Talino lituanistinė mokyklėlė turi naują vadovę ir pavadinimą (0)

Irma Žilėnienė | asmeninė nuotr.

Irma Žilėnienė | asmeninė nuotr.

Iš Estijos lietuvių bendruomenės ir toliau skrieja gerosios naujienos. Pavasarį atsinaujino visa ELB Valdyba ir buvo išrinktas naujas pirmininkas, o rudenį savo veiklą atnaujino ir Talino lituanistinė mokyklėlė. Stiprų impulsą tam suteikė naujoji Mokyklėlės vadovė Irma Žilėnienė, su entuziazmu ėmusi švietėjiškos veiklos. Pasak Irmos, postūmiu tapo jos noras suteikti savo dukrytei galimybę bendrauti su kitais lietuviukais gimtąja kalba.

Anot I. Žilėnienės, Mokyklėlėje bus puoselėjamos ne tik lietuvių kalbos, istorijos bei geografijos žinios, bet ir ugdomi socialiniai įgūdžiai, kaip antai asmens higiena, tarpusavio pagarba, bendravimas be patyčių, kūno kultūra ir pan.

Nuo šiol mokyklėlė Taline turės ir pačių vaikų vienbalsiai išrinktą kiek neįprastą, tačiau prasmingą, pavadinimą – „TereLabas“. Pavadinimu siekiama akcentuoti jungtį tarp estiškosios aplinkos ir lietuviškumo, juk TERE estiškai ir reiškia LABAS. Na o kaip „TereLabas“ atrodys, sužinosime jau lapkričio mėnesį, kuomet bus išrinkta pačių vaikų kuriama emblema.

Mokyklėlė „TereLabas“ kviečia į užsiėmimus kas antrą šeštadienį LR Ambasados Taline patalpose. Išsamesnės informacijos teirautis tiesiogiai vadovės e-paštu: irma.zileniene@gmail.com arba susisiekus ELB bendruoju e-paštu: labas@lietuviai.ee

Kategorijos: Naujienos, Švietimas, Užsienio lietuviai, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: