Seimo opozicija kviečia pasiaiškinti susisiekimo ministrą (4)

Jaroslavas-Narkevicius-Alkas-lt-nuotr

Jaroslavas Narkevičius | Alkas.lt nuotr

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio frakcijos į bendrą posėdį 19 kviečią susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevčių pasiaiškinti dėl viešumoje paskelbtų faktų apie ministro galimą dalyvavimą korupcinėje schemoje.

Žurnalistai išsiaiškino, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos deleguotas susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius, prieš dešimtmetį ėjęs aukštas pareigas Vilniaus savivaldybėje, už sėkmę renovacijos konkursuose iš bendrovės „Sodžiaus būsto“ galėjo reikalauti 10 procentų nuo laimėtų sumų. Už tuos pinigus esą buvo rekonstruotas J. Narkevičiaus namas Trakuose.

„Turime beprecedentę situaciją. Strateginiam valstybės sektoriui vadovauja ministras, kuriam mestas itin rimtas kaltinimas korupcija. Ministras kol kas neatsakė nė į vieną klausimą, nepateikė nė vieno įrodymo, kad jis realiai mokėjo už savo namo statybas, taip pat viešai melavo, kad nepažįsta minėto liudytojo, kas, jau dabar akivaizdu, netiesa“, – sakė Seimo Opozicijos ir TS-LKD frakcijos lyderis Gabrielius Landsbergis.

„Akla valdančiųjų gynyba veikia priešingai – atrodo, kad kažką slepia ne tik pats susisiekimo ministras, bet ir visa Vyriausybė. Nors Premjeras nuolat kartoja, kad jo vadovaujamame ministrų kabinete nebuvo skandalų, S. Skvernelis pats daro viską, kad J. Narkevičiaus istorija atrodytų kuo skandalingesnė. Juk užtektų tiesiog atsakyti į klausimus, pateikti įrodymus ir istorija būtų baigta. Jei iš tiesų yra taip, kaip kalba ministras ir jį ginantys valstiečiai“, – teigia Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Iš tiesų:

  Vienas iš didžiausių valdančiųjų Žaliųjų valstiečių moralinių ir politinių pasiklydimų yra:1-liberalmarksistinių pažiūrų ir ypatingai prolenkiško S.Skvernelio paskyrimas Vyriausybės vadovu ; 2-nacionalistinės Tomaševskio partijos prijungimas į Seimo daugumos gretas ir nekompetentingų šios nykštukinės politinės grupuotės dviejų politikų paskyrimas į labai svarbius ministrų postus . Be to vienas iš šių dviejų ministrų nekaip kalba lietuviškai.

  • Žemyna:

   Nemanau, kad kokia nors kita kalba kalbėtų logiškai, dalykiškai, suprantamai.
   Juk tai ne tik kalbos mokėjimo, bet ir mąstymo, logikos, išprusimo reikalai. Per prastą kalbėseną kuo puikiausiai ryškėja nutautinimo žala, žmonėms padarytas nusikaltimas. Mąstymo logiką formuoja būtent nuo mažens su moktinos pienu įsisavinama kalba, Jos viena nuo kitos neatsiejamos. Taip pat įsisąmoninami, savaime suprantami ir įprasti tampa papročiai ir tos pačios (ne mišrios) kalbos aplinka. Pats tapęs mišrus ir dar mišrioje aplinkoje augęs, žmogus blaškosi, nes neturi tvirtų, aiškiuose taškuose sukaltų mąstymo ir moralės „kuoliukų”, orientyrų.

 2. Žemyna:

  Taigis tai tetės namas buvo, jis visai nipričiom. Kaip suprantu, tetė ir sumokėjo iš abiejų su mama pensijos ir dar pinigais, paimtais iš stalčiuko. Namą savo vardu pesirašė tik, kai jau visi darbai buvo baigti?

  • Ki ki ki:

   Lyg nujausdami, politikai svarsto galimybę mažinti atsakomybę už kai kuriuos turtinius nusikaltimus. Žinant įstatymų taikymo lankstumą ir talentą originaliai juos suprasti…
   – 15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vyriausybe-svarsto-svelninti-atsakomybe-uz-kai-kuriuos-ekonominius-turtinius-nusikaltimus-56-1317190?comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: