Hošimine atidarytas Lietuvos garbės konsulatas (0)

urm.lt nuotr.

urm.lt nuotr.

Liepos 17 dieną Hošimino mieste iškilmingai atidarytas  antrasis Lietuvos garbės konsulatas Vietname.

Naujai paskirtą garbes konsulą ir Hošimino lietuvių bendruomenę pasveikino Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė. Renginio metu konsulato patalpose, įsikūrusiose pačiame Hošimino centre, taip pat buvo atidaryta Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“.

Liepos 16–17 dieną lankydamasi Vietname, ambasadorė Ina Marčiulionytė Hanojuje susitiko su Vietnamo užsienio reikalų

ministerijos pareigūnais, su kuriais aptarė aktualius dvišalio bendradarbiavimo klausimus.

Vietnamo mokslo ir technologijų ir Vietnamo nacionaliniame žemės ūkio universitetuose ambasadorė pristatė biotechnologijų ir gyvybės mokslų pasiekimus, pakvietė dalyvauti Life Sciences Baltic konferencijoje; susitikime su Vietnamo prekybos ir pramonės rūmų vadovais aptarė dvišalės prekybos skatinimo priemones; TP banke pristatė finansinių technologijų sektorių.

Hošimine ambasadorė susitiko su miesto Užsienio reikalų departamento ir Liaudies  komiteto vadovais, kuriems pristatė naujai paskirtą garbės konsulą ir aptarė dvišalių ryšių  plėtros švietimo, mokslo, verslo, turizmo srityse galimybes.

Aktyvesnio Lietuvos ir Vietnamo verslo bendradarbiavimo poreikis išsakytas susitikimuose su Hošimino Pramonės ir prekybos rūmų vadovais ir įvairių verslo sektorių atstovais.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: