„Iš savo varpinės“: Koronavirusas Lietuvoje. Laikas pradėti panikuoti? (video) (15)

vitalijus-balkus-ekrano-nuotr

Vitalijus Balkus | Alkas.lt ekrano nuotr.

Tai, kad ankščiau ar vėliau koronaviruso diagnozė Lietuvoje bus patvirtinta nekėlė abejonių. Tik štai makaronai , grikiai ir dar viena svarbi prekė ėmė dingti iš parduotuvių lentynų kur kas ankščiau.

Po beveik 2 mėnesių gąsdinimų ir įvairiausių abejotinų naujienų apie Covid-19 retransliavimo mūsų oficiozinės medijos pradėjo „kovoti su paniką“ . Ypač gerai matyt tam tinka etatinių „visažinių“ nuomonės , kurios be abejo daug svarbesnės nei paprastos nuorodos į pirminius šaltinius.

Taigi šioje laidelėje-replikoje apie visą tai ir svarbiausia susipažinsime su originaliu kinų dokumentu , kurio išsamiai apžvelgti ar išversti nesugebėjo mūsų šiandienos „nepanikuojantys“.

Kategorijos: Alko radijas, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

15 komentarų

 1. Žemyna:

  Kol jaunatis, kas vakarą:
  – Mėnuo, mėnulaiti,
  Dangaus karalaiti,
  Tau pilnatis,
  Man sveikata…

  • Vidinis Balsas:

   Aš plaunu rankas kas dešimt minučių. O jūs ? Kas dvidešimt – jums galas . skrydis virš gegutės lizdo ?

   • Žemyna:

    Ne, aš bandau juos pribaigti (ar bent išgąsdinti) nešvaros, mėnesius neprausto kūno dvoku!
    Vos tik kuris nors virusas ima sukiotis palei mūsų aukšto butų duris, renkasi, į kurį čia jam įsmukus, vos priartėja prie mano durų plyšio, vos įkvepia, taip ir krenta aukštielninkas, ir makaluoja kojomis, nelygu įnoringas vaikas prekybos centre… Mano kvapas jį veika kaip dichlofosas tarakoną…Taip ir nepajėgia apsiversti, vėl ant kojų atsistoti….

 2. Vidinis Balsas:

  Man įdomiausia, kodėl Alkas, kaip niekas kitas, šia paniką kelia – jau rusai nebepuola ?

 3. Žemyna:

  Paaiškėjus pirmajam koronaviruso atvejui – profesoriaus Usonio perspėjimas: neturime 2 pagrindinių ginklų
  – delfi.lt/news/daily/lithuania/paaiskejus-pirmajam-koronaviruso-atvejui-profesoriaus-usonio-perspejimas-neturime-2-pagrindiniu-ginklu.d?id=83652549

 4. sparnai:

  Keista kad tokie asilai pavadinkim, yra alke rodomi. Alko reitingai kris akyse. Laikas kurti nauja tinklapy tautininkams/gamtatikiams. Šitas šiukšlynas darosi nebepatrauklus

 5. miestiete:

  Manau sodą ne dėl gerimo perka. Soda gera valymo priemonė, dar ir ekologiška. Viską ja plaunu. Tik va atsargų nenusipirkau, tai kuo dabar reijės valyt, jei dingo iš parduotuvių lentynų??? Vajė vajė kažkaip nepastebėjau, kad ją perka. O grikiai juk ir Lietuvoj auga. Aš pvz., grikių miltus visada kaimiškus vartoju, nes grikiai toks produktas, kad sumalt grūdus galima ir girnom, kavamale, išsijot, bet kruopų nepasigaminsi. Bet jas vėlgi Lietuva gamina. Tai valio, gal ūkininkams gyvenimas pagerės, jei kokia vėl ekologinė katostrofa neužgrius. Aš tai ryžių akcijinių nusipirkau. Va su ryžiais dėl ekonominės krizės gali būt striuka. Truks maisto produktų, mažiau ės, užteks pavalgyt, nebus tiek pilvotų. Valgyt reik, kad gyventum, o ne gyvent tam, kad valgytum!

  • Žemyna:

   Turgaus parduotuvėlėse nežiūrėjote? Anksčiau būdavo. Viskuo geras daiktas – skalbyklėje ir vandenį minkština, ir baltą patalynę bei drobės rankšluosčius puikiai skalbia (o kažkada ir virinome skalbinius su ja arba ūkiniu muilu! Virimas buvo puikus būdas labai greitai susidoroti su patalynės skalbimu. 20 min. ir neši skalauti. Skalbyklė labai ilgai terliojasi. Bet ją galima panaudoti išvirintiems skalbiniams išskalauti ir išgręžti. Manau, būtų greičiau.). Soda dar ir grindis, ir visa kita ne tik plauna, nuriebalina, bet ir DEZINFEKUOJA. Virtuvėje apskritai nepamainoma. Tik nepainiokime geriamosios sodos su buityje naudojama (ir kainos juk skirtingos). 🙂
   Beje, geriamosios pakelį kai kas siūlo suberti į vonią ir pagulėti tokiame vandenyje. Tiek nebėriau, gal trečdalį. Nieko, gyva likau.

 6. Varpininkui:

  Sergate tamstos, labai sergate

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: