„Iš savo varpinės“: A. Butkevičius: Lietuvos politikos baltarusiška katastrofa (video) (5)

A. Butkevičius: Lietuvos politikos baltarusiška katastrofa | varpine.org nuotr.

A. Butkevičius: Lietuvos politikos baltarusiška katastrofa | varpine.org nuotr.

Įvykiai Baltarusijoje pasirodė esą visiška staigmena tiek politikos apžvalgininkams tiek Lietuvos politikams. Pirmomis dienomis po rinkimų medijose tvyrojo kone visiška žodžio laisvė ir net periodiniai leidiniai, kurie reiškia vyriausybės požiūrį, drįsdavo komentuoti juos taip, kaip jiems atrodė teisinga.

Tačiau viskas greitai pasikeitė, kuomet Lietuva gavo sau Tichanovskają, o oficialus požiūris susiformavo, kaip „viskas gerai, kas blogai Lukašenkai“.

Tik štai ne visuomet kas jam blogai yra gerai mums.

Šioje „Iš savo varpinės“ laidoje tiesiog didelis interviu su buvusiu Krašto apsaugos ministru, o dabar politiniu bei rinkimų konsultantu Audriumi Butkevičiumi. Pašnekovas ne tik puikiai žino padėti buv. TSRS respublikose, tačiau vienu iš rinkimų metų tiesiogiai ten dirbo, už tai Baltarusijos valdžia jam uždraudė 8 metus lankytis šalyje.

Šiame interviu tikrai išgirsite ne tik apie Baltarusiją, tačiau apie Gruzijos bei Ukrainos politinių procesų užkulisius, kurie labai aiškiai susišaukia su dabartiniais Baltarusijos įvykiais.

Kai kurie dalykai jus tikrai nustebins, o gal net ir privers kitaip pažvelgti į tai kas vyksta visai šalia mūsų sienų.

Kategorijos: Alko radijas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: