Nukentėjusieji dėl neįvykusių kelionių kviečiami jungtis prie grupinių ieškinių (1)

L. Balandžio nuotr.

L. Balandžio nuotr.

Nacionalinė vartotojų konfederacija (NVK) žmones, įsigijusius keliones per bet kurį kelionių rengėją, ir dėl paskelbto karantino, neturėjusius išvykti į kelionę bei norinčius atgauti sumokėtas pinigines lėšas iš kelionių rengėjų, kviečia jungtis prie grupės ieškinių.

Asmenys, norintys prisijungti prie grupės ieškinių dėl piniginių lėšų grąžinimo, kviečiami teikti skundą informacinėje sistemoje: www.vartotojuskundai.lt.

NVK praneša, kad grupės ieškinio procedūra bus pradėta, kai bus gauta ne mažiau kaip 20 piliečių skundų prieš bet kurį konkretų kelionių organizatorių.

Žmonės pirminiame skundų pateikimo etape yra kviečiami teikti skundus ir registruotis grupiniame ieškinyje prieš kelionių organizatorių. Pirminės registracijos etape nukentėjusiųjų prašoma pateikti trumpą skundo pranešimą, nurodyti konkretų kelionių rengėją, planuotos kelionės laiką ir savo kontaktinius duomenis.

NVK registravusi 20 piliečių skundų prieš bet kurį kelionių organizatorių praneš visiems užsiregistravusiems asmenims ir prašys jų pateikti šiuos dokumentus:

1. Pirkimo sutartį (kartu su priedais) sudarytą su kelionių organizatoriumi;
2. Mokėjimus pagrindžiančius dokumentus (kasos čekius, kvitus, mokėjimo pavedimo kopijas ir kitus dokumentus pagrindžiančius piniginių lėšų sumokėjimo faktą);
3. Kitus turimus dokumentus susijusius su įsigyta, bet neįvykusia kelione.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: