Sakartvelas jau kviečia ketinančius atostogauti keliautojus (nuotraukos) (0)

Tbilisis, Sakartvelas | organizatorių nuotr.

Tbilisis, Gruzija | rengėjų nuotr.

Sakartvelas visame pasaulyje jau pažįstamas kaip viena iš saugiausių turistinių šalių ir yra viena iš pirmųjų, kuri pradeda atnaujinti turizmą. Tai liudija Sakartvelo vyriausybės sėkmingi veiksmai kovojant prieš COVID-19. Šalis gan anksti pradėjo kovą su virusu ir sugebėjo išsisaugoti žemą užsikrėtusių rodiklį, kuris yra gerokai mažesnis negu Europos šalių.

Sakartvelas keliautojus kviečia pažinti savo ypatingą išskirtinumą: stebuklinga gamta, architekrūra, nacionaliniai parkai, ypatingas klimatas, mineraliniai gydomieji vandenys, žinoma skaniausia virtuvė ir vyno 8000 metų tradicija, kuri yra pripažįstama kaip unikalus kultūrinis paveldas, visa tai susirenka vienoje mažoji šalyje, kuris vadinasi Sakartvelas ir jo daro patraukliausia ir įspūdinga žmonėms.

Šalis visada laukia turistų. Čia atvykęs bet kuris lietuvis ar kitos šalies keliautojas gali pailsėti jūroje, kalnuose, taip pat patirti mineralinių gydomųjų vandenių galia. Sakartvelas yra tas šalis, kur vasarą įmanoma kopti į Svanetijos gražiausius kalnus ir po kelių valandų mėgautis juodosios jūros pakrančių panoramomis.

Sakartvele vidaus turizmas atsinaujins nuo 2020 m. birželio 15 d. o nuo liepos pirmos šalis pasiruošusii priimti keliautojus iš kitų šalių ir duoti galimybę maksimaliai patogiai ir saugiai pailsėti Sakartvelo teritorijoje, o ypač laukiami yra lietuviai.

Sakartvelo ambasadorius Lietuvoje Levanas Gvačlianis pažymi, kad visų apsugos priemonių laikomasi oro uostuose, viešbučiuose, maitinimo ir lankytinose vietose.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: