Lakūnas J. Mažintas pristatė antrąją knygą (nuotraukos) (0)

Knygos viršelis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Knygos viršelis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre lakūnas, buvęs Lietuvos aeroklubo prezidentas Jonas Mažintas pritatė savo antrąją knygą apie Lietuvos aviaciją ir aviatorius „Žmogus ir dangus II“.

Autorius pats skraidė sklandytuvais, lėktuvais, lakūno karjerą baigė orlaivio Tu-134 A kapitonu, vėliau dirbo įvairiose Lietuvos aviacijos struktūrose, dvi kadencijas buvo Lietuvos aeroklubo prezidentu, todėl knygoje skaitytojai ras daug tikroviškų faktų, atskleidžiančių to laikmečio gyvenimą. Knyga skirta visiems, besidomintiems Lietuvos aviacija ir jos istorija.

– Šimtus, o gal tūkstančius mano kartos jaunuolių jei ne nuo lopšio, tai bent nuo vaikiškos lovytės kvietė, viliojo, šaukė Dangus. Daugelis  priėmė šį kvietimą. Rašau apie aviaciją ir aviatorius todėl, kad jų dėka nugyvenau įdomų ir laimingą gyvenimą. Jeigu vėl būčiau darželinukas, vėl, be abejonės, pasirinkčiau aviaciją. Patikėkite – aviacija neatima galimybės tapti dvasininku, menininku, mokytoju, politiku… ir aplamai – kūrėju. Greičiau atvirkščiau. Nepavargsiu kartoti teiginį, kad tauta ir jos kuriama valstybė, kurioje nėra deramos vietos ir pagarbos aviacijai, yra tauta ir valstybė be ateities, – sako knygos autorius.

J.Mažintas ore praleido apie 9 tūkst. valandų. Domisi literatūra, filosofija, religijotyra, politika, laisvalaikį skiria „paskraidymams“ aeroklube ir aktyviam poilsiui gamtoje.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: