Palangoje – amerikietiškų automobilių gausmas ir ypatingas svečias (nuotraukos) (0)

Renginio akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Renginio akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Pasitinkant rugpjūtį Palanga visus automobilių mylėtojus ir kurorto svečius sukvietė į  13-ajį amerikietiškų automobilių suvažiavimą. Sąskrydyje „American spirit“ buvo galima išvysti itin retų ir unikalių amerikietiškų automobilių ir motociklų.

Renginio organizatorius Donatas Žukauskas apgailestavo, kad šiemet  į renginį nebuvo galimybės priimti visų norinčių.

„Dėl susiklosčiusios situacijos šiemet dalyvių skaičius buvo ribotas, negalėjome priimti visų, norėjusių dalyvauti renginyje. Todėl prašėme registruotis kaip galima anksčiau“, – kalbėjo renginio organizatorius.

Renginį atidarė ir jo dalyvius sveikino ypatingas svečias – JAV ambasadorius Lietuvoje Robertas S. Gilchristas. Apžiūrėjęs parodą, aukštas svečias teigė, kad renginys jam paliko nuostabų įspūdį, čia išties daug puikių, unikalių automobilių. Panašūs renginiai vyksta ir JAV.

„Kažką iš dalyvių būtų išskirti sunku. Dar nematytą automobilį šiemet pristato kolegos iš Estijos. Tiesa, dėl pandemijos šiemet nesulaukėme dalyvių Rusijos ir Baltarusijos, tačiau turime svečių iš Suomijos. Taip kaimynus iš Latvijos ir Lenkijos“, – pasakojo D. Žukauskas

Dalyvių ir  žiūrovų laukė įvairūs konkursai, rungtys, loterija.

Renginio naujovė – mechanikų varžybos, kuriose dalyvavo Lietuvos ir Estijos komandos. Varžybos vyko 4-iais turais ir truko apie valandą. Varžybų tikslas – iš varžyboms skirtų automobilių išimti kuo daugiau „sveikų“ detalių. Už kiekvieną nepažeistą, nesulaužytą detalę buvo skiriami taškai.

Pasivaržyti kvietė ir tradicinis konkursas „Aš ir mano automobilis“.
„American spirit“ vainikavo didysis paradas Palangos miesto gatvėmis, kur riedanti automobilių ir motociklų kolona privertė stabtelėti kiekvieną.

Renginio akimirkos – A. Sartanavičiaus nuotraukose.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: