Lietuvos nacionaliniam dramos teatrui toliau vadovaus Martynas Budraitis (2)

Martynas Budraitis | lrkm.lt, G. Savickio nuotr.

Martynas Budraitis | lrkm.lt, G. Savickio nuotr.

Varžytuves dėl Lietuvos nacionalinio dramos teatro generalinio direktoriaus pareigų laimėjo Martynas Budraitis, dabartinis šio teatro vadovas.
Lietuvos nacionaliniam dramos teatrui M. Budraitis vadovauja nuo 2010 metų, 1998-2010 metais jis buvo Oskaro Koršunovo teatro direktoriumi.

Konkursą laimėjusio asmens tinkamumas eiti pareigas dar bus patikrintas teisėsaugos institucijų, kaip numatyta teisės aktuose. Teatro vadovo kadencijos trukmė – penkeri metai.

Lietuvos teatro ir kino aktorius M. Budraitis gimė 1969 m. rugpjūčio 1 d. Vilniuje. Jo tėvas – Juozas Budraitis. Senelis – Justas Paleckis. 1998–2010 m. M. Budraitis buvo Oskaro Koršunovo teatro direktorius. Nuo 2010 m. – Lietuvos nacionalinio dramos teatro direktorius. Tarptautinio teatrų festivalio „Sirenos“ direktorius. Vaidmenys kine ir televizijoje: „Turtuolis, vargšas…“ (1982, rež. Arūnas Žebriūnas); „Autobusas“ (1992).

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .

2 komentarai

  1. Pajūrietis:

    Gyvenimas Lietuvoje be dramų neturi ateities. Jei kam dar mažai tikrų dramų šeimoje dėl neišplautų vystyklų, su meiluže ar kaimynu dėl nuotraukėlių telefone, darbe su darbdaviu, gatvėje su paspirtukininkais, politikoje su bukais demagogais, Antarktidos tirpime su Greta, tada eini žiūrėti dirbtinų dramų. Ir tau jas paduoda. Bet čia jau reikia užmokėti. Ir gana nemažai. Verslas.

  2. tai va:

    vargas Teatrui dar 5 metams…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: