Trys patarimai kaip pirkti sekso prekes internetu (2)

fantazijos_lt_nuotr

www.fantazijos.lt nuotr.

Įsigyti prekes internetu dabar yra paprasčiau, nei kada nors anksčiau. Galima rasti gausybę pačių įvairiausių niekučių, rakandų bei prekių, kurios padeda buityje, darbe arba asmeniniame gyvenime. Pačių įvairiausių žaisliukų bei aksesuarų galima nusipirkti sėdint prie kompiuterio ar tiesiog per išmanųjį telefoną. Ne naujiena internetinėje prekyboje yra ir sekso prekės. Tačiau ne visi žmonės jas perka maksimaliai sau naudingu būdu ir neretai: permoka, neužtikrina savo privatumo, dėl to jaudinasi arba nesuranda tiksliai to, ko nori. Šis straipsnis padės tinkamai pirkti erotines prekes internetu.

Pirmiausia – tinkama el.parduotuvė

Tiek pasirinkimo galimybės, tiek prekių kainos patrauklumas bei pačių pirkėjų duomenų ir privatumo saugumas daugiausiai priklauso nuo pačios elektroninės parduotuvės. Sekso prekės internetu perkamos tikrai didelėmis apimtimis, tad Google paieškoje įvedus atitinkamus žodžius arba plačiau panaršius interneto platybes rastumėte kelias dešimtis tokias prekes siūlančių įmonių.

Tačiau neilgai trukus galite tas kelias dešimtis susiaurinti iki vos kelių. Vartotojų privatumas, geros kainos, paslaugus aptarnavimas – būtina. Patikima internetinė parduotuvė visada turėtų turėti ir aiškiai nurodytus kontaktus, rekvizitus. Kuo ilgiau ta bendrovė versle – tuo geriau. Radote tikrų pirkėjų atsiliepimų? Irgi šaunu. Taip pat vertėtų dėmesį atkreipti ir į įvairias atsiskaitymo bei prekių pristatymo galimybes. Tai leidžia mums pereiti prie kito punkto.

Papildomas dėmesys geroms kainoms

Kartais vertėtų pasikliauti sena gera liaudies išmintimi „Kas per gerai – tas nesveika“. Ši patarlė labai tinka tada, kai kalbame apie itin žemas kainas siūlančius pardavėjus. Jie gali apgauti arba bandyti įkišti nekokybiškas prekes, prisidengdami žymiu prekės ženklu. Internete dažnai sunku patikrinti pardavėjo reputaciją ir nuoširdumą, todėl teks pasikliauti savo pačių dedukciniais sugebėjimais.

Daug pirkėjų renkasi palyginti kainas tarp didžiųjų arba populiariausių pardavėjų ir jau tada renkasi pigiausią variantą tarp jų. Nereikėtų rizikuoti. Geriau tegu tuo užsiima kažkas kitas. Pasirinkimas turėtų vykti tarp tų pardavėjų, kuriais pirkėjas pasitiki arba gali pasitikėti. Didesnės elektroninės parduotuvės ne tik galės pasiūlyti platesnį prekių asortimentą, bet ir tikrai neapgaus, saugos savo reputaciją bei užtikrins geresnį kliento aptarnavimo procesą.

Tad drąsiai lyginkite kainas, bet apsvarstykite – ar pasiūlymas nėra per geras, kad būtų tiesa?

Galų gale – rūpinkitės savo saugumu

Bet kuri sekso prekių parduotuvė, rimtai žiūrinti į savo verslą bei klientus, turi rasti būdus, kaip užtikrinti pirkėjų privatumą bei saugumą. Tokių prekių pirkimas yra kiekvieno(-os) asmeninis reikalas, tad pašaliniams asmenims apie tai žinoti nėra būtina. Užsitikrinkite savo anonimiškumą bei privatumą prekes užsisakydami į namus arba paštomatą. Jokiu būdu prekių neužsisakinėkite į darbą. Patikėkite, yra buvęs ne vienas kuriozas, kuris užtraukė blogą reputaciją arba sukėlė tikrų tikriausią sumaištį, kada vibratorius atsidūrė ant ne to žmogaus stalo.

Taip pat svarbu ir anoniminės pakuotės. Kai kurie pardavėjai to nesiūlo, bet tai – taip pat svarbu. Juk jums nesinori, kad per siuntinio įpakavimą šviestų pikantiškas pakuotės turinys. Kur gi tada paslaptis ir įdomumas? Juokas juokais, bet saugios ir privatumą užtikrinančios pakuotės taip pat prisideda prie patogumo užsisakinėjant sekso žaislus.

Be jokios abejonės nevertėtų ignoruoti ir atsiskaitymo galimybių. Geriausi ir populiariausi yra: el. bankininkystė, pavedimas pagal nurodymą, mokėjimas iš kreditinės arba debetinės kortelės bei atsiskaitymas grynais atsiėmimo metu. Taip pat vis populiarėja ir elektroninės piniginės, kurias jau priima tikrai nemaža dalis elektroninės prekybos atstovų.

Papildomas patarimas – nebijokite klausti

Naujam arba mažiau patyrusiam pirkėjui yra labai malonu, kada yra žmogus, galintis patarti bei padėti pasirinkti. Jeigu yra „gyvos pagalbos“ funkcija elektroninėje parduotuvėje, drąsiai kreipkitės nurodydami dominančią arba neraminančią temą, pateikdami klausimus. Darbo valandomis iškart gausite atsakymą ir galėsite drąsiau priimti sprendimą.

Tad viską sudedame ir išplaukia vaizdas, kad sekso prekes internetu reikėtų pirkti iš patikimos internetinės parduotuvės, kuri turi gerą reputaciją ir veikia ilgai. Taip pat vertėtų palyginti kainas tarp didžiųjų pardavėjų ir pasirinkti geriausią pasiūlymą, nepamiršti saugaus bei greito atsiskaitymo ir pristatymo, o iškilus klausimams – nedvejoti kreiptis. Štai ir viskas. Jūs jau mokate saugiai ir efektyviai pirkti erotines prekes internetu!

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: