Lošimo automatai. Jaunimo mados reikalas ar grėsmė? (0)

Mokėjimo kortelės | Rengėjų nuotr.

Mokėjimo kortelės | Rengėjų nuotr.

Prasidėję mokslo metai vis dar reiškia nemenką sąmyšį tiek dėl moksleivių maitinimo, tiek dėl jų popamokinės veiklos. Lošimo automatai vis dar tebėra laikoma viena iš didelių grėsmių jaunuolių piniginėms.

Lošimo automatai

Nors įstatymai reguliuoja azartinių žaidimų organizatorių veiklos vietas, jas neretai galima išvysti visai šalia švietimo įstaigų. Tokia situacija ypač dažna didesniuose šalies miestuose. Vieša paslaptis, kad į žaidimų automatų salonus dažniausiai užsuka jauni žmonės, dažną jų galima išvysti ir su mokykline uniforma. Tai būna abiturientai. Šie salonai, kuriuose veikia lošimo automatai, paiso vienintelės taisyklės – įleisti tik pilnamečius, bet to tikrai nepakanka.

Jau seniai tapo įprasta, kad greitai išgaruojantys mokinių dienpinigiai tampa pagrindine diskusijų tema tėvų susirinkimuose, mokyklos tarybos susirinkimuose. Neretai išsakoma mintis vaikams apskritai neduoti pinigų arba liepti jiems atsiskaityti už kiekvieną centą, namo parnešant jų išlaidas pagrindžiančius čekius. Pastarasis patarimas ne visada pasiteisina, nes jaunuoliai geba apsirūpinti tik svetimas išlaidas deklaruojančiais čekiais, kurie byloja apie įsigytus maisto produktus.

Internetiniai lošimo automatai iš tikrų pinigų

Net ir tais atvejais, kai tėvai ar mokyklos bendruomenė įstengia rasti būdų, kaip apsaugoti mokinius nuo galimos priklausomybės, gudruoliai ieško kitų būdų savo pomėgiui realizuoti. Vienas iš atrastų variantų – internetiniai lošimo automatai iš tikrų pinigų. Jie sukuria tuos pačius pojūčius kaip ir realiuose lošimų automatų salonuose ir žada nemenkesnius laimėjimus.

Nors tėvai iš pradžių džiūgauja, kad jų atžalos nebesibasto nepageidajamose vietose, netrukus paaiškėja, kad internetinėje erdvėje gali grėsti nemenka bėda. Žaidimai iš tikrų pinigų visada reiškia ir finansinius praradimus. Kuo didesnis statymai – tuo didesnė rizika, kaip ir bet kurioje kitoje gyvenimiškoje situacijoje.

Lošimo automatai internetu

Tėvų susirūpinimas gali būti išsklaidytas, imantis tik griežtos kontrolės, leidžiant vaikams suprasti savo užsiėmimo pasekmes. Bent kartą galima parodyti pavyzdį patiems jų akivaizdoje išbandant ir parodant kokiu principu veikia lošimo automatai internetu. Nereikia baimintis pralošti nemenką pinigų sumą – galbūt šis būdas padės jaunuoliams suvokti gresiančius praradimus.

Žinoma, visada galima drastiškai apriboti duodamus dienpinigius. Tai gali padėti kontroliuoti savo išlaidas. Po šios kontrolės jiems taps akivaizdu, kad laisvų pinigų žaidimams nebelieka. Be to, taip bus ugdoma ir finansinė atsakomybė, gebėjimas planuoti išlaidas. Šie įgūdžiai jiems labai gali pasitarnauti ateityje.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: