Seime paminėtos Romualdo Ozolo 80-osios gimimo metinės (nuotraukos, video) (5)

R. Ozolo 80-čio minėjimas Seime | Olgos Posaškovskos nuotr.

Romualdo Ozolo 80-čio minėjimas Seime | lrs.lt, O.Posaškovskos nuotr.

Seimas paminėjo Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio ir Seimo tarybos nario, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, atkurtos nepriklausomos pirmosios Lietuvos Respublikos Vyriausybės ministro pirmininko pavaduotojo ir buvusio Seimo nario Romualdo Ozolo 80-ąsias gimimo metinės.

Kovo 11-osios Akto salėje surengtoje konferencijoje „Romualdas Ozolas – valstybės kūrėjas“ renginio dalyvius pasveikino Seimo pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė ir Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkas prof. Arūnas Gumuliauskas.

Pranešimus apie R. Ozolą, kuriam sausio 31 d. būtų sukakę 80 metų, pristatė jo politinės ir mokslinės veiklos bendražygiai.

Minėjimo vaizdo įrašas:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , .

5 komentarai

  1. Arūnas:

    pasigedau Centro partijos pirmininko N. Puteikio (būsimo kandidato į prezidentus?) dalyvavimo Centro partijos kūrėjo R. Ozolo paminėjime- nedalyvavo nei kaip pranešėjas, nei diskusijoje. Kyla abejonių ar Puteikis yra Ozolo idėjų apie nepriklausomybę šalininkas…

  2. Eugenija:

    Koks Radžvilas savimyla! Nieko naujo nepasakė, nei apie kaimynų istorijos raidos įtaką mums, nei apie Ozolą. Bet taip “kietai” atrodė, kaip gruzinas su arbūzais po pažastim. Nusivyliau.

  3. Beveik visa V.Radžvilo kalba buvo skirta pagerbti ROMUALDĄ OZOLĄ,!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: