Nuo liepos atnaujinami skrydžiai į Suomijos sostinę (0)

Lėktuvas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Lėktuvas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Oro bendrovė „Finnair“ palaipsniui atnaujina savo tvarkaraštyje turėtas kryptis – nuo liepos pirmosios atnaujinami kasdieniai skrydžiai tarp Vilniaus ir Helsinkio (Suomija).

Liepą bei rugpjūtį išvykimas iš Vilniaus oro uosto pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais numatytas 21.20 val, o antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais 9.55 val.

Nuo rugsėjo numatytas maršruto skrydžių dažninimas iki 14 skrydžių per savaitę, o nuo spalio bus skrendama tris kartus per dieną.

„Matome, kad aviacija palaipsniui atsigauna. Mūsų klientų apklausos rodo, kad keleiviai jau planuoja tiek verslo, tiek atostogų keliones, todėl pradedame siūlyti vis daugiau krypčių, kad patenkintume augančią paklausą“, – teigė Arūnas Skuja, kompanijos „Finnair“ vadovas Baltijos šalims ir Rytų Europai.

„Finnair“ nuo liepos planuoja vykdyti apie 30 proc. įprastų skrydžių apimčių, įskaitant ir pagrindinius maršrutus Azijoje. Palaipsniui atnaujinamos kryptys ir skrydžių dažnis bus peržiūrimos atsižvelgiant į besikeičiančius kelionių apribojimus bei kintančią paklausą.

Keleivių bei įgulos narių saugumas ir toliau išlieka „Finnair“ svarbiausiu prioritetu. Siekiant užtikrinti, kad keleiviai ir darbuotojai jaustųsi saugiai primenama, kad kaukės dėvėjimas lėktuvo viduje yra privalomas, atstumai tarp keleivių išlaikomi, jei tik tam yra galimybės, visi paviršiai papildomai dezinfekuojami, o orlaivio įgula stengiasi riboti bet kokį fizinį kontaktą kelionės metu.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: