Savaitgalį dirbo apie 4 tūkst. policijos pareigūnų, 15 tūkst. vairuotojų nepasiekė kelionės tikslo (1)

VRM nuotr.

VRM nuotr.

Vyriausybei įvedus judėjimo ribojimus patekti į miestus ir miestelius ilgąjį šventinį savaitgalį šalyje dirbo beveik 4 tūkst. policijos pareigūnų, taip pat šaulių, savanorių ir kitų tarnybų atstovų.

„Šį savaitgalį turėjome beprecedentę savo apimtimi ir trukme policinę priemonę – apie 4 tūkst. policijos pareigūnų dirbo nuo penktadienio vakaro iki pirmadienio vakaro“, – spaudos konferencijoje balandžio 14 d. sakė Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Jo teigimu, per tris dienas buvo patikrinta apie 100 tūkst. automobilių, 15 tūkst. vairuotojų nepasiekė kelionės tikslo – jiems buvo liepta apsisukti ir važiuoti atgal.

Policijos duomenimis, per šį savaitgalį dėl galimų karantino režimo pažeidimų surašytas 231 nusižengimo protokolas.

„Norėčiau įspėti asmenis, kurie surašant protokolą įgijo tam tikrų finansinių įsipareigojimų valstybei, kad yra 15 dienų terminas nuo administracinių nusižengimų protokolo įteikimo ir jei per šį terminą pusė minimalios baudos nėra sumokama, tada administracinis nurodymas nebegalioja, byla nagrinėjama iš esmės, tada baudos jau didėja“, – įspėjo R. Požėla.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

1 komentaras

  1. Pasinaudojus ta proga buvo pravestos įvairiapusės mokymo pratybos… Neskelbiama kokios jų išlaidos kaip paprastai galėtų būti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: