„Tautišką giesmę“ išgirdo visas pasaulis (nuotraukos) (10)

dsc_9051-2400Liepos 6 d. Vilniuje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo šimtmečio Dainų šventės „Vardan tos…“ Dainų dienoje ir kartu su susirinkusiais Vilniaus Vingio parke bei lietuviais visame pasaulyje giedojo valstybės himną „Tautišką giesmę“.

„Šiandien mes visi turime vieną vardą – Lietuva. Mūsų tautai nėra už jį gražesnio ir brangesnio. Mes gerai žinome – dainuojanti tauta nenugalima, jos neįmanoma pavergti ar sunaikinti, todėl – dainuokime, rodykime sau ir pasauliui, kokia ypatinga Lietuva, kokia

sutelkta, didinga ir graži mūsų tauta“, – sveikindama Dainų šventės dalyvius bei svečius sakė Prezidentė.

Šalies vadovė pabrėžė, kad šimtmečio Dainų šventėje skambėjusiose dainose – visa mūsų stiprybė ir palinkėjo, kad šis išskirtinis jausmas saugotų Lietuvą ir kitą šimtmetį.

20-oji Dainų šventė skirta Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Jos metu Vingio parke į daugiatūkstantinį chorą susirinko dainininkų iš viso pasaulio. Šiemet šventėje dalyvauja 1495 kolektyvai – apie 36 tūkst. dalyvių.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

10 komentarų

  1. Skalvis:

    Ar yra kokia nors riba karo maro mafijos satanistiniam cinizmui ? Viena ranka smaugia , kita verčia dainuoti …

  2. Jonas:

    MŪSŲ Valstybė ginama tik iš išorės, o iš vidaus jį griaunama. Aukščiausius postus užėmę su švietimo, kultūros ministerijų ir kitų instancijų pagalba naikina lietuvių tautos identitetą, skleisdami ir tvirtindami liberalistines nuostatas. Ir tai yra viena iš emigracijos priežasčių. Liberalizmo šmėkla prieš mirtį dar labiau įsismarkuoja. Bet tai nereiškia, kad reikia pasiduoti. Tai reiškia, kad reikia pasipriešinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *