Į sankryžas sugrįžta žaliosios rodyklės (1)

sumin.lt nuotr.

sumin.lt nuotr.

Vyriausybė pakeitė nutarimą ir leido visam laikui leido grąžinti dešinįjį posūkį leidžiančias žaliąsias rodykles sankryžose.

Nors Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius žadėjo senąją tvarką grąžinti metams, Ministrų kabinetas nusprendė jokio termino neįtvirtinti.

Ministras taip pat pabrėžė, kad lentelės kai kuriose sankryžose bus leidžiamos laikinai, „kol bus atlikti numatyti darbai“, žaliosios rodyklės taip pat būtų įrengtos ten, kur eismo problemų neįmanoma išspręsti keičiant infrastruktūrą.

„Atsižvelgdami į vairuotojų ir kitų eismo dalyvių prašymus bei siekdami užtikrinti kiekvieno saugumą,  priėmėme svarbų sprendimą leisti naudoti lenteles su žaliomis rodyklėmis tose sankryžose, kur ypač svarbu užtikrinti eismo pralaidumą“, – sako susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

„Buvo pramiegota ir atsibusta. Jei mes pratęsime metams laiko, bus tas pats – pamiegos ir vėl paskutinę dieną spręsime problemą“, – Vyriausybės posėdyje  kalbėjo Ministras Pirmininkas S. Skvernelis.

Žaliosios rodyklės dešinįjį posūkį automobiliams, kaip ir anksčiau, leis esant raudonam šviesoforo signalui, prieš tai sustojus prie sankryžos ir įsitikinus, kad tai netrukdys pėsčiųjų saugumui, kitų transporto priemonių eismui.

Dešinįjį posūkį leidžiančių rodyklių Lietuvos sankryžose neliko nuo sausio, tačiau didžiųjų miestų savivaldybės sako, kad tai padidino eismo spūstis, o sprendimo nauda yra abejotina.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , .

1 komentaras

  1. na,na:

    labai malonu,kad pirmą kartą viešai pripažįstama suklydus .IR KLAIDA IŠTAISOMA. Žmogus pajunti,kad gal vyriausybėj ne vieni švancai,kad yra žmonių jaučiančių tikrą atsakomybę už savo veiksmus .Šiaip ar taip ,mano galva , didelis pliusas.Istorinis:))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: