Bitėnuose vyks Vydūno draugijos vasaros stovykla (0)

Vaizdas nuo Rambyno į Tilžę | T. Staniko nuotr.

Vaizdas nuo Rambyno į Tilžę | T. Staniko nuotr.

Rugpjūčio 3-10 d., Bitėnuose, veiks Vydūno draugijos stovykla. Rugpjūčio 3 d., šeštadienį, stovyklos dalyviai rinksis ir įsikurs mokytojų Birutės ir Kazimiero Žemgulių sodyboje.

Rugpjūčio 4 d., sekmadienį, vyks stovyklos atidarymas – vėliavos pakėlimas, Vydūno kapo Bitėnų kapinaitėse lankymas, popietė ant Rambyno.

Žadama konferencija Pagėgių Vydūno viešojoje bibliotekoje, skirta Vydūno ir Vaižganto gyvenimo ir kultūrinės – kūrybinės veiklos paralelėms; išvyka į Kintų Vydūno kultūros centro šventinį renginį, pažintinė išvyka po Rambyno regioninį parką – tikslios datos bus praneštos vėliau. Likusiai vienos dienos programai, taipogi ir popietei ant Rambyno, rengėjai laukia dalyvių pageidavimų ir pasiūlymų.

Rugpjūčio 9 d., penktadienį – sueiga pas Martyną Jankų (M. Jankaus muziejuje). Rugpjūčio 10 d., šeštadienį, – sovyklos uždarymas Kaip visada, stovykloje bus gyvenama su dainomis, darbais ir vydūniškais pokalbiais.

Taigi, visi kviečiami vasaros savaitę praleisti prie šventojo Rambyno. Keliaujantiems iš Vilniaus, žadamas autobusiukas. Apie ketinimą dalyvauti stovykloje reikia pranešti iš anksto.

Užsirašyti į stovyklą galima paskambinus arba parašius: Juozui, tel. nr. 8 610 07927, el.p. juozas.sidiskis@gmail.com

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Kelionės, Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: