Antikorupcijos komisija išplatino kreipimąsi dėl lėšų, susijusių Covid-19 panaudojimo skaidrumo (0)

pixabay.com nuotr.

pixabay.com nuotr.

Balandžio 22 d. Seimo Antikorupcijos komisija posėdyje aptarė klausimus, susijusius su biudžeto lėšų, skirtų kovai su Covid-19 ir jo sukeltų padarinių šalinimu, panaudojimo skaidrumu. Posėdyje dalyvavę Finansų ministerijos atstovai pateikė informaciją apie lėšų panaudojimo prioritetus, priemonių finansavimą ir lėšų naudojimo kontrolę, atsakė į klausimus dėl teisinio reglamentavimo. Taip pat buvo keltas viešųjų pirkimų skaidrumo užtikrinimo klausimas.

Siekiant išsklaidyti abejones dėl paramos lėšų panaudojimo pagrįstumo ir sudaryti galimybę dėl paskelbto karantino verslininkams, patyrusiems žalingas pasekmes, gauti paramą, nuspręsta kreiptis į Vyriausybę, atkreipiant dėmesį į būtinybę viešai skelbti visus, su finansinės paramos skyrimu susijusius duomenis, nurodant jau skirtos paramos apimtis, taip pat informaciją apie galimybę gauti paramą.

Specialiųjų tyrimų tarnybai bus siūloma atlikti analitinės antikorupcinės žvalgybos veiksmus įvertinant galimas rizikas paramos lėšų skirstymo srityje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: