Susirgimų koronavirusu kreivė tampa lygesnė, sako ministras (1)

Aurelijus Vetyga | Alkas.lt nuotr.

Aurelijus Vetyga | Alkas.lt nuotr.

Žvelgiant į kasdienių susirgimų koronavirusu kreivę Lietuvoje, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga įžvelgia požymių, kad plitimo kreivė plokštėja.

„Yra tam tikri požymiai arba ženklai, kad mūsų viruso plitimo kreivė yra plokštėjanti, nešauna labai staigiai į viršų“, – kovo 30  d. spaudos konferencijoje sakė ministras A. Veryga.

Tai, pasak ministro, rodo mažėjantis patvirtintų susirgimų atvejų skaičius, lyginant su tyrimų skaičiumi. Jo teigimu, viruso plitimą šalyje lėtina įvestos karantino priemonės.

„Jeigu viskas taip ir yra, tai galėtume vertinti kaip pasiteisinančias pritaikytas karantino priemones, kurios duoda savo efektą“, – pridūrė ministras.

Siekiant sulėtinti viruso plitimą, Lietuvoje nuo kovo 16 dienos įvestas karantinas. Jo metu uždarytos šalies sienos, neveikia darželiai, mokyklos, universitetai, daugelis parduotuvių, draudžiami žmonių susibūrimai.

Lietuvoje iki šiol oficialiai nustatyti 484 koronavirusu užsikrėtę asmenys, septyni žmonės mirė. Pasveiko vienas žmogus, bet šis skaičius dar nėra tikslus.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: