COVID-19 sergančiai Seimo narių padėjėjai prašoma taikyti administracinę atsakomybę (0)

Koronavirusas | sam.lt nuotr.

Koronavirusas | sam.lt nuotr.

Marijampolės savivaldybės tarybos narys Andrius Vyšniauskas kreipėsi į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą ir Policijos departamentą, prašydamas taikyti administracinę atsakomybę Seimo narių Dainiaus Gaižausko, Kęstučio Mažeikos ir Valerijaus Simuliko padėjėjai, kuri serga COVID-19 ir atsisako pranešti apie tai, su kuo turėjo sąlytį grįžusi iš kelionės.

„Visuomenė, o ypač Seimo kanceliarija, privalo žinoti su kuo Seimo narių padėjėja turėjo kontaktą. Situacija, kai asmuo atsisako atskleisti informaciją yra tiesiog netoleruotina. Už tai yra numatyta administracinė atsakomybė, kurią gali pritaikyti Nacionalinis visuomenės sveikatos centras su policijos pagalba. Tą ir prašau padaryti. Taip pat labai svarbu atskleisti visus užsikrėtusio asmens turėtus kontaktus, nes dabar jau visiškai nebeaišku Seimo nariai turėjo ar ne su ja kontaktą. Jeigu turėjo – tai šie Seimo nariai nesilaiko saviizoliacijos, galimai platina užkratą toliau. Jie nuolatos susitikinėja su žmonėmis Seime, Marijampolės turguose ir gydymo įstaigose dovanoja visokiausias dovanas, turi kontaktą su šių įstaigų darbuotojais ir kitaip nesilaiko labai griežtų sveikatos apsaugos ministro numatytų saviizoliacijos reikalavimų”, – teigia tarybos narys Andrius Vyšniauskas.

A. Vyšniauskas pabrėžia, kad šį kreipimąsi paskatino susirūpinimas neatsakingu Marijampolėje rinktų Seimo narių elgesiu.

„Man keista kaip Seimo nariai Dainius Gaižauskas ir Kęstutis Mažeika patys nesiima jokių veiksmų, kad jų padėjėja atskleistų visą informaciją. Juk tai visuomenės sveikatos klausimas, kuris šiuo metu bet kuriam Seimo nariui privalo būti svarbiausiu prioritetu. Tokių kolegų elgesį vertinu kaip ypač neatsakingą”, – sako A. Vyšniauskas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: