Prasideda kelio Vilnius-Utena rekonstrukcija (0)

Kelias Vilnius - Utena | madeinvilnius.lt nuotr.

Kelias Vilnius – Utena | madeinvilnius.lt nuotr.

Prasideda senai laukti A14 Vilnius-Utena kelio rekonstravimo darbai. Pirmu etapu bus rekonstruotas 4,2 km ilgio ruožas – nuo 16-to kilometro, kur baigiasi keturių juostų kelias, iki 21-ame kilometre esančios sankryžos į Nemenčinę. Magistralė bus platinama nuo 2 iki 4 eismo juostų.

Pirmąjį prieš kelis dešimtmečius nutiesto betoninio kelio Vilnius–Utena ruožą rekonstruos Suomijos statybos grupės YIT infrastruktūros projektų bendrovės „YIT Infra“ Lietuvos ir Estijos padaliniai.

Lapkričio pradžioje paskelbtas ir antrasis 24,4 mln. eurų maksimalios vertės konkursas. Jo laimėtojas turės suprojektuoti ir pastatyti viadukus ties 16-tu kelio kilometru, kur baigiasi keturių juostų kelias, ir 21-ame kilometre esančioje sankryžoje.

Dėl darbų kelyje A14 eismas kreipiamas apylanka Dėl kelio rekonstravimo darbų draudžiamas eismas magistralinio kelio A14 Vilnius–Utena ruože nuo 17,6 iki 20,8 km ir kreipiamas apylanka krašto keliais Nr. 172 Raudondvaris–Giedraičiai–Molėtai ir Nr. 108 Vievis–Maišiagala–Nemenčinė. Apylankos ilgis 7,73 km.

Darbų vietoje galimos transporto priemonių spūstys. Lietuvos automobilių kelių direkcija atsiprašo už laikinus nepatogumus ir siūlo iš anksto planuoti ilgesnį kelionės laiką.

Kelias Vilnius-Utena | madeinvilnius.lt nuotr.

Kelias Vilnius-Utena | madeinvilnius.lt nuotr.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: