Toliau bus asfaltuojama gatvė, kurioje gyvena S. Skvernelis (1)

Žvyruotas kelias | sumin.lt nuotr.

Žvyruotas kelias | sumin.lt nuotr.

Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje vasario 21 d politikai patvirtino  2020–2022 metų strateginį veiklos planą, į kurį įtrauktas ir gatvės, kurioje gyvena Ministras Pirmininkas, tolesnis asfaltavimas.

Plane numatyta per trejus metus Zujūnų seniūnijos Upės gatvės asfaltavimui skirti 800 tūkst. eurų. Gatvė, kurioje gyvena ir Saulius Skvernelis, pradėta asfaltuoti pernai, Vyriausybei ir savivaldybei skyrus papildomus 300 tūkst. eurų.

Pastaruoju metu žiniasklaidoje dažnai pasirodant informacijai apie Zujūnų seniūnijos Upės g. atkarpos tvarkymo darbus, svarstant Tarybos sprendimo projektą dėl strateginiame 2020-2022 metų veiklos plane įrašyto Upės gatvės kapitalinio remonto įtraukimo, Tarybos posėdyje netrūko diskusijų ir Lindiniškių bendruomenės nepasitenkinimo, esą neteisingai skirstomas finansavimas ir Lindiniškių kelias nėra įtrauktas į strateginį veiklos planą.

Lindiniškių bendruomenės vadovas Igoris Repovas tvirtino, kad jo atstovaujami gyventojai dėl maždaug 4 kilometrų kelio atkarpos tarp Bukiškių ir Riešės asfaltavimo nesėkmingai kovoja jau gerokai daugiau nei dešimtmetį.

Valdantieji, raginę palaikyti projektus, kartojo argumentą, jog gyventojai, reikalaujantys asfaltuoti jų gatves, nėra kalti , jog kaimynystėje gyvena politikai.

„Jeigu mes taip paanalizuosime, kas gyvena mūsų rajone – tai pusė Seimo narių, pusė Vyriausybės narių, teismo. Mūsų rajone jie gyvena, mes džiaugiamės, į biudžetą patenka mūsų pinigai. Bet kuo žmonės kalti būtent iš tų šešių kaimų, kad ten gyvena premjeras? Tai irgi premjeras būna laikinas, šią kadenciją. Duok Dieve, tegul jis laimi, jeigu taip apsispręs gyventojai“, – posėdyje kalbėjo merė Marija Rekst.

Reikalaujant opozicijai, už Upės gatvės klausimą buvo balsuojama atskirai. Už planus toliau asfaltuoti upės gatvę balsavo 18 politikų – valdančiųjų Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovų. Du tarybos nariai susilaikė, aštuoni buvo prieš.

Tarybos posėdyje buvo pritarta Vilniaus rajono savivaldybės 2020-2022 m. strateginio veiklos plano priemonių išlaidų suvestinei, kurioje nurodytos planuojamos vykdyti priemonės, planuojamas lėšų poreikis 2020-2022 metams bei finansavimo šaltiniai. Strateginis veiklos planas rengiamas siekiant efektyviai panaudoti turimus bei planuojamus gauti finansinius, materialiuosius ir darbo išteklius užsibrėžtiems tikslams pasiekti, atlikti veiklos stebėseną ir atsiskaitymą už rezultatus.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: