Vieši konfliktai ir susipriešinimas, remiami viešųjų ryšių projektais, įgauna vis platesnį mastą. Visuomenę siekiama įtikinti, kad už netinkamą pandemijos valdymą atsakomybė turi tekti ne valstybės valdymo institucijoms ar atsakingiems politikams, o privatiems asmenims.
Visi sveikatos apsaugos rodikliai, susiję su Covid pandemija, jos valdymu ir viruso išplitimu Lietuvoje (3 vieta Europoje pagal mirštamumą nuo Covid, 5 vieta pasaulyje perteklinių mirčių skaičiuje, itin aukštas sergamumas Covid ir t.t., išskyrus paskiepijimo nuo Covid rodiklius, pagal kuriuos Lietuva priskirtina Europos vidutiniokei) rodo akivaizdžiai netinkamą Covid valdymą, netinkamas ir neproporcingas priemones (galimybių pasai, nepagrįsti ribojimai ir t.t.).
Lietuvos Konstitucija įtvirtina, kad valdžios įstaigos tarnauja žmonėms, o piliečiams laiduojama teisė kritikuoti valstybės įstaigų ir pareigūnų darbą. Jiems laiduojama teisė apskųsti jų sprendimus.
Konstitucija įsakmiai draudžia persekioti asmenis už tokią kritiką.
Pastaruoju metu propagandos tikslais naudojama skaudžios žmogiškos nelaimės istorija, kuria siekiama viešai pasmerkti privačius asmenis, kurie sąžiningai, remdamiesi moksliniais ir statistiniais duomenimis, kitų valstybių valdymo patirtimi reiškia savo nuomonę dėl netinkamo Covid pandemijos valdymo Lietuvoje.
Šioje propagandos kampanijoje dalyvauja asmenys, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai yra gavę pajamų iš vakcinų gamintojų bei vakcinacijos skatinimo, yra arba buvo susiję su Covid pandemijos valdymu Lietuvoje. Neretai „pamirštama“ atvirai deklaruoti turimus interesus.
Siekdamas, kad diskusijos dėl pandemijos valdymo būtų sąžiningos ir etiškos, kviečiu visus „influencerius“, garsius visuomenės atstovus, žurnalistus, gydytojus bei viešus asmenis deklaruoti, kad jie neturi ir neturėjo arba turi galimą interesų konfliktą diskutuojamais pandemijos valdymo bei vakcinavimo klausimais.
Pradedu nuo savęs.
„Covid pandemijos metu nei tiesiogiai, nei netiesiogiai negavau jokių pajamų iš vaistų (bei skiepų) gamintojų ar platintojų, Lietuvos valdymo ir valdžios institucijų bei kitų asmenų (tame tarpe negavau pajamų, susijusių su vakcinacijos, Covid pandemijos ar jos valdymo viešinimu), galinčių sukelti interesų konfliktą Covid pandemijos valdymo (taip pat ir skiepijimo nuo Covid) klausimuose.
Covid pandemijos metu neturiu ir neturėjau jokių įsipareigojimų valstybės valdymo ar valdžios institucijoms, neužėmiau ir neužimu jokių pareigų valstybės ar vyriausybės valdymo ar patariamosiose institucijose, kurios buvo ar yra susijusios su pandemijos valdymu.
Nedirbu ir negaunu pajamų iš jokių įstaigų, įmonių ar institucijų, kurios gavo vakcinacijos, Covid pandemijos ar jos valdymo viešinimo pajamas.“
Dar pridėsiu ir tiems, kurie skleidžia pramanus apie mane: nesu įsipareigojęs jokiai politinei partijai ar politikui dėl tariamos savo politinės ateities.
Kviečiu visus savo sekėjus bei sąžiningumo siekiančius asmenis komentuojant minėtų asmenų post‘us apie pandemijos valdymą, vakcinaciją, Covid statistiką ar pan. paprašyti jų savo vardu paskelbti šią #SąžiningumoDeklaraciją (žinoma, išskyrus politikus: jų sąsajos ir interesai yra vieši ir atsiskleidžia per jų politinę priklausomybę ir/ar priimamus sprendimus).
Jiems deklaravus interesų konfliktą – priminkite tai ir kitieinms jų sekėjams, kad diskusijoje būtų aiškios išeities pozicijos.
Tik deklaravus interesų konfliktus ar jų nebuvimą, galima pinigų bei interesų neįtakota sąžininga ir etiška diskusija.
Tikiu, kad tai leis rasti išeitį iš itin plataus susipriešinimo, apgailėtinos žmogaus teisių padėties ir netinkamo Covid valdymo Lietuvoje.
Tai Vėgėle turėtų būti prezidentas, arba, užimti kitas svarbias pareigas Valstybės valdyme, o ne parsidavę globalistų interesams politikai. Vėgėlė pasako tai, ką dauguma ir taip mato – Konstitucija yra pažeidinėjama sąmoningai kiekvieną dieną. Kam tarnauja valdantieji?
Visgi sakyti, kad piliečiams laiduojama teisė tiesiogiai apskųsti teismui “valstybės įstaigų ir pareigūnų darbą”, jų sprendimus, nebūtų teisinga. Iš tikrųjų tokia teisė yra laiduojama ne piliečiams, o asmenims, o tai reiškia, kad šie gali skųsti tik jų kaip asmenų interesus pažeidžiančius veiksmus ar sprendimus, – viešųjų interesų tiesiogiai ginti jie negali. Taigi pilietis ir asmuo yra skirtingi teisės subjektai.
Kas dėl pandemijos valdymo, tai akivaizdu, kad pinigus galima uždirbti ir už priešinimąsi jos suvaldymo veiksmams, prie kurių priklausytų ir šiuo atveju galima kontrapropaganda. Taigi naudos galima gauti ir protestuojant prieš valdžių vykdomus pandemijos valdymo veiksmus. Veikiau tai – veiklos niša, iš kurios nauda galima abiems pusėms. Nebūkime naivūs…
Teoriškai kaip ir teisinga, kad pasipinigauti galima ir iš kontrapropagandos. Bet praktiškai – nematau finansuotojo, „pinigų kapšelio“… Visuotinė gi vakcinacija manau akivaizdžiai kai kam sukraus turtus, tai iš jų (farmacijos) pusės lobizmas ir papirkinėjimas daugiau negu tikėtinas.
Bet kokio verslo išmani savireklama yra veiksmingas įrankis, pritraukiant papildomus klientus.
Bet kokio verslo išmani savireklama yra veiksmingas įrankis, pritraukiant papildomus klientus.
Paprasti tie kontrapropagandiniai “kapšeliai” daromi kaip to paties finansavimo dalis…
Statistiniai duomenys (5 vieta pagal mirčių skaičių), prie tokių vyriausybės pastangų ligą suvaldyti, tarytum paradoksalūs. Bet geriau pagalvojus – jokio paradokso.
“Visos ligos nuo nervų”… Vyriausybė savo “drakoniškom” pastangom sukūrė tokį psichologinį klimatą, tokį stresą daugeliui žmonių, kad imuniteto susilpnėjimas tiesiog garantuotas,,,
Na, nebent yra kitas tikslas – suvaldyti ne ligą, o žmones. Juk sekantis žingsnis pagal Klauso Švabo programą, po vakcinacijos, bus čipizacija….
Kas prie Atminimo lentos ateis pagerbti gen. Vėtrą – gal atneštumėte įdėklų 4 aukštoms (~ 10 cm) ir 2 perpus žemesnėms žvakidėms. Rytoj per pietus visos jau bus išdegusios, būt gerai ugnelę atgaivinti (gal ir daugiau pravers – gal iki vakaro dar kas žvakių atneš). Jei pamiršite – Lidle (buv. Rimi) prie Kudirkos a. yra.
Teigiama: “apgailėtinos žmogaus teisių padėties“. Kodėl ne „akivaizdūs žmogaus teisių pažeidimai“? Sakysite, tik teismas gali tai nuspręsti? O teismas – nepriklausomas? „Tikiu, kad tai leis rasti išeitį iš itin plataus susipriešinimo“ – deklaravimas padės? Nei kas deklaruos, nei padėtų, kad ir deklaruotų.
Išvertus į paprastų žmonių kalbą Vėgėlės sąžiningumo deklaracija nuskambėtų – ei jūs ten prišokę prie valdžios neimkite kyšių…? Na visiška nesąmonė, tai tų anų menkystų buvo ir liko gyvenimo tikslas pripulti prie valdžios ir susirinkti kyšius, bet kokiais pavidalais… Padeklaruoti tai jie kaip ir galėtų, bet neimti…, menkystų apsigimėliškumas to neleis nei už ką, čia kaip erkės, ar lakštingalos…negali ir negalės…