„Iš savo varpinės“: Miesto grimasos. Tiltas į niekur (video) (3)

Vitalijus Balkus | „Iš savo varpinės“ stop kadras

Vitalijus Balkus | „Iš savo varpinės“ stop kadras

Didžioji politika be abejo įdomus dalykas, tačiau realūs maži darbai daug geriau pasako ko politikai verti, nei ilgos ir „žiauriai protingos“ kabos. Todėl kviečiame pasigrožėti kone tobula miesto planavimo marazmo iliustracija. Keli milijonai eurų išleisti, tačiau nežinia kada bus galima pasinaudoti tuo kas pastatyta.

Labai ačiū žmonėms parodžiusiems šį išskirtinį neūkiškumo bei aplaidumo pavyzdį. Ir beje bus dar daugiau pan. vietų parodyta ateityje.

Brangūs draugai, jei ir jus manote, kad panašių marazmų miestuose neturi būti – pasidalinkite šiuo video savo laiko juostuose o taip pat raginame tą patį padaryti mero, miesto tarybos narių bei savivaldybės puslapiuose.

Kategorijos: Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

3 komentarai

  1. Dronas:

    Labai gerai, kad viešinate tokius dalykus.

  2. Ką čia “tiltas į niekur”, – tai tik tiltelis palyginti… Antai “nevedanti į niekur” “Rail Baltica” geležinkelio dalis yra nutiesta gal jau prieš kokius 4 metus nuo Kauno iki Lenkijos sienos išleidžiant 365 mln. ES investicinių eurų. Va čia tai planavimo marazmai, tai Lietuvos grimasos… Už tokius pinigus jau galėjome turėti labai reikalingą susisiekimui Baltijos sostinėms europinę priemonę – pusės kelio greitąjį geležinkelį nuo Vilniaus link Rygos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: