

Neišnaudojus neperleidžiamų mėnesių, vaiko priežiūros išmoka bus mokama trumpiau

2026 05 31
Didysis apuokas

Į gamtą paleisti du didžiųjų apuokų jaunikliai

2026 05 30
Šarūno Mikulskio filmas „Nykstančios rūšys“

Dokumentinio filmo „Nykstančios rūšys“ peržiūra ir pokalbis su režisieriumi

2026 05 30
Renginio akimirka

Spausdinto žodžio kelias: nuo knygnešių slėptuvių iki dirbtinio proto amžiaus

2026 05 30
Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos

KM kviečia pasiruošti siūlyti nusipelniusius kūrėjus Lietuvos nacionalinėms kultūros ir meno premijoms

2026 05 30

Skaitytojų nuomonės:

  • Mikabalis apie Į liejyklą išlydėta Vytauto Didžiojo skulptūra
  • Rimgaudas apie Į liejyklą išlydėta Vytauto Didžiojo skulptūra
  • +++ apie Aplinkosaugininkai ragina atsisakyti balionų ir dangaus žibintų
  • Mikabalis apie Į liejyklą išlydėta Vytauto Didžiojo skulptūra
  • klaustukas apie Aplinkosaugininkai ragina atsisakyti balionų ir dangaus žibintų
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
Klaipėdos universiteto mišrus choras Pajūrio aidos

Tradicinė Kalėdinių giesmių šventė Klaipėdoje – jau 18 kartą

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

ket testai | fs25 mods | Refinansavimas | iPhone 16 Pro Max | Daigyklos | gta 5 mods | Paskolos iš SAVY | DARBO SKELBIMAI

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai