Patikros sistema prie įvažiavimų į miestus veikia gerai, sako policijos vadovas (0)

VRM nuotr.

VRM nuotr.

Policijos departamento vadovas Renatas Požėla balandžio 11 d. pranešė, kad įvažiavimų į miestus patikros sistema veikia sklandžiai. Daugiausia patikrintųjų buvo prie įvažiavimų į Vilnių – apie 7 tūkstančiai automobilių, apie porą šimtų neįleista.

„Atvirų konfliktinių situacijų, kai reikia rašyti protokolus už teisėtų pareigūnų reikalavimų nevykdymą ar garbės ir orumo pažeidimą tokių atvejų nebuvo“, – sakė policijos vadovas. Jo teigimu, nuobaudos skiriamos kraštutiniais atvejais, kai nepaisoma įspėjimų

„Protokolai rašomi kaip paskutinė priemonė, kai kitos priemonės neveikia“, – teigė R. Požėla.

Autobusų keleiviai gali būti tikrinami ne tik patikros postuose, bet ir kelyje. O iš Anykščių į Ukmergę važiavusiam dviratininkui teko minti atgal.

„Deja, neatitiko kriterijų ir teko apsukti atgal į Anykščius ir nežinau, kaip jam pavyko grįžti“, – pasakojo policijos vadovas.

Per  parą policijos pareigūnai sulaukė apie 300 pranešimų apie galimus karantino pažeidimus, išrašė 122 administracinės teisės pažeidimo protokolus, skirtos ir pirmosios nuobaudos dėl veido apsaugos kaukių nedėvėjimo viešose vietose.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos | Žymos: , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: