Kauno miesto meras gavo paslaptingą siuntinį (1)

Studentų siuntinys merui | ktusa.lt nuotr.

Studentų siuntinys merui | ktusa.lt nuotr.

Kauno technikos universiteto (KTU) studentai ėmėsi siekia, jog pagaliau būtų sutvarkyti Kauno Gričiupio parko laiptai esantis A. Purėno gatvėje. Studentai Kauno merui išsiuntė siuntinį su lentomis, plaktuku, ir vinimis, kuriuos studentai nupirko tiltelio remontui, ir laišku, kuriame paaiškino, jog šios priemonės skirtos tam, kad savivaldybė išleistų mažiau lėšų tiltelio remontui. 

Pirmą kartą į savivaldybę studentai dėl laiptų remonto kreipėsi dar 2019 m.prieš Kalėdas . Tuomet nuo KTU studentų Kauno merui buvo  išsiųsti 961 laiškai su prašymais pateikti bent minimalų Gričiupio tiltelio tvarkymo planą.  Tačiau jokio atsako iš savivaldybės negauta.

A. Purėno gatvėje, Gričiupio parke esantis tiltelis, jungiantis Gričiupyje įsikūrusius KTU bendrabučius ir KTU studentų miestelį yra itin prastos būklės jau beveik metus. Kauno miesto savivaldybės administracija dar 2018 metais ruošėsi pasinaudoti parama Gričiupio parko atnaujinimui. Išklausius miestiečių pasiūlymų tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis dar 2018 m. birželį gyventojams pristatė parko sutvarkymo projektą ir žadėjo , kad laiptai bus sutvarkyti iki 2019 m. rugsėjo 1-os dienos.

Dėl uždaryto Gričiupio parko piktinasi ne tik studentai, bet ir Gričiupio seniūnijos gyventojai. Jie jau 2019 m. rugpjūčio mėnesį skundėsi, jog „Gričiupio parkas jau maždaug du mėnesius uždarytas, tačiau jokios informacijos apie tai, kas nutiko, ir kiek laiko jis bus uždarytas nėra“.

„Verta paminėti, kad šiuo keliu eina ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir užsienio studentai, tad ir KTU studentų miestelio įvaizdis griaunamas tarptautiniu mastu. Šiuo siuntiniu siekiame, jog savivaldybė pagaliau atsižvelgtų į šią opią, KTU studentams rūpimą, problemą ir pagaliau būtų pradėta Gričiupio parko rekonstrukcija“, – rašoma žiniasklaidai išplatintame studentų pranešime.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: