Susisiekimo ministras domėjosi, kaip ruošiamasi keleivinių skrydžių atnaujinimui (0)

Vilniaus oro uostas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Vilniaus oro uostas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Gegužės 7 dieną Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius lankėsi Vilniaus oro uoste ir vertino, kaip vyksta pasiruošimas pirmiesiems reguliariesiems skrydžiams. Ministrui oro uoste pristatyti veiksmai ir priemonės, kurių bus imamasi, siekiant užtikrinti keleivių ir darbuotojų saugumą, taip pat ir visų oro uosto darbų tęstinumą šiuo laikotarpiu ir ateityje.

Ministras taip pat susitiko ir su kovo mėnesio pabaigoje naujai paskirta VĮ Lietuvos oro uosto valdyba, su kuria buvo aptarti ir kiti svarbūs strateginiai klausimai.

Kalbėta dėl itin svarbių darbų – skrydžių atnaujinimo. Įvertintas vykstantis procesas, kokių papildomų priemonių dar turėtų imtis pati įmonė, Susisiekimo ministerija, Vyriausybė ir kitos suinteresuotos šalys.

Šiuo sudėtingu šaliai ir įmonei laikotarpiu buvo aptarti tolimesni įmonės veiklos scenarijai tiek trumpuoju, tiek ilguoju periodu. Ministras pabrėžė būtinybę atsakingai spręsti oro uostų darbuotojų socialinio saugumo klausimus. Taip pat kalbėta dėl dividendų už 2019 metus mokėjimo į valstybės biudžetą atšaukimo.

Dėl pandemijos iššūkių lėtėjant šalies ekonomikai, buvo svarstoma, kokiais būdais būtų galima prisidėti prie valstybės ekonomikos skatinimo, aptartas tolimesnis svarbių infrastruktūros projektų plėtojimas visuose trijuose Lietuvos oro uostuose.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: