Didelis valgomasis stalas: kodėl jis turėtų atsidurti jūsų namuose ir į ką svarbu atkreipti dėmesį jį renkantis? (0)

ofthewoodfurniture.com nuotr.

ofthewoodfurniture.com nuotr.

Kiekvieno iš mūsų namuose galima rasti pačių įvairiausių baldų. Vienas iš jų – didelis valgomasis stalas. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad netrūksta žmonių, kurie galvoja, kad investuoti į tokį baldą neverta – neva papietauti ar vakarienę pavalgyti galima ir prie vidutinio dydžio stalo. Tačiau, ar tikrai taip manantys yra teisūs? Drįstame sakyti, kad ne, kadangi priežasčių, kodėl didelis valgomasis stalas turėtų būti kiekvienuose namuose, tikrai netrūksta. Tad kviečiame su jomis susipažinti, o vėliau dar pateiksime ir keletą patarimų, kaip išsirinkti tinkamiausią tokio pobūdžio gaminį.

Kodėl verta investuoti į didelį valgomąjį stalą?

Viena iš priežasčių, kodėl verta investuoti į tokį gaminį yra ta, kad atsiradus dideliam valgomajam stalui jūsų namuose, atsiras ir noras dažniau pakviesti toli gyvenančius giminaičius, draugus ar  netoliese esančius kaimynus. Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių, atlikusių atnaujinimus savo namuose pripažįsta, kad didelis valgomasis stalas atvėrė kelią ilgoms, jaukioms ir skanioms vakarienėms. Tad nepraleiskite šio malonumo ir jūs.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad, jei švenčių metu maistas patiekiamas ant mažo ar ant vidutinio dydžio stalo, dažniausiai nebelieka vietos masyviems dekoro elementams, ištaigingoms puokštėms ar daug vietos užimantiems indams – tenka atsisakyti įvairių puošmenų. Tačiau kartu su jomis dingta ir šventinė nuotaika. Tad įsigijus didelį valgomąjį stalą, vietos pakaks ne tik gardžiausiems jūsų paruoštiems patiekalams, bet ir masyviausioms dekoro detalėms. Juk mėgautis maistu yra kur kas maloniau, kai stalą puošia žavingos dekoracijos. Mėgaukitės tuo.

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad svarbų vaidmenį vaidina ir patys patiekalai – jei jų paruošiama daugiau nei įprasta, o stalas – tik mažas ar vidutinio dydžio, tai pastaruosius sutalpinti gali būti labai sunku. Tokiais atvejais tenka ieškoti dar vieno papildomo staliuko arba vieną po kito į stalą patiekti patiekalus. Vis dėlto, nereikia ir sakyti – ir vienas, ir kitas variantas sukelia nepatogumų. Na, o jiems prie šventinio stalo – tikrai ne vieta: įsigykite erdvų valgomąjį stalą ir iš karto patiekite viską, kuo norite palepinti susirinkusius svečius.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis didelį valgomojo stalą?

Taigi, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl vertėtų pasirinkti didelį valgomojo stalą. Na, o, kad investicija džiugintų ir tarnautų ilgus metus, verta žinoti, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis. Pats pasakymas – didelis valgomasis stalas, yra ne toks jau ir konkretus. Tad, kad konkretumo būtų daugiau, prieš renkantis didelį stalą, reikėtų sau atkasyti į vieną klausimą; kiek žmonių turėtų prie  jo tilpti Jei remtumėmės statistika, matytume, kad dažniausiai žmones domina dideli valgomieji stalai, prie kurių vietą sau gali rasti nuo 8 iki 12 žmonių.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šio baldo spalva nebūtinai turi derėti prie valgomojo sienų spalvos. Jei pasirinkti tos pačios spalvos, kaip sienos spalvą, puiku – valgomasis stilistiniu požiūriu  bus labai harmoningas. Tačiau nepamirškite ir fakto, kad pasirinkus priešingos spalvos valgomojo stalą, baldas galėtų tapti išskirtiniu akcentu, ne tik valgomąjį, bet ir visus namus pagyvinančio detale. Tad spręsti lieka tik jums.

Na, o pabaigai žinoma belieka tik pridurti, kad išsirinkus šį baldą, reikėtų nepamiršti ir dekoro elementų – pagalvokite, ką dėsite ant stalo. Galbūt tai bus rankų darbo staltiesė, o gal – modernūs tekstilės takeliai? O gal stalą puoš ne vieną dešimtmetį menanti žvakidė, o gal pasirinksite minimalistinio stiliaus vazą su dirbtinėmis gėlėmis? Kad ir kas tai bebūtų, bent keli elementai – privalomi: jie papuoš ne tik stalą, bet ir namus.

Tad didelio valgomojo stalo įsigijimas leis ne tik sukviesti gausų būrį svečių, bet ir kokybiškai patiekti vaišes, mėgautis jaukiais ir ne vieną valandą trunkančiais pasisėdėjimais. Na, o, kad pavyktų išsirinkti tinkamiausią, verta ne tik įvardinti tikslų prie jo sėdėsiančių žmonių skaičių, bet ir geriausiai jūsų interjerui galinčią pasitarnauti baldo spalvą. Na, ir, žinoma, nepamirškime bent kelių dekoro detalių. Tad skanių ir jaukių vakarienių. Daugiau žinių rasite OfTheWoodFurniture.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: