„Kylam“: VĮ „Oro navigacija“ tarptautinėje erdvėje (video) (2)

Regiono skrydžių valdymo centras | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Regiono skrydžių valdymo centras | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Oro navigacijos paslaugas teikianti VĮ „Oro navigacija“ per 2018 m. pirmąjį ketvirtį uždirbo 6,7 mln. eurų pajamų ir planą viršijo 11,3 proc.

„Įmonė gavo daugiau pajamų dėl išaugusių skrydžių srautų bei su tuo susijusių gautų didesnių nei planuota pajamų už maršruto ir terminalo paslaugas“, – sako įmonės generalinis  direktorius Mindaugas Gustys.

Teikiamos oro navigacijos paslaugos yra paslaugų eksportas, nes jomis daugiausia naudojasi užsienio aviacijos kompanijos. O  sąnaudas įmonė pilnai padengia iš pagrindinės veiklos pajamų ir nėra išlaikoma iš valstybės biudžeto.

Tad „Kylam“ šį  kartą skyrė dėmesį tarptautiniams projektams ir įmonės ateities vizijai.
„Kylam“ komanda – Ditė Česėkaitė ir Arūnas Sartanavičius.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kylam, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

2 komentarai

  1. GERBIAMIEJI, SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA, ATRADAU MOKSLININKAMS DAR NEŽINOMUS TREČIĄJĮ IR KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS!!! Jie puikiai paaiškina – KODĖL IR KAIP ŽEMĖJA KINTA KLIMATAS!!! ŠIA TEMA PARAŠYTOS IR IšLEISTOS KELIOS KNYGOS! PARAŠIAU, TAČIAU DĖL LĖŠŲ, DAR NEIŠLEIDAU KNYGOS KURI APIMA 50 000 METŲ PRAEITĮ IR TIEK PAT LAIKO Į Į ATEITĮ!!! JI VADINTUSI ” PROTĖVIŲ DVASIA GYVA” !!!
    GAL JŪSŲ TARNYBA SUSIDOMĖS MANO PADARYTAIS ATRADIMAIS IR TAPS NAUJOS KNYGOS RĖMĖJAIS?!?!?!

  2. Mūsų laikais pasaulio mokslininkai suka galva – kas ir kodėl vyksta su klimatu?! Kaip jis kis ateityje?! Kodėl aplamai jis kinta?! Kodėl vis dažnesni ir vis intensyvesni būna uraganai ( taifūnai)?! Ar nėra pavojaus ateities oro ir vandens transportui?! Į šiuos ir panašius klausimus atsakymai pateikiami jau ankščiau išleistose kauniečio Romualdo Zubino knygose! Šia tema dar išsamesni atsakymai pateikiami spaudai atiduotoje knygoje “PROTĖVIŲ DVASIA GYVA”!!!
    Beja, atsakymus į pateikiamus klausimus galima buvo rasti tiktai ir tiktai SENIAUSIOS ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBOS DĖKA ĮMINUS SENIAUSIŲJŲ ŽEMĖJE KULTŪRŲ ŠALTINIUS!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: