Registruotas septintas mirties atvejis dėl koronaviruso (3)

Žvakė | lrv.lt nuotr.

Žvakė | lrv.lt nuotr.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtintas septintas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis.

Kovo 28 d. popietę Klaipėdoje mireė koronavirusu užsikrėtęs  vyras.

Kaip praneša ligoninė, tai brandaus amžiaus žmogus, rizikos grupės, anksčiau gulėjęs ligoninėje, turintis daug gretutinių ligų.

SAM šiek tiek anksčiau pranešė, kad nuo koronaviruso vienas asmuo mirė Ukmergės ligoninėje. Diagnozė patvirtinta ligoniui dar esant gyvam. Mirusysis priklausė rizikos grupei.

Lietuvoje kol kas registruoti 382 koronavirusu užsikrėtę žmonės.

SAM ragina žmones vadovautis gydytojų ir įstaigų nurodymais, t. y. vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių švarai bei kita. Pajutus ligos požymius kreiptis gydytojų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) interneto svetainėje galima sužinoti apie vykdomus epidemiologinių tyrimų rezultatus ir apie koronavirusu užsikrėtusių žmonių lankytas vietas. Kitaip tariant, pateikiama atvejų epidemiologinės diagnostikos metu surinktos žinios, kurias susirgę žmonės pateikė NVSC specialistams.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

3 komentarai

 1. taip:

  sutinku, dėl koronaviruso !

 2. taip:

  taip, sutinku, dėl koronaviruso !

 3. Žemyna:

  Šiandienos vienos ligoninės vado kalbėsena įvarė į neviltį.
  Baigėsi laikai, kai žodis „gydytojas” savaime reiškė erudiciją, gilų išsilavinimą ir puikią, taisyklingą, turtingą kalbą? Bet juk nuo to VISKAS priklauso – kaip matai savo darbo lauką, kokie tavo pasirinkimai, kaip sprendi ypatingų aplinkybių situacijas, kaip savo kolektyvo darbą organizuoji, kaip žmonėmis pasirūpinti – tiek savais, tiek pacientais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: