Pristatytas virtualus žemėlapis kviečia atrasti daugiau nei 900 smulkiųjų Lietuvos verslų (0)

Smulkieji verslai | zum.lt

Smulkieji verslai | zum.lt

Smulkiojo verslo skatinimo sumanymas „Planas A“ kviečia gyventojus naudotis nauju virtualiu smulkiojo verslo žemėlapiu ir jame atrasti įdomias, išskirtines paslaugas teikiančias ar prekes gaminančias Lietuvos įmones.

„Planas A“ sumanyme jau užsiregistravo 919 smulkiųįų verslų iš visos Lietuvos, 611 iš šių įmonių yra fiziniai verslai, kurie pažymėti svetainės planas-a.lt virtualiame žemėlapyje. Internete veikiantiems verslams atrasti sukurta atskira skiltis, kurioje jau registravosi 308 įmonės.

„Įsibėgėjus iniciatyvai, pamatėme, kiek daug Lietuvoje yra išskirtinius verslo sumanymus įgyvendinančių įmonių, apie kurias daugelis net nebuvo girdėję. „Planas A“ tikslas – garsinti šiuos verslus, sudominti ir pakviesti gyventojus atrasti jų prekes ar paslaugas. Tokių išsiskiriančių verslų yra kone kiekviename mieste – žemėlapyje nesunku juos rasti ir sužinoti daugiau, kuo šios įmonės ypatingos“ – teigė „Planas A“ sumaniusio Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorius Paulius Pocius.

Sumanymo dalyvių žemėlapyje dalyvaujančius verslus galima atsirinkti pagal esamą vietą arba paslaugos sritį. Paspaudę ant dalyvio rodyklės, galėsite pamatyti trumpą verslo aprašymą bei rasti įmonės kontaktinius duomenis – interneto svetainę, socialinių tinklų paskyras.

Šiuo metu daugiausiai žemėlapyje pažymėtų įmonių yra iš Vilniaus – net 302, toliau seka Kaunas (118 įmonių) ir Klaipėda rajonas (32 įmonės). Daugiausiai žemėlapyje pažymėtų įmonių užsiima maitinimo arba prekių namams paslaugomis. Tarp internete veiklą vykdančių bendrovių daugiausiai verslų užsiima drabužių, avalynės ir papuošalų gamyba ar prekyba.

Lietuviškos prekės | zum.lt

Lietuviškos prekės | zum.lt

Be įprastų verslų žemėlapyje pažymėta daug įdomių bendrovių. Pavyzdžiui, Kauno rajone įsikūręs mokomasis lėlių teatras vaikams „Ridikėlių mokyklėlė“ kuria spektaklius apie saugų internetą. Bendrovė „Aletovis“ iš Šakių spaudžia kultūros paveldui priskiriamą linų sėmenų ir kanapių aliejų, o Pauliaus Jaruko įmonė iš sostinės užsiima senų motociklų atnaujinimo darbais. „Skrendam“ iš Marijampolės siūlo pakilti oro balionu iš jūsų kiemo.

Šiaulių banko sumanytame projekte „Planas A“ užsiregistravę smulkieji verslai kviečiami pasinaudoti sumanymo partnerių pasiūlymais, nuolaidomis, reklama. Tarp projekto partnerių – bendrovės „Tele2“, „Compensa Vienna Insurance Group“, „Creditinfo“, „Paysera LT“ ir kitos. Taip pat daugiau nei 10 Lietuvos savivaldybių (Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Tauragės, Utenos, Molėtų, Jonavos, Anykščių, Marijampolės, Ukmergės, Rokiškio, Alytaus), Ekonomikos ir inovacijų ministerija, „Versli Lietuva“.

Smulkieji verslai kviečiami užsirašyti sumanymo internetinėje svetainėje www.planas-a.lt.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: