Parasparnininkai Vasario 16-ąją pasitiko tradicinėmis tikslaus nusileidimo varžybomis (nuotraukos) (0)

Renginio akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Renginio akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Trakuose vasario mėnesį, minint Lietuvos Nepriklausomybės dieną, tradiciškai rengiamos parasparnių tikslaus nusileidimo varžybos „Trakai Open“ šiemet įžengė jau į trečią dešimtmetį. Savaitgalį Trakuose surengtas Lietuvos atviras parasparnių tikslaus nusileidimo čempionatas ir Šiaurės ir Rytų Europos parasparnių tikslaus nusileidimo čempionato „Brilliant foot“ 1-asis etapas.

Daugelį metų vykdavusios ant užšalusio Galvės ežero ledo, šiemet dėl šiltų orų varžybos persikėlė į Senuosius Trakus.

Vasario 14-a buvo treniruočių diena, vasario 15-ą sportininkai kovojo dėl tiksliausiojo titulo. Nors dėl stipraus vėjo varžybų skrydžiai vasario 16-ąją nevyko, pasak renginio organizatorės Gretos Boliaku, aistrų ir netikėtumų buvo daug, o nugalėtojai paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis. G. Boliaku džiaugėsi, kad varžybos Trakuose pritraukia nemažai dalyvių iš užsienio, taip pat ir jaunimo.

Lietuvos čempionato nugalėtoju tapo Dainius Liegus. Jis aukščiausią šių varžybų apdovanojimą atsiėmė jau šeštą kartą iš eilės.

Nei vienų žiemos varžybų nepraleidęs šių metų „Trakai Open“ organizatorius ir dalyvis Jurijus Jakovlevas prisiminė ir šalčiausias vasario varžybas.

„Tuomet naktį buvo minus 20, dieną – minus 15“, – pasakojo parasparnininkas. Jo teiginu, svarbiausia tinkamai apsirengti ir daug judėti.

Šiemet į Trakus susirinko 54 dalyviai iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Olandijos, Latvijos ir kitų šalių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: