Prezidentas su valdančiųjų vadovu aptarė ateities darbus (3)

Prezidentas su valdančiųjų vadovu aptarė ateities darbus | lrs.lt, R. Dačkaus nuotr.

Prezidentas su valdančiųjų vadovu aptarė ateities darbus | lrs.lt, R. Dačkaus nuotr.

Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su Seimo valdančiosios koalicijos vadovu Ramūnu Karbauskiu. Susitikime buvo aptartas tolesnis darbas su valdančiąja koalicija, pagrindinės teisėkūros iniciatyvos, kurias Prezidentas planuoja pristatyti Seimui pavasario sesijoje, kitos politinės aktualijos, praneša Prezidentūra.

„Nepaisydami tebevykstančių karštų diskusijų įvairiomis temomis, privalome ir toliau labai atsakingai bei kokybiškai rengti įstatymų pataisas, sutelkti energiją diskusijai svarbiausiais valstybei klausimais“, – teigė šalies vadovas.

Prezidentas svarstymui kovą prasidėsiančios Seimo pavasario sesijos metu ketina teikti Viešųjų pirkimo įstatymo pataisas, papildomą laisvadienį vaikus auginantiems tėvams suteiksiančias Darbo kodekso pataisas, Korupcijos prevencijos ir kitų įstatymų pakeitimus.

Prezidentas su valdančiųjų vadovu aptarė ateities darbus | lrs.lt, R. Dačkaus nuotr.

Prezidentas su valdančiųjų vadovu aptarė ateities darbus | lrs.lt, R. Dačkaus nuotr.

Susitikime aptartas efektyvesnei aplinkos apsaugos valstybinei kontrolei skirtas įstatymų paketas bei elektroninių rinkliavų keliuose įvedimas.

Prezidentas nekeičia savo nuomonės susisiekimo ministro klausimu.

„Klausimais, dėl kurių yra esminių nuomonės skirtumų, taikos pypkės nerūkomos“, – sakė Prezidentas Gitanas Nausėda.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

3 komentarai

 1. na,na:

  prašom išsamiai paaiškinti kas turima omenyje įstatyme dėl elektroninių rinkliavų keliuose . Ką iš to išloš visuomenė , vairuotojai ?

 2. ŽEMAITIS:

  DIAGNOZĖ: Mūsų prezidentas yra socialistas.
  Tikrai galit iš manęs tyčiotis ir pajuokti – “žiauriai” apsiklvailinau, tad to nusipelniau.
  Pamenat, prieš rinkimus aktyviai agitavau už Nausėdą naiviai tiegdamas, kad jis “bus geriausias visų laikų Lietuvos prezidentas”. Nežinau, ar čia aš buvau toks kv…, ar visus mus apgavo.
  Balsavome kaip už liberalą (banko analitikas ir pan.) o gavosi socialistas… Tokios radikalios mutacijos dar niekada nesu regėjęs Neįtikėtina…
  Tad labai visų atsiprašau, kad rinkimuose balavau už Nausėdą. man dėl to gėda ir gailiuosi.
  Tačiau pabandysiu atpirks savo kaltę – ateityje drysiu viską, kąd šio nelineralaus žmogaus populiarumas būtų kuo mažesnis!

  • Kaip galima buvo nesuprasti, kad Nausėdos “gerovės valstybė”, tai negali būti kas nors kita, o tik tas pats komunistų kurtas – komunizmas, tik vardas jam duotas kitas. Ta pati panelė, tik kita suknelė… Juk komunizmo principas – kiekvienam pagal poreikius, būtent didžiausią grerovę ir reiškia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: