Atnaujinta menininkų atvykimo į Lietuvą tvarka (0)

Kultūros ministerija | lrkm.lt nuotr.

Kultūros ministerija | lrkm.lt nuotr.

Kultūros ministro įsakymu atnaujintas Prašymų leisti atvykti į Lietuvą nagrinėjimo tvarkos aprašas. Jis nustato menininkų ir juos aptarnaujančio personalo, kurie atvyksta dalyvauti profesionaliojo meno renginiuose iš trečiųjų šalių, prašymų leisti atvykti į Lietuvą pateikimo tvarką. Ši tvarka išimtiniais atvejais galioja ir kitiems kartu su menininkais atvykstantiems užsieniečiams – paprastai jų šeimų nariams.

Prašymus leisti atvykti į Lietuvą įgaliota nagrinėti Kultūros ministerijos kanclerio Laimono Ubavičiaus vadovaujama darbo grupė. Ji ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo prašymo leisti atvykti į Lietuvos Respubliką gavimo dienos turės pateikti kultūros ministrui siūlymus dėl leidimo suteikimo.

Pateikti prašymus pagal kultūros ministro patvirtintą formą turi teisę į Lietuvos Respubliką atvykstantys menininkai arba užsieniečiai, nurodyti tvarkos apraše, arba juos kviečiantys fiziniai bei juridiniai asmenys. Prašymus Kultūros ministerijai galima pateikti tiesiogiai, paštu arba el. paštu dmm@lrkm.lt.

Vyriausybės nutarimu  Europos ekonominės erdvės valstybių, Šveicarijos, Jungtinės Karalystės, Andoros, Monako, San Marino ir Vatikano piliečiams ir šiose valstybėse teisėtai gyvenantiems asmenims leidimai atvykti į Lietuvos Respubliką nėra reikalingi.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: