D. Trečiakauskas. Atviras laiškas D. Šakalienei: Mes neprarasime drąsos ir mes nebijome! (22)

Darius Trečiakauskas | LSDPS nuotr.

Darius Trečiakauskas | LSDPS nuotr.

Dovile Šakaliene, per tuos kelis mėnesius nusižudė du tėvai, o tūkstančių vaikų ir šimtų šeimų likimai buvo negrįžtamai sužaloti. Ir tos baisios psichologinio ir emocinio smurto negrįžtamos pasekmės liks visam jų likusiam gyvenimui. Ir viso šito nematyti, atvirai neigti ir ciniškai nepripažinti gali tik visiškai bejausmis ir bedvasis sutvėrimas, toks pats kaip tie vykdytojai, kurie ištikimai tarnavo hitlerizmui ar stalinizmui – plėšė vaikus nuo motinų krūtinių ir siuntė į perauklėjimo ar koncentracijos stovyklas, sibirus ir gulagus, šaudė, naikino ir grūdo į kalėjimus mūsų laisvės kovotojus… o paskui, Niurnbergo procese ir kituose teismuose, aiškino, kad jie tik laikėsi galiojančių įstatymų ir vykdė komandas.

Sistema, kuri šeimas, jų tėvus ir vaikus „a priori“ laiko galimais nusikaltėliais, sistema, kuri tėvams užkrauna tik pareigas ir atsakomybes be jokių teisių ir galių, sistema, kuri reikalauja bekompromisio paklusimo ir aklo vykdymo, sistema, kuri verčia tėvus pasirašyti „konfidencialumo“ sutartis dėl jų vaikų atėmimo iš šeimos, sistema, kuri formuoja konclagerio ir kalėjimo subkultūrą, kur „bosas“ (valstybės institucija) visada teisus – tokia sistema turi būti nedelsiant sustabdyta, užkardyta ir sunaikinta. Nes tokia sistema veikia ne tik prieš vaikus, tėvus ir šeimą, tokia sistema veikia prieš pačią valstybę ir jos pamatus, prieš jos Konstituciją, prieš visuotinę žmogaus teisių deklaraciją, prieš humanizmą ir pamatines žmogiškąsias vertybes, prieš patį Žmogų. Tai yra nevilties, netikėjimo ir mirties sistema.

Todėl akivaizdu, kad šitas antikonstitucinis valstybinių institucijų smurtas ir genocidas prieš savo valstybės vaikus, jų tėvus ir pamatinę valstybės ląstelę – šeimą, turi būti sustabdytas nedelsiant, o kaltieji patraukti atsakomybėn. Dovile, mes tikrai nepritrūksim drąsos ir nebijosim, mes bundame ir keliamės savo vaikų ir šeimų gynybai, mes esame laisvi ir vadovaujamės mūsų valstybės Konstitucija ir Žmoniškumo kodeksu. O tie bedvasiai mankurtai ir užsienio fondams parsidavę „barnevernetų“ kūrėjai, kuriems vaikai tėra verslas, užmaskuotas po garsiais šūkiais ir deklaratyviais „geriausiais vaiko interesais“, realiai masiškai atimant juos iš šeimų – jau priėjo liepto galą.

Ką jūs, Dovile, asmeniškai padarėte, kad bent vienas vaikas, mūsų valstybės mažasis pilietis, grubiai, ir kaip aiškėja, neteisėtai, atimtas iš mūsų mamų ir tėvų Norvegijoje, Švedijoe, JK ar kitur, būtų gražintas į savo gimtinę, kad jo globėju būtų paskirti jo artimiausi giminaičiai ar, kad reikalui esant, tėvynėje jam būtų rastas mylintis globėjas kalbantis gimtąja kalba??? Kaip galima nuspėti – matyt visiškai NIEKO. Mes visi žinome, kad kaip tik buvo dedamos visos pastangos, manipuliuojama vargšo Matuko istorija, keliama masinė psichozė ir koordinuotai daromas visas įmanomas spaudimas, kad tokia pati bejausmė ir vaikus bei šeimas naikinanti įstatymo mašina prasiskintų kelia ir mūsų valstybėje.

Kiekvienas išdrįsęs kelti pagrįstus klausimus apie buldozeriu stumiamą įstatymą iškart buvo apšaukiamas smurto propaguotoju, mąstantys ir atsakingi tėvai buvo marginalizuojami, o tikri, pamatuoti ir atsakingi vaikų psichologijos ir psichiatrijos specialistų argumentai ir keliamos abejonės tiesiog ignoruojami, net gi buvo suburta aktyvistų „zonder“ komanda, kurios credo – „tikslas pateisina priemones“ – šiandien duoda realius „vaisius“ – nusižudę tėvai, psichologiškai suluošinti vaikai, išdraskytos šeimos, baimė ir netikėjimas savo valstybe, auganti emigracija…

Nei vienas psichiškai sveikas žmogus – tėvas ar mama – nėra už smurtą nei šeimoje, nei už jos ribų. Mes visi ir kiekvienas sakome – NE smurtui prieš vaikus, smurtui prieš tėvus, smurtui prieš šeimas!

Ir todėl mes garsiai ir aiškiai sakome – Dovile Šakaliene, mes NEBIJOME, mes NEPASIDUODAME ir mes LAIMĖSIME !!!

Autorius yra Lietuvos Tėvų Forumo pirmininkas

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

22 komentarai

 1. Mano nuomone:

  Teisingas straipsnis.NEPASIDUOSIM SMURTUI.

 2. liepa:

  Linkiu, kad šitas straipsnis pasiektų bent jau Šakalienės akis. Maža tikimybė, kad pasieks tokios bejausmės žmogystos sąžinę.

 3. Gintaras Raulinaitis:

  Supraskime tikrą tiesą: kol neissirinksiva Lietuviško Prezidento, – tol jokios graudenimo ašaros nepadės!.. ARVYDAI JUOZAITI, – esi artimiausia ir viltingiausia Lietuvių VILTIS

 4. Žemyna:

  Šioje istorijoje pasireiškusios šeimos ir vaikų „ekspertės” ateityje bus adekvačiai įvertintos, o jų „žygdarbiai” prieš vaikų ir šeimų gerovę ir saugumą ne tik Europos studentams ir specialistams bus pasitelkiami pavyzdžiu, kaip lengva tapti nusikaltėliu, kai imiesi iniciatyvų, kurioms nesi subrendusi, o gal niekada ir nesubręsi, nes ne kiekvienas gimęs gerbiamu ir su dėkingumu minimu šeimų globėju tapti.
  Taip, taip, atsakys už tai būtent smulkūs pakraščių kolaborantai, entuziastingai įsikimbantys bet kokios iš svetur ateinančios mados, nes paprastai nežmoniškų idėjų „tėvai” sumaniai išsisuka nuo atsakomybės. Kaip visada, atsako,savame kailyje netelpantys garbėtroškos „pėstininkai”.

 5. Žmogaus teisės...:

  Be Juozaičio mepamirškime dar ir Naglio Puteikio ir Puidoko.

 6. Adele:

  Tikiu,kad Lietuvos zmones bus vieningi,kovojant uz seimos ir vaiku teises,kaip buvo vieningi Baltijos kely,nes vaiku grobimo teroras gali paliest kiekviena is mus,jei ne asmeniskai,tai draugus ,artimuosius.

 7. Gintaras Raulinaitis:

  Kiek galiu pasikartoti: ARVYDAS JUOZAITIS!!!!

 8. loreta:

  Paklauskime savęs, keliems vaikams nušluoščiau ašaras, parvedžiau namo, padėjau mamai rasti darbą…………

 9. aitvarai:

  …reiktų skelbti gedulą. Palaikant tas šeimas, kurios sunaikintos, vaikai sužaloti. Ir skelbti kiek Lietuvoj nukentėjusių. Tai didelė nelaimė.

 10. Romas:

  kodel matoma tik sakaliene,o visi kiti seimo nariai,vienbalsiai nubalsave uz juvenaline justicija ,yra maziau kalti uz sakaliene?,o ir veliau jai leide issidirbineti….Absurdistano salis…..

 11. Kestutis:

  Nors nesu R. Janutienes gerbejas, bet manau, kad ji si reikala sutvarkys, nes nebijo nei Dales, nei Karbauskio…Nesu tikras, kad tai pades Sakaliene isversti is Seimo, bet tai tik pradzia. O jeigu pavyktu ja isversti is Seimo tai butu galingas smugis visoms feministems, sexistems, genederistems ir visai leftlistinei ideologijai.
  Manau, kad pagrindinis ginklas turetu buti viesumas.

  Peticija gerai, bet manau, kad sioje situacijjoje teisiniu argumentu del apkaltos Sakalienei mazoka. Daznai Seimo nariai net nezino, kad priima kvailus istatymus, kuriuos veliau kitiems reikia taisyti..
  O kartais ypatingai rafinuoti Seimo nariai (kaip pavyzdys musu mylima Sakaliene) pateikia tokius istatymus, kuriu neimanoma nepriimti del visuotinio spaudimo… Taip pat Sakalienes ir Co bekompromisine kova uz tai, kad Lietuvoje butu ratifikuojama Stambulo konvencija. Kas slypi po “moteru teisemis” zinome…

  Bet kol kas grizkiime prie akcijos “Demaskuok Sakaliene”
  Man atrodo, kad viesoje erdveje yra pakankamai faktu, kurius Sakaliene nenoretu kvestionuoti, nes butu demaskuota, o tokios garbes ji nenori…
  Todel siulau visiems prisideti prie dar vienos akcijos ” Demaskuok D. Sakaliene ir Co” .
  Pradzioje as Sakalienei priminsiu jos priesrinkimini straipsni Delfyje. “Pedofilu dovana Motinos dienos proga ” Save pristatydama kaip “zmogaus teisiu eksperte ir vaiku teisiu gyneja” pasityciojo is savo vaikus praradusiu tevu ir iki sios dienos neatsiprase..

  Kas dar turite kitu faktu – skelbkite ir demaskuokime ta hydra…Skelbkime sia informacija FB ir interneto portaluose.

 12. mama:

  Gal jau laikas sukilti,kiek čia visokios šakalienės su jakavonienemis gali traumuoti vaikus ir šeimas.Jie nori sugražinti jaunimą į šalį,del tokių kvailų įstatymų jaunimas visas išsibėgios.Reikia stabdyti vaikų genocidą.

 13. ŽEMAITIS:

  Štai jums “skandinaviško žmogiško veido” socializmo pasekmės…

  Leftizmas yra leftizmas. Kairiioji ideologija (kaip, beje, ir nacionalistinė) visuomet valstybę, visuomenę, kolektyvą, tautą, bendruomenę, iškelia aukščiau individo. Ir būtent socialdemokratija (iš esmės kaip ir socializmas bei nacionalizmas) sukuria prieladas ir formuoja požiūrį, kad visuomenės ar net “vaiko labaui” jį galima atimti iš šeimos… Aš dar suprasčiau, kai tą šeima – fiziškai žalojantys vaiką smurtautojai (tačiau smurtautojams vieta už grotų). Bet jei jie ne už grotų, jei jų nenuteisė teismas, tai kas gali nurodyti ir atimti iš jų vaiką? Tik leftistinė antiliberali logika gali suformuoti tokį požiūrį.

  Taigi, skandinaviškasis leftizmas atslinko ir į Lietuvą. Ir žinoma – skandinaviškuoju socializmu besižavinčių socialdemokratų dėka….

  Taigi, manau, kad tradiciją gerbiantys konservatoriai bei individo teises iškeliantys liberalai turi susivienyti prieš tokius leftistinius absurdus.

 14. Gustė:

  Laba diena,niekada nepritarsim vaikų atėmimui iš šeimos,kitaip pavadinus pagrobimui.Tai jei valstybė grobia vaikus,tai kodėl jie nebaudžiami kaip tikrieji grobikai?Niekuomet neimtumėm pagrobto vaiko globoti,nes tai pinigų plovimas,nes jiems už tai mokama globa.Ir mes jus visi sėdintis seime gyvenom tais laikais kai buvo baudžiama,bet nieko išgyvenom.Atsisakau kada nors pateikti informaciją apie skriaudžiamus vaikus kažkur pastebėjus.Tai tiesiog plaunami pinigai išlaikant globėjus,soc.darbuotojus ir jus sėdinčius sušiktam seime.Visi mes turim išlaikyti šiuos atseit geriečiu,o ar mus kasnors išlaikys kai duonos neturim?

 15. mama:

  Ponas,jus esate šaunuolis.Mačiau laidą,kad tik daugiau tokių žmonių būtų,ačiū jums.

 16. 123:

  pasirašyti savo nesąmones galėtumėte “Aš idiotas ir tuo didžiuojuosi, rašau, kad visi sužinotų”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: