„Iš savo varpinės“: Apie karantiną (video) (2)

Vitalijus Balkus | varpine.org nuotr.

Vitalijus Balkus | varpine.org nuotr.

Viduramžiais prasidėjus sifilio epidemijai žmonės pastebėjo, kad kvėpuojant gyvsidabrio garais simptomai silpnėja ir liga lyg ir atsitraukia. Be abejo šiandien mes puikiai žinome, kad toks „gydymas“ greičiau ligonį nuvarydavo į kapus nei pati liga.

Šiandien turime naują bėdą, tik štai klausimas – ar po daugelio metų tai kas šiandien daroma neatrodys taip beprasmiškai, kaip sifilio gydymas gyvsidabriu?

Šioje „Iš savo varpinės laidelėje“ apie mediciną ir gydymą tikrai nieko neišgirsite, tačiau pakalbėsime apie karantiną ir apie tai kiek mums tai kainuos. Be to jau dabar turime tuos, kurie puikiai naudojasi susidariusia padėtimi savo naudos siekiant.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Sveikata, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

2 komentarai

 1. taskas:

  Apie ką buvo laidelė? Apie sifilį, blogus lenkus, dar blogesnę valdžią ar karantiną? Balkui būdingas pasakojimo būdas: sakinį pradeda apie vežėčias, tęsia apie ėdžias ir užbaigia apie akėčias. Būtinai pabrėžia, kad žino, kas dėl viso šito (dažniausiai jau nebeaišku – dėl ko, ar dėl akėčių, ar dėl vežėčių) kaltas, tačiau nesakys. O aplink visi durni, nesupranta visiškai nieko bei daro viską blogai.
  P.S.
  Nesu prieš žurnalistiką „iš pogrindžio“. Abejoju autoriaus sugebėjimu ja užsiimt.

  • mociute:

   taciau akivaizdus Lietuvos valdzios pasimetimas ir nekompetencija o svarbiausia, NEPASIRUOSIMAS bet kokiems rimtesniems issukliams! Kaip ir perteklines priemones ten kur ju nereikia o nepajudinamas net pirstas tenai kur butina.
   Varyti i visuotine psichoze Lietuvos zmones kaip kad daroma Lietuvoje del savo aplaidumo verciant kalte emigrantams ir turistams nuteikiant pries juos visuomene, valdzia turetu teise tik tuomet jei butu kaip Pietu Korejoje ar Japonijoje patikrinti absoliuciai visi gyventojai ir nustayta kad visi atvejai yra “atveztiniai”.
   O kad lenkai niekada nepraleido ir nepraleis progos pasitycioti is lietuviu – jokia naujiena.
   Ypac kai dabartine valdzia taip net su pagreiciu lenda lenkams i uzpakali (pataikauja)….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: