Jei automobilis sugedo, lieka automobilių nuoma… (1)

Pixabay.com

Pixabay.com

Automobilis – kasdienybės palydovas, su kuriuo vykstama ir į darbą, ir į sodą, ir pas draugus, ir atostogauti… O jeigu ištikimasis ratuotis ima ir sugenda? Vidurio Lietuvos gyventojui tuomet būtų aktualu automobilių nuoma Kaune.

Didesniuose miestuose – daugiau galimybių? Toks klausimas ateina į galvą perskaičius pirmąją pastraipą. Įvairių paslaugų teikimas nemenkai priklauso nuo miesto. Pavyzdžiui, tikėtina, kad automobilių nuoma Kaune aprėpia platesnius horizontus nei mažesniame mieste. Panašiai kalbėtina ir apie servisų tinklą. Jei mašina užsiožiavo ir blogai važiuoja ar visai nevažiuoja, servisų tema ne mažiau svarbi nei nuomos klausimas.

Jei automobilis sugenda:

  • Aktualu kuo greičiau kreiptis į meistrus, kad šie nustatytų problemos priežastį.
  • Rūpi, kiek kainuos taisymas.
  • Rūpi, kiek laiko taisymas užtruks.
  • Ima kirbėti mintis, kad reikia kitos mašinos.

Ką daryti, jei servisas neturi automobilio, kurį klientams siūlytų kaip pakaitinį? Automobilių nuoma – ko gero, vienas tikslingiausių sprendimų tokiu nemaloniu atveju.

Nuomos variantų esama visokių. Galite rinktis trumpalaikę ar ilgalaikę, galite nuspręsti, kokio konkrečiai ratuočio norite. Suprantama, jeigu reikalas skubus, nei markė, nei modelis tikriausiai neimponuoja. Kita vertus, jei jau nuomojamasi, tai stengiama nepraleisti progos išbandyti mėgstamo gamintojo modelį.

Nuomojami automobiliai paprastai būna gana nauji, vadinasi, nereikės jaustis lyg geldoje. Niekas nesako, kad nerasite nei menkiausio įbrėžimo, tačiau autoparko tvarkingumas dažniausiai pagirtinas. Kita vertus, nesinori absoliutinti.

Kas svarbu, kai nuoma reikalinga nedelsiant?

Įbrėžimai, kuriuos ką tik paminėjome, atrodo niekis palyginti su nepatogumais, kurių patirtume likę be mašinos. O kas gi svarbu, kai nuomotis reikia čia ir dabar?

Kaina, konkrečios sąlygos – bene pirmiausia į galvą ateinantys kriterijai. Kadangi nuosavo automobilio taisymui teks išleisti tam tikrą sumą pinigų, būtų smagu, kad bent nuoma nepriverstų nusimauti paskutinių kelnių. O kokių sąlygų tikimasi? Kuo lankstesnių. Kas be ko, tikimasi ir spartumo – kad laukimas iki raktelių gavimo neapkarstų.

Sprendimas Nr. 1?

Jei transporto priemonė sugedo, bet važiuoti vis tiek būtina, nuomojimasis pasirodo kaip sprendimas Nr. 1. Tai galimybė visur suspėti ir neiškrypti iš numatyto savaitės plano.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: